Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Moim zdaniem to ma bardziej wartość .. kolekcjonerską. Jak ktoś lubi coś fajnego po prostu posiadać i go na to stać, to kto mu broni ? :P Ja mam taką "duszę kolekcjonera" i lubię posiadać coś tylko po to żeby było i zbierało kurz :v I może kiedyś nawet sprawię sobie taką płytę jednak w tym momencie szkoda by mi było wyłożyć 120zł na płytkę z poniaczową muzyką. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te 120 zł, ale dla mnie byłoby to trochę szkoda kasy, bo wieża mi się zepsuła, więc nawet nie miałbym gdzie to puścić. Po za tym, wszystkie te piosenki już słyszałem i nawet nie miałbym jakiegoś specjalnego powodu, aby je znowu słuchać, tymbardziej że internet mi to umożliwia i to z obrazem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem to po prostu dla wyjadaczy, kolekcjonerów :v Główną ideą nie jest nawet to by tego słuchać ale żeby po prostu to mieć i postawić w widocznym miejscu żeby ładnie wyglądało. Gdyby było taniej i na Ebay dało się to kupić za 8$ jak Krisu to już by do mnie to jechało :fluttershy4: Może też bym te 120 miał [nie jadłbym przez tydzień xD] ale szkoda mi na ten moment bo mam inne wydatki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vezz Ta płyta z Ebay'a to płyta winylowa, więc nie dziwię się, że tyle kosztuje. Pewnie CD są tańsze. Swoją drogą ciekawe, że kucykowe piosenki doczekały się wydania na płycie winylowej (acz sądząc po tytule "DJ PON-3 presents" nie ma się co dziwić :untz:).

 

Zresztą, jakbyście byli zainteresowani, to tutaj są wszystkie utwory z tej płyty:

Spoiler

 

 

 

Edytowano przez Krisu
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te to już chyba raczej w charakterze soundtracku z serialu a ten z Pon-3 to taki produkt stricte dla bronych. Fajnie że wydają takie winyle ale w Polsce raczej nie można takich dostać. Po takie rzeczy trzeba by właśnie do Niemiec jechać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, widać w Niemczech sprzedawcy liczą na większy popyt na takie płyty, dlatego są w tak niskiej cenie i łatwo dostępne. Z ciekawości poszperałem trochę w internecie i znalazłem tylko jeden sklep, gdzie można dostać w/w płytę:

CD: 79,99 zł: http://www.fan.pl/katalog/p92989110_daniel_ingram_my_little_pony_friendship_is_magic_remixed__ost.html

Winyl: 135, 99 zł: http://www.fan.pl/katalog/p93067708_daniel_ingram_dj_pon3_presents_my_li.html

Różnica cenowa jest naprawdę spora, do tego dochodzi długi czas oczekiwania, zapewne przez wzgląd na sprowadzenie albumu z zagranicy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No tutaj jest ok, ale na moim zdjęciu, to nos ma takie jakby wcięcie u nasady nosa od góry, co psuje efekt.

Chyba, że jest ten obraz nieco zniekształcony, przez 2 warstwy folii...

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ech, minęło sporo czasu, nim cokolwiek tu pokazywałem. Moja kolekcja [ w tym starszej generacji ] mocno urosła. Może kiedyś zrobię zdjęcie każdemu kucykowi z osobna, a byłoby z tym zachodu :D

Teraz jednak pokażę ostatnią, starszą zdobyć. Której imienia nawet nie znam, na baterie :D

Spoiler

r5kBE.JPG

Ktoś wie, jak to źrebiątko się nazywało?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...