Recommended Posts

16 godzin temu, MLPFan napisał:

Napisałbym co o tym sądzę, ale nie chcę dostać perm bana. Dlatego ograniczę się tylko do tego: :lyraaxe::lyraaxe::lyraaxe:

Spokojnie, trochę luzu i dystansu :drurrp: Proponuję wyjąć kij od szczotki z tyłka i przestać traktować MLP jak religię. Ta figurka to żart, a nie zdjęcie twojej mamy dla której ktoś dorysował penisa.

No chyba, że twoja reakcja to lekki trolling. Jeśli chodzi o mnie, to chętnie postawiłbym to na półce :)

Nie wiem czy mogę, ale zaryzykuję :isee:

Sprzedam figurkę Fluttershy z serii "Vinyl Collectibles". Stan idealny (oryginalne opakowanie). Flutterka NIE była: czesana (to plastik), głaskana, lizana, wąchana, całowana, gotowana, przypalana... Mówiąc krótko, stała przez cały czas na półce. 

Zasady sprzedaży.

1. NIE sprzedam za pobraniem, ani nie wyślę za granicę.

2. Mogę wystawić ją na aukcji, ale tylko na Allegro. 

3. Tylko sprzedaż. 

4. Mieszkam w małym miasteczku i nie mam dostępu do kuriera. Mówiąc krótko, tylko poczta

5. Jestem poważnym człowiekiem i nie udostępnię nikomu danych osobowych kupującego (RODO) 

Zainteresowanych zapraszam na PW :) 

Cena: 120zł (przesyłka listem poleconym, priorytetowym w cenie). Cena do niewielkiej negocjacji 

Zdjęcie (moje):

Spoiler

OQavHXX.jpg

Pierwszy lepszy filmik:

Spoiler

Oprócz kucyków mlp mam też te dwa cuda. Nic nie poradze gdy tylko je zobaczyłam od razu nie mogłam się powstrzymać.

Spoiler

IMG_20190129_224517.thumb.jpg.3b8e5c121960ee89d3e29b2a2907b178.jpg

Edytowano przez Kucykowa MLP
  • +1 1
  • Lubię to! 3

Hej! Jakby ktoś pytał, to w świecie kucykowych pluszaków wiele się dzieje! :)

KetikaCraft

Diaboliczna Pinkie o psychopatycznym spojrzeniu! :ohmy: Przypomina mi laleczkę Chucky lub Jacka Nicolsona w Lśnieniu :flutterbad:

Spoiler

anthro_pinkamena_d_pie_by_ketikacraft_dc

Tyle miłości na jednym zdjęciu! :yay:

Spoiler

autumn_blaze_by_ketikacraft_dczdflp-full

... :rarityexcited:

Spoiler

sweet_couple_by_ketikacraft_dczdcys-pre.

Spoiler

lifesize_lightning_dust_50_inch__130cm_l

Od: EpicRainbowCrafts

• Lubię to! 3

Moja kolekcja sprzed lat nie istnieje, więc zabrałam się za tworzenie nowej. To są moje "zdobycze" z ostatnich 2 tygodni, z biegiem czasu będzie tego więcej, bo znam siebie i swoje możliwości.

Tutaj trochę zdjęć kucyków z blind bagów, a także tych z kolekcji dostępnej w kioskach. Na jednym z nich załapało się nawet w kadrze moje dziecko, które postanowiłam również umieścić, gdyż jest przeurocze i nim też pragnę się pochwalić.

Spoiler

9hhOxNi.jpg

Spoiler

vAAKlaf.jpg

A tutaj moje łupy z wczorajszego meeta, który odbył się w Warszawie, czyli identyfikator oraz pocztówki, w których jestem zakochana. 

Spoiler

0vZCiVQ.jpg

Spoiler

OmxrtAw.jpg

Spoiler

63zORWx.jpg

Niby nie jest tego wiele, ale jednak człowiek się cieszy, jak na to patrzy. Planuję także zamówić pluszaka w ciągu najbliższych kilku tygodni. 

• +1 2
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 4

Spoko plakaty :bronies:

Edytowano przez BiP
  • Lubię to! 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się