Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Wyglądają całkiem nieźle, ale nie kupiłbym ich. Nie chodzi o to, że są "kocie", ale o to jak je wykonano. 

 

- pianka na pałąku jest za mała (całość będzie uwierać)

- regulacja pałąka jest tylko plastikowa, a do tego cienka. Szybko się połamie (wiem coś o tym)

- kabel do słuchawek jest z dwóch stron (niewygodne)

- do tego jest krótki (używam słuchawek gdy gram wieczorem na PS4. Siedzieć metr od konsoli? Podziękował)  

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Figurki Funko Pop są po prostu brzydkie i odpychają mnie swoim pokracznym wyglądem. W życiu nie postawiłbym czegoś takiego na mojej półce. No, ale rozumiem, że komuś mogą się podobać. Co kto lubi.

 

PS. To dopiero koszmarne POPy:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lemi napisał:

Nigdy nie rozumiałem czemu ludzie lubią te figurki Funko Pop, dla mnie są jakieś takie nieestetyczne i generalnie brzydkie, nawet w postaci kucyków nie mogę na nie patrzeć xD. Ale cóż, chyba kwestia gustu.

Kolekcjonerzy kupią wszystko, co jest związane z danym uniwersum jakie lubią. Ja osobiście wolałbym zbierać figurki, które bardziej oddają wygląd kucy z mlp, niż te.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za post pod postem, ale minęła ponad doba więc chyba mogę? :wow: 

 

Znalazłam to w swojej Biedrze, choć myślałam, że już nie będzie. No i teraz ciumkam soczki ~ ♥

 

Spoiler

HQKHMJP.jpg

 

Butelki z wizerunkiem Rainbow Dash nie było :rainbowcry:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
7 godzin temu, Grzegorz_Nikodem napisał:
  Ukryj treść

355194a2.thumb.jpg.542616a16ebecdce8d471027a54eda62.jpg

 

Pijałbym z niego! *_*

Fajny :) Coś w miarę podobnego można kupić na allegro. Oczywiście tamte kubki nie mają "ogoniastego ucha", ale można dać dowolny nadruk. Sam zastanawiam się nad jednym (Gravity Falls)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...