Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Horse_Wars: Zniszczyć Death Star (by 1n54n3Br0ny)


Nightmare

Recommended Posts

[spoiler=karta, bo mi się nie chce skakać po stronach :P]

1. Imię: Han Pony (Han solo)

2. Rodzaj kucyka: Jednorożec

3. Wiek: 20

4. Płeć: Ogier

5. Strona: Rebelianci

6. Broń: Karabin laserowy, pałka energetyczna, granaty EMP (Powodują wyłączenie droida, przeciąża systemy itp.) (i taka broń z której wystrzela się hak i można się wciągnąćdo góry, nie wiem jak to się nazywa po polsku ale po angielsku jest grappling gun)

7. Pojazd: Pegaz milenium (Sokół milenium :P)

8. Cutie mark: Stery od statku (Lepsze pilotowanie)

9. Wygląd: Kolor sierści - ciemniejszy odcień białego, ciemno brązowa grzywa i ogon, niebieskie oczy. Biała koszula i brązowa kamizelka. Lekka budowa dzięki której jest szybszy i zwinniejszy.

10. Charakter: Przebiegły i pomysłowy, zawsze znajdzie wyjście z każdej sytuacji.

11. Historia: Han gdy miał 18 lat znalazł nielegalną pracę, a mianowicie przemycanie części przyśpieszających ścigacze na wyścigach. 18-latek już wiedział jak przeżyć co każdy przemyt, zatrzymywał kilka części dla siebie, po czym sprzedawał je za wyższą cenę. Han pracował tak , aż zarobił na własny statek. Gdy miał 20 lat opuścił tatooine w poszukiwaniu przygód. Wielu ludzi dawało mu zlecenia, z którymi radził sobię bez przeszkód, aż do chwili, gdy wtrgnął be pozwolenia do bazy rebeliantów, oni wzieli go z jednego z seponytystów, ale chcieli mieć pewność, więc zlecilimu największą misję w całym jego życiu: zniszczyć death star, lecz prowadzi do tego długa droga, ponieważ Han nie jest przygotowany na taką misję, musi najpierw poszukać niezbędnych rzeczy na ròżnych planetach.

12. Cel: Zniszczyć death star

13. Tagi: Adventure Crossover

Han Pony obudził się w swojej kabinie. Oczywiście, pierwsze co poczuł to głód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz być 1 osobą lub 3

Nie do końca rozumiem o co ci chodzi >.> Chodzi ci o to, że mogę opisywać w pierwszej albo trzeciej osobie (Jeżeli tak to w pierwszej) czy że mogę być jedną albo trzema osobami? (Jeżeli tak to wolę być tylko sobą)

___

Nie może się zdecydować więc po prostu bierze obydwa, po czym idzie na mostek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wole w 3 chyba :P

___

"Przygotujcie statek do lądowania na Tatooine. I... Może lepiej, żeby był uzbrojony, nie wiem jak nas tam przyjmą." Powiedział po czym usiadł i zaczął wpatrywać się w owoce. Po chwili spróbował magią otworzyć owoc pokryty kolcami i zobaczyć co jest w środku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh o to chodzi >.> Dobra. Głupio się poczułem xD

___

Ubiera pas na broń, po czym wkłada tam karabin laserowy, pałkę energetyczną i (Ten hak do wspinania co opisywałem, będę po prostu mówił na to hak >.>) hak. Zabiera także plecak z granatami EMP, po czym wraca na mostek czekając, aż statek wyląduje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No cóż, ni trzeba było przyłazić tu bez żadnego ścigacza... Ale nie można się spodziewać czegoś innego po takiej planecie... Powiedział, po czym zaczął iść w stronę miasta.

-Zaraz... Nie tym razem... Mruknął do siebie pod nosem po czym wrócił na statek, zabrał ze sobą jeszcze wodę i owoc pokryty kolcami. Rzeczy te schował do plecaka. Założył jeszcze brązowy płaszcz z kapturem, aby słońce mu nie zaszkodziło, po czym wreszcie wyruszył w stronę ledwo widocznego z daleka miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...