Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

14 minuty temu Sparkle napisał:

Łaał..

Gdzie takie bluzy się kupuje? Pytam z czystej ciekawości..

Z tą bluzą jest jak z maskotkami: pewnie ich nie ma, a jak są to i tak cię nie stać. Widziałem raz pluszaka MLP na devie za $388 :rainderp: 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu Pawiu napisał:

Z tą bluzą jest jak z maskotkami: pewnie ich nie ma, a jak są to i tak cię nie stać. Widziałem raz pluszaka MLP na devie za $388 :rainderp: 

 

Eee... Nie, dziękuję, odwołuję pytanie, wykasowuję je z pamięci itd. Pluszak za koło 1200 złotych? Za tę cenę można kupić albo dobry tablet, albo tani netbook.

Zabawka to za drogo. Ale kupiłabym, co potwierdzam w czasie przeszłym, gdyby był wielkości Godzilli.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Sparkle napisał:

 

Eee... Nie, dziękuję, odwołuję pytanie, wykasowuję je z pamięci itd. Pluszak za koło 1200 złotych? Za tę cenę można kupić albo dobry tablet, albo tani netbook.

Zabawka to za drogo. Ale kupiłabym, co potwierdzam w czasie przeszłym, gdyby był wielkości Godzilli.

A no co ci pluszak wielkości godzilli? I do czego ci? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Major Degtyarev napisał:

Trzeba byc idiotom żeby się bać pluszaka :ming:

 

A moje koleżanki są idiotkami.

 

Pawiu, love you <3 i dodatkowo darmowy hug:cadancehug:

 

 

 

Edytowano przez Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Unbridle Winchester napisał:

Ktoś się z was orientuje gdzie można kupić/zamówić kontrolery do xboxa lub ps4 (może być custom made) robione na wzór np. Vinyl?

W Polsce czegoś takiego nie znajdziesz, a wątpie, że wyślą z zza granicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minuty temu Pawiu napisał:

W Polsce czegoś takiego nie znajdziesz, a wątpie, że wyślą z zza granicy.

Niby dlaczego nie?

Sam mam Derpy od Funko z UK i koszulki z US, do tego kilka innych nie-kucykowych rzeczy z tych krajów.

Dużo osób i firm wysyła również custom merch międzynarodowo, nigdy nie miałem z tym problemu, z tym że w przypadku Stanów Zjednoczonych trzeba się liczyć z możliwą opłatą celną. Z UK wysyłka zazwyczaj kosztuje 3-4 funty co przy obecnym kursie daje około 20zl, niewiele drożej niż kurier wewnątrz kraju.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Amek napisał:

Niby dlaczego nie?

Sam mam Derpy od Funko z UK i koszulki z US, do tego kilka innych nie-kucykowych rzeczy z tych krajów.

Dużo osób i firm wysyła również custom merch międzynarodowo, nigdy nie miałem z tym problemu, z tym że w przypadku Stanów Zjednoczonych trzeba się liczyć z możliwą opłatą celną. Z UK wysyłka zazwyczaj kosztuje 3-4 funty co przy obecnym kursie daje około 20zl, niewiele drożej niż kurier wewnątrz kraju.

To w takim razie zwracam honor. Mój błąd. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Biedronce. Idealne do przechowania odcinków ;) Niestety, ale mieli tylko 8GB. Aha, moja siostra cioteczna studiuje medycynę. Dostała "taki sam, ale inny" (nadruk promujący lek). Oddała mi go. Prędkością nie powala.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawiu jakie 388$? @Sparkle bluzy, które @BiP udostępnił można zamówić tutaj, a cena za sama bluzę nie przekracza nawet 140 zł :huhwha: (jest promocja, bo ostatnie sztuki na stronie, a tak pewnie item jest za 200 - 300 zł). Zostały jeszcze bluzy w stylu Rarity oraz Pinkie:

 

https://www.etsy.com/listing/206985005/sale-pinkie-pie-fleece-costume-hoodie

https://www.etsy.com/listing/206985661/sale-rarity-fleece-costume-hoodie-womens?ref=shop_home_active_20

 

Minus taki, że sklep jest w USA, ale da się to jakoś przeboleć, ale cena pewnie za wszystko będzie sięgać do 200 zł. Sam bym kupił, ale nie ma takiej bluzy, która by mi odpowiadała - preferowałbym bardziej Spitfire lub Cheesa Sandwich'a :spitfire2:.       

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu The Silver napisał:

@Sparkle bluzy, które BiP udostępnił można zamówić tutaj, a cena za sama bluzę nie przekracza nawet 140 zł :huhwha: (jest promocja, bo ostatnie sztuki na stronie, a tak pewnie item jest za 200 - 300 zł).

Super :cheese:! Na 100% kupię.

Edytowano przez Sparkle
Bo... nie powiem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...