Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Nowe życie (by Wizio)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Raczej moja droga... wolałbym abyś to Ty coś wybrała. Klacze mają pierwszeństwo, a już w szczególności takie piękne, jak moja kochana jabłeczna klacz, którą kocham z całego serca. Gdyby nie ty to żyłbym w samotności oraz smutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Ale się rozpisałaś ._. >

- Ta... - pomyślałem z lekką irytacją. Tylko jedno w jej głowie teraz się dzieje. Same pocałunki i inne duperele. To się zaczyna robić już dziwne, lecz nie powiem, że nie ale lekko mi się podoba. Jednakże trochę jej ostatnio odbija... i to zdrowo. Już sam nie wiem czy to była moja wina... czy może całej tej sprawy odkąd się pojawiłem w Ponyville. Czułem się tutaj obco... Mieszkałem tu jednak jakiś czas, lecz czułem, iż nie pasuje tutaj. Applejack oraz jej przyjaciółki dały mi przyjaźń, lecz czy była ona szczera? Czy może jednak litościwa? Na to pytanie sam nie mogłem znaleźć odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Och... tak... masz racje. Prawię o tym zapomniałem - po tych słowach momentalnie wstałem, a następnie ruszyłem szybkim krokiem w stronę drzwi, by później otworzyć je. - Dobrej nocy - powiedziałem do Applejack, podchodząc do niej i całując ją w czoło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę patrzyłem, aż Applejack odchodziła. Gdy już znikła mi z pola widzenia, a ja byłem pewien, iż mnie nie zauważy to wyszedłem z domu i udałem się do centrum Ponyville, aby... pozwiedzać, popatrzeć i właściwie zrobić cokolwiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroczyłem przez miasto, aby dojść do pewnego miejsca. Był to Las Everfree, przez który zjadała mnie tylko ciekawość. Najwięcej jednak chciałem się dowiedzieć o tamtym tajemniczym kucyku, który wskrzesił Nightmare Moon. Ta sprawa nie dawała mi spokoju, a ja wiedziałem, iż łatwo nie pozbędę się tej ciekawości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Stanąłem przed wejściem do tego mrocznego lasu. Moje uczucia były mieszane co do tego pomysłu, lecz ja byłem zdeterminowany. Sprawa ta od początku była dla mnie zagadką, a moja ciekawość to mój największy minus i wróg. Po chwili krótkich przemyśleń postanowiłem wejść i zagłębić się w to mroczne miejsce, do którego chodzi niewiele kucyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cicho westchnąłem, a następnie wolnym krokiem udałem się w jej stronę. Miałem mieszane uczucia, co do owej wierzy, lecz jak już wcześniej sobie postanowiłem, iż dowiem się o tajemniczym kucu, to dotrzymam swojej obietnicy i zaspokoję swoją ciekawość, która wielokrotnie sprowadzała mi na głowę kłopoty, które pamiętam do dnia dzisiejszego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...