Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Możliwe że już wcześniej to już tu było, ale nie chce mi się przeglądać 42 stron! [emoji3]

Pytanie - poleci ktoś gdzie można tanio zamówić koszulkę z nadrukiem?

Jedyne co mi na myśl przychodzi to lokalne sklepy z pamiątkami/zabawkami, nawet w mojej okolicy mają. Jest jeszcze cupsell.pl ale to opcja zaawansowana i już nie najtańsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że trzeba tu podkreślić cupsell ma słabą jakość nadruku.Kiedyś chciałem u nich zamawiać koszulki,ale zrezygnowałem jak napisali mi coś takiego "Przy odpowiednim praniu nadruk wytrzyma długo",a przecież nie będę prał 2-3 koszulek oddzielnie bo mają słabą jakość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu khawker napisał:

Możliwe że już wcześniej to już tu było, ale nie chce mi się przeglądać 42 stron! :D

Pytanie - poleci ktoś gdzie można tanio zamówić koszulkę z nadrukiem?

 

Ja kupuję z Maginarium:

http://maginarium.pl/pl/30-koszulki-my-little-pony

http://maginarium.pl/pl/40-koszulki-z-wlasnym-wzorem

Wysoka jakość nadruku, niska cena i żadnych problemów z zamawianiem, czasem nawet coś dorzucą gratis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu BiP napisał:
  Ukryj zawartość

12311237_1528169610832267_83680564268460

 

Nie wiesz jak ci zazdroszczę :( U mnie w mieście dzieciaki ograbiły maka!! Pełno ich było w maskach :D Tylko RD zostawiły :(

 

8 minut temu Phoenix13 napisał:

 

Ty masz bzika na punkcie kucyków, tak trzymać!

Mój pokój wywołuje przerażenie u niektórych ludzi Ale kumple akceptują... Kurcze, przyzwyczaiłem sie do słowa Kumple, a to najbliżsi przyjaciele są

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu BiP napisał:
  Ukryj zawartość

A te lalki, to nie wiem gdzie... Może w Smyku?

12347823_835572853229323_725937399820251

 

Z tego co się zorientowałem to te figurki to całkowita nowość i dopiero teraz grudniu będzie ich premiera. Wciąż trwają preordery na zagranicznych stronach, więc pewnie do Polski trafią na początku nowego roku (jeśli w ogóle trafią). Jest to pierwsza fala takich figurek. Oby w drugiej była Sunset :D Bo jak będzie to sobie od razu z zagranicy kupię :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Herudin napisał:

Z tego co się zorientowałem to te figurki to całkowita nowość i dopiero teraz grudniu będzie ich premiera. Wciąż trwają preordery na zagranicznych stronach, więc pewnie do Polski trafią na początku nowego roku (jeśli w ogóle trafią). Jest to pierwsza fala takich figurek. Oby w drugiej była Sunset :D Bo jak będzie to sobie od razu z zagranicy kupię :P

 

Różnie z tym może być. Co prawda szanse na to, że owe figurki pojawią się w Polsce jest spora, ale z drugiej strony Funko kuców w polskich sklepach jak na lekarstwo więc możliwe, że te figurki też się z jakichś nieznanych przyczyn nie pojawią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Uszatka napisał:

 

Różnie z tym może być. Co prawda szanse na to, że owe figurki pojawią się w Polsce jest spora, ale z drugiej strony Funko kuców w polskich sklepach jak na lekarstwo więc możliwe, że te figurki też się z jakichś nieznanych przyczyn nie pojawią. 

Ze względu na fakt, że zabawek kucyków jest znacznie więcej od Equestria Girls to mam nadzieję, że się pojawią w Polsce by poszerzyć ten asortyment związany z EG. Tylko dziwne bo te figurki są sprzedawane jako komplet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy patrzyłem na kucyki z Kinder niespodzianki nie wyglądały zbyt atrakcyjnie, lecz modele ze "strusich jajek" już są całkiem niezłe i pokaźne według mnie:

Na zdjęciu do porównania wielkości dwa AJ i Shy znalezione w saszetkach Hasbro

 

Spoiler

U7N2Gkal.jpg

 

rzB9MlyC.jpg

 

 

Edytowano przez Chief
Dodane drugie zdjęcie
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu BiP napisał:

Niestety, widziałem w opisie że kosztowały ok 60 zł, ale nazwy sklepu nie podano :v 

Można poszukać po grafice w Google :) Może się znajdzie. Ale dzięki za odp :) I, że to tu dałeś, szukałem takich. Jak znajdę sklep, to podam linka :)

 

Tutaj są :)http://geb.ebay.in/g/ImportHubViewItem?itemid=272050843795&My-Little-Pony-Headphones-Adjustable-Best-Friends-Hasbro-Pink-New

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...