Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

19 godzin temu Aglet Treserka Smoków napisał:

Wie ktoś gdzie mogę kupić taką Lunę? Widziałam ją w Smyku i na Allegro swego czasu, ale nie miałam serca prosić rodziców o nią

  Ukryj zawartość

91TLOXGUFBL._SY355_.jpg

 

Niestety ci nie pomogę :( Moją właśnie w Smyku opadłem. I miałem serce poprosić o taka mamę. Na moje Imieniny.

 

A żeby nie było tylko, że odpowiadam. Aktualizacja

Spoiler

lXO6d.JPG

lXO5E.JPG

lXPun.JPGlXPuR.JPG

 

:)

Wiem, ta TWI trochę taka, brodata :D Nie ogoliłem się do zdjęcia<Facehoof>. Ale PP z broda pasuje :D Żarty bywają brodate XD

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godziny temu Uszatka Derpatka napisał:

@Accurate Accu Memory Masz kinderkową Pinkie Pie ;__; Jak ja na nią polowałam...niestety bez skutku. 

No, trafiło się jajko :D

 

A co do masek kucyków...  U mnie jest tylko 1 Mac i myślałem, że już nie dorwę kompletu. A brakuje mi tylko Rarity już :( Ale mam nadzieję, że złapie ją jeszcze :)

 

Tylko tak jak widać na  fotce, Twilight jest robiona STRICTE dla maluchów. Tą jej Tiarę ledwo ubrałem. O ile inne maski wejdą na dorosłego spokojnie. To twi jest na 7 lat faktycznie robiona :(

 

 

Nareszcie :) Cały komplet :) Mam tylko za rzadką miotłę, by sobie loki Rarci doczepić :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może którąś z maskotek firmy Play-by-Play ? :D Takie jak ta :

 

Spoiler

my-little-pony-maskotka_13965.jpg.e19d6d

 

Jeśli tak to prosiłbym o opinie na temat firmy ;) I tak, wiem, jestem trochę nie normalny będąc 20 letnim facetem lubiącym pluszaki xD Chociaż trochę to może zbyt łagodne określenie.

Edytowano przez Maniek116
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accurate Accu Memory Widziałam je niedawno w Tesco. Kucyki same w sobie ładne chociaż ich pyszczki, co z resztą widać na zdjęciu, mają niejednolitą długość: albo kartofle, albo bataty :D Ładne oczyska i pomimo dziwnych moim zdaniem włosów wszystkie poza RD wyglądają miło ^^ 

Wielki plus za to, że jest Rarity. Zazwyczaj się ją pomija. Pewnie z powodu grzywy :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu Uszatka Derpatka napisał:

@Accurate Accu Memory Widziałam je niedawno w Tesco. Kucyki same w sobie ładne chociaż ich pyszczki, co z resztą widać na zdjęciu, mają niejednolitą długość: albo kartofle, albo bataty :D Ładne oczyska i pomimo dziwnych moim zdaniem włosów wszystkie poza RD wyglądają miło ^^ 

Wielki plus za to, że jest Rarity. Zazwyczaj się ją pomija. Pewnie z powodu grzywy :v 

No, tylko AJ i Twi nie widziałem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Magic Sunset napisał:

Dzisiaj widziałam w Biedronce kalendarz ścienny MLP ^^  Nawet dość porządnie wyglądał^^

Widziałem na FB, cena ok 12:99zł.

Spoiler

940986_527458884096986_14813049819782904

10583835_527458897430318_455243472843772

A to z innego sklepu..

10392146_767100530061830_873890436688705

 

 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak byłem w multikinie na Przebudzeniu Mocy to widziałem w gablocie różne gadżety filmowe w tym ku mojemu zdziwieniu pluszowe Pinkie Pie i Apple Jack o ile się nie myle po 44,99 zł. :D Niestety nie zrobiłem zdjęć bo to mogłoby trochę dziwnie wyglądać, ale jakościowo wydawały mi się być na niezłym poziomie.

Edytowano przez Maniek116
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...