Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
3 hours ago, BiP said:

W Auchaun

Auchan* (ałszoą xD wolałem Real, ale cóż ...)

Idę dzisiaj sprawdzić po ile xD

Pewnie i tak mnie nie stać, ale przynajmniej sobie popatrzę xD

Stwierdziłbym: "Czy przypadkiem nie za wcześnie?", ale przypomina mi się obchodzenie świąt w marketach około 2 miesiące wcześniej i przez to mnie już nic nie zdziwi ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że komuś udało się znaleźć utalentowanego cukiernika :brohoof: Zadbano o takie detale jak znaczki, czy nawet gumka w grzywie i ogonie, no no...

14370157_518604981680832_869863719887636

Idealne ciastka, na meety :enjoy: 

Edytowano przez BiP
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż szkoda konsumować, chociaż wyglądają smakowicie. Ale racja, ktoś się postarał i o najdrobniejsze szczegóły zadbał. Ciekawe czy to jakiś brony cukiernik, czy ktoś sobie wymyślił takie zamówienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dobry wieczór;)
Pozwolę sobie zadać społeczności pytanie o mini figurkę Hasbro z kolekcji FIM, konkretnie dotyczącej Nocy Koszmarów, ponieważ diabli już mnie biorą z tym szukaniem.

Dostrzegłam dziś w Toys'r'us kilka modeli z tej serii, oznaczonych jako nowość - te poniżej na grafikach. Niestety nie było Rainbow Dash z chmurką w czarnym kostiumie, a tej poszukuję. Na polskiej stronie Hasbro jest, a jakże. Tylko jakoś nigdzie w żadnym sklepie kupić jej nie można. Te poniższe trzy (Pinkie solo i secik) już prędzej.

Ktoś wie, czy wogóle Dashy została wypuszczona w edycji Scary Night w Polsce? A jeśli tak, to czy może pokierować, który sklep ją sprzedaje? Bo nie wiem czy jest sens szukać
dalej...

 

9F60C43A50569047F5864B91114A779B.jpg41ntXEekV8L._SY300_.jpg

Edytowano przez Caylith
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu BiP napisał:

Dzisiaj w telewizji widziałem reklamę nowej gry planszowej Monopoly MLP :brohoof:

To nie jest dziwne z racji tego, że to Ha$bro i to Ha$bro :drurrp:

 

@Polox

Z gazetki: "koniki My Little Pony", zabić tego co to napisał to za mało :flutterbitch:

No i jeszcze moja opinia: prawie wszystkie lalki z Equestria Girls są tak paskudne, że nie mogę na nie patrzyć :flutterage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu MasterOfRainbows napisał:

No i jeszcze moja opinia: prawie wszystkie lalki z Equestria Girls są tak paskudne, że nie mogę na nie patrzyć :flutterage:

Dziwne by było, gdyby lalki dla dziewczyn podobały się chłopakowi.

EDIT

"Jeśli chcesz je bronić to proszę bardzo, to tak od razu ci napiszę, że mnie nie przekonasz."

A kto ma ciebie przekonywać :facehoof: ???

Stwierdzam FAKTY, a ty sobie coś już wlewasz czy jak :rarity5: ?

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...