Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Miałam na myśli głównie jej pyszczek. Jest jakoś dziwnie umiejscowiony, mam wrażenie, że za nisko + jest zbyt długi. Takie coś moim zdaniem jest niedopuszczalne w grafikach to oficjalnych produktów sporej i prosperującej firmy :wow: 

A co do samej książki to nie wiem. Miałam ją w rękach przez kilka minut. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce, to mogę porobić kilka fotek ze środka, może to umożliwi podjęcie decyzji...

Ps, ja się nie wypowiadam na temat grafiki, bo to nie ja jestem forumowym grafikiem :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Elementy Harmonii" parę razy przeglądałam w księgarni, więc wiem, co mniej więcej jest w środku, ale "Dziennika Dwóch Sióstr" jeszcze nigdzie nie widziałam, więc byłabym wdzięczna za kilka zdjęć, jeśli to nie problem.

Co do "The Art of Equestria" i "Art is Magic", to niestety nie są wydane w Polsce i raczej nie będą, chyba by się to nie opłacało. Jedna jest o tym, jak powstaje serial, druga o komiksach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu karlik napisał:

Co do "The Art of Equestria" i "Art is Magic", to niestety nie są wydane w Polsce i raczej nie będą, chyba by się to nie opłacało. Jedna jest o tym, jak powstaje serial, druga o komiksach.

 

Owszem, one nie są dostępne po polsku (i pewnie nie będą), ale udało mi się kupić The Art of Equestria z twardą okładką po angielsku w sklepie internetowym Empiku za jakieś 90-100zł (po obniżce ze 120zł). Jeśli chodzi o Art is Magic, to można np. kupić wersję cyfrową w Comixology za 9€. Ale i tak w obu przypadkach uważam, że są nieco za drogie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu CourtroomShuttle napisał:

 

Owszem, one nie są dostępne po polsku (i pewnie nie będą), ale udało mi się kupić The Art of Equestria z twardą okładką po angielsku w sklepie internetowym Empiku za jakieś 90-100zł (po obniżce ze 120zł). Jeśli chodzi o Art is Magic, to można np. kupić wersję cyfrową w Comixology za 9€. Ale i tak w obu przypadkach uważam, że są nieco za drogie.

 

Też chciałam kupić w Empiku (było chyba za 90 zł + darmowa dostawa do sklepu), ale, jak to zwykle ze mną bywa, za długo się zastanawiałam i już nie ma. Dzięki za informację, ale 9€ to jak dla mnie dużo za wersję cyfrową, zdecydowanie wolę mieć książki w formie papierowej, elektroniczne nie sprawiają mi zbytniej przyjemności, są raczej męczące. Nawet z Humble Bundle nie skorzystałam, mimo że była to naprawdę duża okazja. Tak już mam.

Ale funt jest coraz tańszy, więc może jeszcze znajdzie się jakaś okazja na eBayu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu Salto napisał:

MEC 2016 po raz drugi, bo kucykowe kolekcje chyba umarły. Po za typowi gadżetami takimi jak kubek czy pluszak, kupiłem jeszcze bidon.

 

  Ukryj zawartość

FCdQccD.jpg

 

  Ukryj zawartość

QHG4rSA.jpg

 

Bidon zajebis*y

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...