Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

37 minut temu BiP napisał:

A jest gdzieś w pl wersji, bo ang nie za bardzo u mnie.

Ostatnia okładka - czyli pierwsza od prawej w najniższym rzędzie - jest z Friends Forever. I nawet mówi " Nowa seria w Październiku". A jeśli jesteś ciekawy, tytuł naszej serii to " Przyjaciółki na zawsze". Całkiem dosłowne tłumaczenie oryginalnego tytułu "Przyjaźń to magia".

 

Tak na szybko potłumaczone :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2017 o 19:01, Accurate Accu Memory napisał:

Szczerze ci tego życzę :) Z gazetki?

Do Flutterki dołączyły kolejne kucyki :fshug:

Kolekcja rośnie :)

 

Zobaczcie co znalazłem dzisiaj rano na ciucharni, nowy kubeczek z kucykami :fluttershy5: Chyba tworzywo sztuczne, ale w dotyku przypomina ceramikę.  Kosztował tylko złotówkę :squee:

DSC_0267.JPG

DSC_0268.JPG

DSC_0269.JPG

Edytowano przez fluttershypony
Mam nowy gadzet :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłam sobie koszulkę z Changelingiem. Polecam serdecznie ten sklep. Dobra jakość nadruku, tylko trzeba się trochę namęczyć przy zamawianiu odpowiedniej rozmiarówki i pomierzyć się. Sama mam rozmiar M w porywach na L, a tutaj zamawiałam XL. Sklep jest australijski z tego co się orientuję. Może figurek nie znajdziecie, ale jest OGROMNY wybór koszulek, kubków, naklejek, toreb i innych gadżetów. Zresztą nie tylko z kucami ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wilczkowa napisał:

Ostatnio zamówiłam sobie koszulkę z Changelingiem. 

 

Redbubble jest dobrym sklepem z fajnymi wzorami, ale jeśli chcesz koszulkę wyłącznie dla siebie, a nie do celów komercyjnych to lepiej złożyć zamówienie w kraju na taką koszulkę. Przygotowujesz wzór, idziesz do firmy, która koszulki robi, mówisz w jakim formacie i stylu ma być wydrukowany wzór (jaka metoda druku na koszulkę) i gotowe, a całość wyniesie nie więcej niż 60 zł, ale to zależy wszystko od sklepu, rozmiaru wzoru oraz metody druku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wilczkowa napisał:

Ostatnio zamówiłam sobie koszulkę z Changelingiem. Polecam serdecznie ten sklep. Dobra jakość nadruku, tylko trzeba się trochę namęczyć przy zamawianiu odpowiedniej rozmiarówki i pomierzyć się. Sama mam rozmiar M w porywach na L, a tutaj zamawiałam XL. Sklep jest australijski z tego co się orientuję. Może figurek nie znajdziecie, ale jest OGROMNY wybór koszulek, kubków, naklejek, toreb i innych gadżetów. Zresztą nie tylko z kucami ^^

Mają dużo fajnych rzeczy z kucami, chętnie bym coś zamówił, tylko czemu wszystko tam jest takie drogie ... :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy marzyłaś o pluszaku Sombry w 2013-2014, ale kupiłaś go w 2017 na warszawskim Twilightmeecie, bo w sumie czemu by nie spełnić marzenia sprzed 4 lat :v

Spoiler

somburk_by_xchrysalisssx-dbexv1r.jpg

 

Edytowano przez Hidoi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Przed chwilą, Uszatka napisał:

@BiP Ciekawe, że okładka jest rysowana, a nie vectorowa :fluttershy3:

Mnie też to wpadło w oczy, ale źle nie wygląda. Choć postacie nie wyglądają tak jak w serialu, zwłaszcza ich pyski, są jakieś takie kanciaste, ale ogólnie nie wygląda najgorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...