Skocz do zawartości

Pingwiny z Madagaskaru


D'jall

Recommended Posts

Opcja przeszukiwania forum nie znalazła tematu bezpośrednio traktującego o tym serialu, co jest karygodne.

Postanowiłem więc to zmienić. A przez tom że ty (tak, właśnie TY!), nie pomyślałeś o założeniu takowego tematu Król Julian obrzuca cię hańbą!

b58e286796_hanba_ci.jpg

"Pingwinów z Madagaskaru" nikomu raczej przedstawiać nie trzeba. Jednak tym, którzy ostatnich kilka lat spędzili w betonowym bunkrze bez dostępu do telewizji, czy Internetu, należy się krótki opis. Wszak zasłużyli. Życie w bunkrze do łatwych nie należy. Tak więc, "Pingwiny..." to serial animowany, który swoja premierę miał na kanale Nickelodeon, później zaś zaczęły go emitować także inne stacje. Produkcją zajmuje się bodajże DreamWorks. Po tej garści nieistotnych informacji, na które i tak nikt nie zwróci uwagi, pora przejść do fabuły.

Opowiada ona o czwórce pingwinów z nowojorskiego zoo. Są to wyszkolenie komandosi i tworzą one oddział do zadań specjalnych. Serial opowiada o ich przygodach podczas misji, często kompletnie absurdalnych. W skład "jednostki", jak wspomniano, wchodzą cztery pingwiny. Skipper, który jest dowódcą. Jego brak zaufania do osób spoza oddziału graniczy z paranoją. Kolejny nazywa się Kowalski. Oddziałowy naukowiec i uczony. Taka pingwinia wersja Twilight w wersji hard. Trzecim członkiem oddziału jest Rico, specjalista od demolki i... ee... zaopatrzenia. Najmłodszy stażem i wiekiem jest Szeregowy. Jak na prawdziwego komandosa przystało lubi kucyki i słodycze.

Prócz oddziału w serialu występują także inne postacie, zarówno przyjaciele, jak i wrogowie. Do najbardziej znanych należy wspomniany wcześniej Król Julian - samozwańczy król lemurów (i wszystkiego innego), jego doradca Maurice, oraz podnóżek Mort.

Tak więc zapraszam do dyskusji. Które postacie lubicie? Które nie? Dlaczego? I tak dalej, i tak dalej.

Link do komentarza

Pingwiny z Madagaskaru to jest to~ Osobiście uwielbiam oglądać ten serial. Ciężko mi wybrać swoją ulubioną postać, ale no jakby nie patrzeć, Król Julian to w końcu król! Wielbić go trzeba! Chociaż właściwie wszystkie postaci są fajnie zbudowane i każdy jest inny~ Ale tak z pingwinów, to Rico rozwala system <3

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Hmm. Pingwiny z Madagaskaru, kto by ich nie znał? :pinkie4thwall:

Wątpię czy są takie osoby... Ale okej, przejdźmy teraz do serialu.

Osobiście lubię ten serial, postacie są dość fajnie zrobione, każda na swój sposób jest ciekawa itp. Ulubionych postacie raczej nie mam, chociaż jakby się zastanowić to Rico jest genialny i oczywiście króla Juliana też bardzo lubię :twilight5: :3. Naprawdę czasami takie seriale, są lepsze od niektórych filmów. No i to wszystko co chciałem powiedzieć ^^.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

"Pingwiny z Madagaskaru" to najlepszy serial jaki oglądałam i nadal go oglądam.

Najbardziej moją ulubioną postacią jest Kowalski,dlatego,bo to jest najbardziej rozbudowana postać w tym serialu.Lubię też Szeregowego,bo jestem trochę podobna do niego(też lubię kucyki i MLP)

Link do komentarza

Dziwisz się o TMNT a nie o Mlp? Czyżbyś nie czytała artykułu "DIABEŁ PRZYJECHAŁ NA KUCYKU PONY"?

A co do tematu to Szeregowy najlepszy, plus jest fanem kucyków.

Czytałam i troszkę nie w temacie, skoro autor dał rysunki fanów. 

Choć MLP jest parę znaków, które niepokoją.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...