Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Krawaty!

:fluttercry:

Są dość ładne, wyszywane a nie drukowane. Nie wiem czy nie opłacało by się zamówić szycia w Polsce, niż sprowadzać ale nie znalazłem nigdzie oferty szycia w ilościach detalicznych.

W każdym bądź razie WANT! :crazytwi:

Sorry! I can add Poland to the countries I ship to! I fear I don't speak Polish - Just English, Russian and some Japanese.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje że w Sellgros ;). Tal przynajmniej wynika z postu cichego. Ale możesz też popatrzeć w innych sklepach. Mama mi kupiła w osiedlowym sklepie. Tylko że 16 kartek więc do szkoły raczej się nie nada.

Rozumiecie, jestem ze wsi i nie potrafie skojażyc faktów :rainderp:

Ale faktycznie epic fail z mojej strony :facehoof:

Ale wracając do gadżetów - wczoraj widziałam Pinkie Pie w Tuptusiu XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a ja mam pytanie gdzie można dostać przypinki z MLP? Na Allegro szukałem, ale nic ciekawego nie znalazłem. Jakiś sklep internetowy, czy może na terenie aglomeracji śląskiej jest sklep gdzie takie coś dostanę?

Jeżeli nadal chcesz wiedzieć ..

Na Allegro na prawdę nie ma ?! Nie możliwe, a poza tym na pewno są na zamówienie robione, oferty gdzieś muszą być. Na meetach albo konwentach łatwo dostępne jak jeździsz albo masz zamiar . Na ebay albo Amazon poszukaj jak chcesz zza granicy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszyty (i nie tylko) zakupiłem wczoraj w selgrosie. Kiepska sprawa, bo skierowane są dla młodszych więc jest po 16 kartek z g4 oraz po 32 kartki, lecz one są z g3 Do tego papierowa teczka z Rainbow - g3 Temperówka - g3 4 ołówki tak samo - g3 Zakreślacze znów - g3 Podział godzin z Celestią :pinkie2: Ja tam nie wybrzydzam, starsza czy nowsza generacja... ważne że się dozbroiłem... znaczy się uzupełniłem szkolne zapasy ^^ Podobno artykuły szkolne można znaleźć na ichniejszej stronie tj www.starpak.eu Szukałem, ale nie znalazłem nic w asortymencie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób było zainteresowanych kupnem przypinek w Kutnie i prosiło mnie o sprzedanie. Nie mam jednak technicznych możliwości ich produkcji, więc jedyne co mogę pomóc to dać kilka rad jak i skąd je zdobyć.

Grafiki na przypinki:

Czyste wektory można wyszukać na np. na deviantART-cie

Dowolnym edytorem graficznym lepszym niż Paint dodać tło i przyciąć do postaci nieprzezroczystego koła na przezroczystym tle. Ja do tego celu używam inkscape'a.

Jak ktoś nie ma czasu może sobie pożyczyć którąś z grafik jakie sam dla siebie zrobiłem. Link do galerii Jeśli ktoś bardzo potrzebuję jakiejś konkretnej postaci, ale samemu nie ma czasu lub skilla, to mogę takową grafikę wykonać w wolnej chwili (o ile nie będzie zbyt skomplikowana, artystą grafikiem nie jestem). W razie czego można wysłać PM.

Gdzie zamawiać:

Dowolnie. Najlepiej tam gdzie taniej. Ja ostatnio kupowałem na http://allegro.pl/show_item.php?item=2606596405 , bo mają tanio i u mnie na miejscu.

Jak się u nich zakupi, wysyła się im grafiki i jeśli są dobrze przygotowane, to drukują od ręki.

Ostania partia przypinek, jakie sobie u nich zrobiłem, na zdjęciu (grafiki w galerii powyżej):

Dołączona grafika

EDIT:

Link miał przecinek na końcu. Teraz powinien działać. Sklep nazywa się Skomagraf http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24545738

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić tutaj: http://allegro.pl/przypinki-znaczki-badziki-piny-wlasny-wzor-56mm-i2586335545.html można im wysłać podobno grafike w "kwadracie" i prześlą ci jak mają wyglądać na przypinkach :P A z racji że znam sie tylko paincie to chyba jest aukcja dla mnie... I z tego co jest napisane to gościu jest ze szczecina, więc może sie jakoś z nim ugadasz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie ja kupowałem też mogli kadrować obrazki jak chciałem, ale nic poza tym. Dla mnie lepszym wyjściem jest jednak samodzielne kadrowanie, dzięki czemu ma się dokładnie to co się chce na przypince. Naprawiłem link powyżej i dodałem sklep na końcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...