Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

28.01.2016 at 23:09 Pawiu napisał:

Masz na myśli tą 8-letnią dziewczynkę, której jakiś facet kazał pozować jej w leginsach MLP?

Co do pozowania... Może to nie MLP, ale równie słodkie. No i to gapienie się w kamerę :D

mOVz8.jpg

Anyway, wie ktoś. Gdzie taki czepek kupić? W Polsce, a nie na Amazonie?

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

Anyway, wie ktoś. Gdzie taki czepek kupić? W Polsce, a nie na Amazonie?

 

Ebay i Amazon nie gryzą, tylko się trzeba naczekać. Lepszym rozwiązaniem jest eBay tylko dlatego, że sprzedawca piszę do jakich krajów może produkt wysłać i większych problemów nie ma, a na Amazonie mogą być problemy z odprawą celną i ogólnie przesyłką międzynarodową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu WildyRock napisał:

wyglądają na raczej małe

 

Może sama konstrukcja jest mała, ale same przetworniki są dość spore, bo 40mm. Takie przetworniki ma np. Creative Fatal1ty gaming hs-800. Jednak że specyfikacji wynika, że mają bardzo słabą jakość dźwięku. " Normalne " słuchawki mają po 42/48 kHz, a ten ma tylko 20 mHz, co jest bardzo bardzo mało (zwłaszcza na spore przetworniki).

Edytowano przez Pawiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu Bertram Quist napisał:

Ja maże o pluszaku kicyka ale nie moge znaleść odpowiednich czyli z odpowiednią grzywą. Narazie mam figurki ;)

 

Polecam ci pluszowe kucorki z NICI. Mam taką Fluttershy i jest rewelacyjna~ 

 

 

Spoiler

unnamed.png

Cena wysoka, ale uważam, że się opłaca. 

Edytowano przez Uszatka Derpatka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu WildyRock napisał:

Grzywa brokatowa niestety, ale miała spotkanie pierwszego stopnia z nożyczkami i teraz jakiś ciągnie. Generalnie polecam, bo jakość i ogólnie wykonanie dobre

Dostałem w prezencie Fluttershy z jakiejś kolekcji "rainbow... cośtam". Na środku głowy fragment grzywy był kolorowy i przypominał "włos anielski". Wyciąłem je i jakoś to wygląda (na YT są poradniki) O dziwo matula zrobiła warkocz po lewej stronie, także wygląda jeszcze lepiej :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

A mHz nie jest wyższy, niż Khz? Kilo to tysiąc, a mHz to chyba, milion?

Racja. Przepraszam. Pokręciły mi się jednostki i Mhz, u mnie, to był miliherc :facehoof:. Mhz to megherc, a co Khz to kiloherc, więc Mhz jest większy niż khz. Co nie zmienia faktu, że słuchawki i tak są słabe.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/30/2016 at 17:00 Cowiek Maupa napisał:

A ignorując na chwile legginsy,czy ktoś wie gdzie dostać takie podusie? Pytam z czystej ciekawości nie żebym chciał takie kupić (hehe)

wp_ss_20160130_0004.png

Co do poduszek są dostępne na ali http://www.aliexpress.com/item/Anime-Dakimakura-Hugging-Body-Pillow-Case-150-50CM-Peach-Skin-My-Little-Pony-SM1646/32595814744.html?spm=2114.01010208.3.149.3vOUtE&ws_ab_test=searchweb201556_1,searchweb201644_5_505_506_503_504_502_10001_10002_10016_10005_10006_10003_10004,searchweb201560_3,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6448&btsid=5a56d1a8-88c4-4a84-842a-3bf331bbb58c

ok. 130zł za wersje taką jak stworzyła matka natura i z ubraniami, była jeszcze jedna strona z własnym nadrukiem ale tam po 250zł w komentarzu zadowolony klient pochwalił się zamówieniem centaura z wielkim ...( I dlatego nie chce oglądać takich poduszek, po prostu  budzi to we mnie obrzydzenie)

Jednak o gustach się nie rozmawia mam nadzieje że pomogłem

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...