Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

5/1/2016 at 15:10 SebastianRichCountryOwner napisał:

Na terenie, na rogu ulicy Górczewskiej i Prymasa Tysiąclecia w Warszawie, odbywa się co niedziela bazarek, na którym można kupić różne rzeczy. Dziś i tydzień temu była kobitka, która sprzedawała różne figurki kucyków. Jedne takie miniaturki, drugie większe, ale tandetniejsze. Z postaci, to tylko rozpoznałem Lunę, nie przyglądałem się zbytnio :D Nie kupowałem tego, bo mnie zbieranie figurek z MLP nie interesuje, ale jeśli jest jakiś wielbiciel tych figurek i mieszka w Warszawie, to może sobie sprawdzić, co tam ma do zaoferowania. Prawdopodobnie za tydzień też się może pojawić ta kobitka z towarem. Miejsce napisałem na początku posta, bazarek jest spory, więc trzeba się rozejrzeć, ale sprzedawała to dziś w tej samej miejscówce, co w poprzednim tygodniu.

Znów była w niedzielę ta kobieta i w tym samym miejscu. Serio mówię, niech ktoś obczai, co ona tam ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Uszatka napisał:

Ja zdobyłam Rarity z Auchan. Tą EqG Chibi. Nie mam zdjęcia, bo mi się nie chciało robić :squee: 

Jak uda mi się wyżulić trochę grosza od rodziców to kupię jeszcze AJ. 

Miałaś szczęście, albo NIEszczęście :D Bo u mnie, jakby matka nie znalazła numerówm do sklepu i nie poprosiła o odłożenie tych dwóch figurek... To bym nie dopadł :( Możesz już nie mieć okazji na AJ :(

Co do figurek, kiepsko stoją, jeden mały wstrząs nawet... I przez swoją dużą ruchomość... PLAC NA PYSK :D

3 godziny temu szeregowy Joker napisał:

Spóźniony prezent urodzinowy (sorry za słabą jakość, ale nadal głowię się nad naprawą aparatu):

  Ukryj zawartość

poe.thumb.jpg.f2277a4a2683271cf71083e33e

 

Sugestive? :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szukałem odpowiedniego tematu i nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc skrobnę tutaj, bo co części się tego tematu tyczy.

 

Kurczę, jakoś mimowolnie wielu miejscach natykam się na zabawki związane z serialem. Np. w Hiszpanii w Alicante widziałem dziewczynkę z pluszakiem Twilight (z jednym z tych ładniejszych, przypominających serialowy oryginał), na ślubie mojego brata siedziała dziewczynka naprzeciwko mnie i miała zabawkę, która miała przypominać też Twilight, ale to jedna z tych gorszych (to moje zdanie, jakby co), a wczoraj na festynie szkolnym, dziewczynka miała balon z wizerunkiem Rainbow Dash, widziałem nawet kucyka na żywo :D

 

 

Spoiler

Kucyk.png

 

Edytowano przez SebastianRichCountryOwner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu Uszatka napisał:

@SebastianRichCountryOwner wiesz...MLP to dość popularny serial, a Hasbro bardzo dużo zabawek wypuszcza. Gadżetów takich jak balony też na świecie nie brakuje. 

Oczywiście wiem. Ten tekst był nieco ironiczny i raczej zachwytem nad tym, że postacie z serialu towarzyszą mi wszędzie :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godziny temu Accurate Accu Memory napisał:

Miałaś szczęście, albo NIEszczęście :D Bo u mnie, jakby matka nie znalazła numerówm do sklepu i nie poprosiła o odłożenie tych dwóch figurek... To bym nie dopadł :( Możesz już nie mieć okazji na AJ :(

 

Te figurki bardzo dobrze się sprzedają, więc raczej będą dosyłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Uszatka napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

6128356093_2

 

Znalazłam na allegro serię naszych słodkich chibi EqG w kolekcji "Piżamowe Party" ^^ 

A ja dzisiaj też mam coś nowego [ Starego też ]...

Spoiler

p2hQV.JPG

 

A tutaj zbliżenie na tą słodką, małą Dashie z g1 jeśli dobrze widzę?

Spoiler

p2hRh.JPG

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.05.2016 at 17:09 Salto napisał:

Ty sobie jakiś magazyn kup na te kucyki, bo Ci miejsca zacznie brakować w pokoju.

Jóź pólek nie mam :D Księżniczka Twilikorn, stoi na konsoli :D Kolekcjoner, zbiera a rzadko dotyka :)

 

@Uszatka Wielkie dzięki za info o Allegro, leci resp :)

Uzupełniłem kolekcje i jest ona FULL :D

Spoiler

p4xzl.JPG

p4xye.JPG

 

 Tylko nalezy zabić twórce za środek ciężkości, nie idzie tego prosto niemal ustawić, by nie glebło po chwili :D

AJ i RD, najgorzej...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accurate Accu Memory Ja zdobyłam to AJ z Auchan, o której wspominałam jakiś czas temu ^^ Mam więc dwie: najładniejszą moim zdaniem lalkę AJ i ulubioną postać czyli Rarity. Jeszcze bym chętnie dorwała Pinkie Pie, ale chyba sobie daruję i przeznaczę pieniądze na coś innego. W każdym razie nie ma sprawy jeśli chodzi o Allegro :3 Wersje piżamowe też będziesz kupował? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu Uszatka napisał:

Wersje piżamowe też będziesz kupował? 

Niestety, mam 2 konwenty[ PGC i MEC ], no i jeszcze wyjazd do sanatorium, na który muszę 2k z własnej kieszeni dać... :( Nie ma więc szans na nowe gadżety zbyt szybko :D

Ale fajnie się tuli do tej maleńkiej dashie z g3.5 :D

Zawsze kochałem pluszaki. Jak byłem mały, babcia miała takie futro z lisa[chyba prawdziwego], strasznie to fajne było :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...