Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Oczywiście wszystkie oryginalne figurki , koszulki typu 20% cooler (którą sobie sprawię) znajdować będą się na 100 % na ebay'u lub amazonie :) Te z Mc'Donalda nie są fajne .. Jak dla mnie,jednak są większe ale niedopracowane ,oryginały mniejsze ale lepsze ogólnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobą poszukującym fajnej koszulki proponuje zaprojektowanie jej samemu. Jest mnóstwo punktów (również w internecie) gdzie takie rzeczy są wykonywane bo rzeczywiście w tych sklepach niezbyt ciekawe one są.

A masz jakiś cieakwy temat? Ja się w sumie poddałem, za dużo bym chciał ;-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja robię u siebie w mieście w jednym z punktów więc ludziom z innego miasta polecieć tego sklepu nie mogę ale co do nie dużych cen to http://cupsell.pl/ jest... na temat jakości nic niestety powiedzieć nie mogę.

A masz jakiś cieakwy temat? Ja się w sumie poddałem, za dużo bym chciał ;-]

Nie wiem, ja nadrukowuje sobie obrazek RD, specjalnie nie szukałam go by nadrukować bo znalazłam go przez przypadek i potem szukałam sklepu więc pomysł mam już gotowy od jakiegoś czasu. Jak nie masz pomysłu to się wstrzymaj albo pogrzeb w necie znajdzie naprawdę cool grafikę, którą chcesz mieć na koszulce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja nadrukowuje sobie obrazek RD, specjalnie nie szukałam go by nadrukować bo znalazłam go przez przypadek i potem szukałam sklepu więc pomysł mam już gotowy od jakiegoś czasu. Jak nie masz pomysłu to się wstrzymaj albo pogrzeb w necie znajdzie naprawdę cool grafikę, którą chcesz mieć na koszulce.

Hm, przydała by się mi jakaś na następne prelegaty na PyWaw'ie taka z nerdowskim podekstem.

Ta mi się podoba, ale ktoś by mi musiał ją przerysować na ładniejszą i wielkoformatową :yay: Ja artystą nie jestem, w sumie to boję się poprosić u nas graficzki z pracy :fluttershy: co by nie zaczeła mnie Hejtować :fluttercry:

Napis pewnie coś z “tame python in pocket”, ale jesze musze coś dodać od fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nigdy nie chciałem nosic koszulki "wprost kucykowej" - wiecie chodzi mi o to że dla osoby nie wiedzącej nic o fandomie taka koszulka była by po prostu budząca kontrowersję. Dlatego sobie wymyśliłem misterny plan, że kupię sobie koszulkę która będzie mowiła kim jest posiadacz jedynie innym bronies :D W skrócie: Normalna koszulka dla "nie wtajemniczonych", a jednak nawiązująca do MLP dla wtajemniczonych. A że jedyną, pewną i tanią firmą która się takimi rzeczami zajmuje jest cupsell, sam stworzyłem tam sklep żeby kupic dla siebie koszulkę :rainderp: Więc jeżeli chcecie też skorzystac z mojego prawie-że-genialnego planu to łapcie się za linka do sklepu: http://brony.cupsell.pl/ PS: Ja naprawdę tylko podsuwam fajną alternatywę, nie żebym chciał na was zarabiac czy coś xD PPS: Wszystkie creditsy z wzorów idą do Avatu, ja tylko wymyśliłem wszystko - on stworzył PPPS: Na początku miały byc 2~3 wzory koszulek... ale trochę go poniosło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka bez kucyka? Nieeeeee. Kucyk mysi być!

Na Ponymeeta - to i owszem

Ale chcę sobie załóżmy ubrac koszulkę do szkoły mówiącą coś innym bronies.

Osobiście nie jestem na tyle odważny, aby pojawic się przed kilkudziesięcioma rówieśnikami nie wiedzącymi o co biega w całym fandomie - kazdy kto nie rozumie/nie wie czym jest MLP umarł by ze śmiechu widząc mnie w różowej koszulce z pinkie pie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...