Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

godzinę temu BiP napisał:

Ja na tegorocznym Pyrkonie kupiłem sobie Lunę.

  Ukryj zawartość

AynNqGW.jpg

Ps w nowej gazetce MLP, jest figurka Starlight

  Ukryj zawartość

13432248_1041137972634890_44057589453851

 

Mówiłem kiedyś o Glimmer :) Ale nie miałem jak zrobić fotki :)

 

BTW, co będzie w następnej gazetce?

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

z fabryki w CZAJNA

 

Ładne, ale ja bym sobie darowała powiększanie i tego nie nosiła. Chyba, że jest to produkt oryginalny, zlecony przez Hasbro. Jeśli nie i dostepne to jest tylko w CZAJNA to prawdopodobnie zrobiono to z materiałów badziewnych i być może nawet trujących. Chińczycy się nie cackają, większość ich produktów jest trująca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Uszatka napisał:

 

Ładne, ale ja bym sobie darowała powiększanie i tego nie nosiła. Chyba, że jest to produkt oryginalny, zlecony przez Hasbro. Jeśli nie i dostepne to jest tylko w CZAJNA to prawdopodobnie zrobiono to z materiałów badziewnych i być może nawet trujących. Chińczycy się nie cackają, większość ich produktów jest trująca. 

Oczywiście, ostatnia koszula nocna, była z poliestry, ta jest bawełnianym kompletem... Niby metka hasbro jest. Tylko bawełna jest mniej rozciągliwa i dlatego muszę powiększyć :) A chodził na zewnątrz, oczywiście niet :) Aż tak tolerancyjnego otoczenia nie mam na osiedlu, chyba...

 

Choć większość i tak wzięłaby to chyba za to...

Spoiler

 

 

 

Uzależnienie od bycia dzieckiem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto co dzisiaj do mnie dotarło pocztą:

Spoiler

JFacFTa.jpg

EDIT: Szczegóły!

To komiks dodawany do zakupów Humble My Little Pony Bundle 2 za co najmniej 30$. Zawiera dwa tomy Friends Forever (CMC & Discord, Twilight & Spike) oraz parę obrazków od twórców komiksów. Był dostępny tylko na czas trwania tego Humble Bundle.

Edytowano przez Gość
Uzupełnić post o niezbędne szczegóły.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu BiP napisał:

Kolejny tom komiksu?

Niezupełnie, to specjalny tom dodawany do Humble My Little Pony Bundle 2. Zawiera dwie historie z Friends Forever - jedna z CMC i Discordem a druga z Twilight i Spikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu BiP napisał:

Jest po polsku i za ile?

Niestety tylko po angielsku. Była dodawana do paczki za co najmniej 30$. Tak, to jest z Ameryki. Komiks był dostępny tylko przez okres tego Humble Bundle.

BTW Dodaję niezbędne szczegóły do pierwszego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...