Skocz do zawartości

Kolejny cios w bronies i pegasis!


Tarreth

Recommended Posts

Hmmm... pozytyw jest taki, że nareszcie zamiast tych beznadziejnych hardsubów (tylko ja ich tu nie lubię*?) napisy prawdopodobnie będą w osobnych plikach. A co do Hasbro to mogliby się postarać o wydanie odcinków na blu-ray (jak dla mnie DVD to dosyć słaba jakość, 576p czy jakoś tak...) to może wtedy by ludzie nie wstawiali epizodów na YT. Mimo wszystko, zawsze jest wygodniej kupić sobie coś w pudełku, a nie bawić się np. w jakieś PayPale, przelewy bankowe itp. z cyfrową dystrybucją. *nie lubię hardsubów bo odcinki i tak ściągam na kompa, a nie mogę ich sobie obejrzeć w lepszej jakości (YouTubowe 720p jest beznadziejne, pobieram piracke odcinki z YayPonies - tam mają wersję iTunes zmuxowaną z ang. napisami, w zajepięknej jakości-oryg. z iTunes) Ale teraz już trochę piszę od rzeczy, więc pozwólcie, że zakończę tego posta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, zawsze jest wygodniej kupić sobie coś w pudełku, a nie bawić się np. w jakieś PayPale, przelewy bankowe itp. z cyfrową dystrybucją.

Absolutnie sie nie zgodze. Coraz wiecej fajnych rzeczy moze w necie szybko i tanio kupic wlasnie przez paypala. A plyte to musze isc do sklepu a wizja ich skladowania budzi w mnie odraze. Szczerze to ja wogole nie korzystam juz z plyt. Cyfrowa dystrybucja jest jedynym rozsadnym wyjsciem. Moze jak ktos chce w 1080p to BR bo ciagnac takie pliki z neta to nie w Polsce :D

I nie szalalbym z ta fatalna jakoscia na YT, 720 jest dobre. Sa drobne problemy na krawędziach, powiedzialbym ze anty-aliasing szwankuje ale ogolnie jest OK.

Osobiscie poprostu ciagne z torrentow 720p ~450MB pliki .MKV. Idealna jakosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyty 4evah, dystrybucja cyfrowa ssie. Kiedy patrze na te wszystkie pudełka, płyty, kasety i inne...to się fajnie przegląda. A tak to siedzisz przed kompem, ruszasz myszką i masz tą swoją nędzną kolekcję. Przejrzenie jej zajmuje całe parę ruchów myszką. No ale co zrobić, niektórym nawet ręką ruszyć ciężko. Jakoś kupowanie przedmiotu jest fajniejsze niż kupowanie zlepka zer i jedynek. I jeszcze musisz to ściągnąć, na płycie masz już gotowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Nie rozumiem? Czy to jest cios? Przecież to nic takiego. Nie wiem jak wy, ale ja nie będę miał przez to koszmarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam odcinki po angielsku, ale i tak mnie to dotknęło w pewnym stopniu. W klasie mam pełno haterów, prawie żaden nie zna angielskiego na wystarczającym poziomie, więc nie mam teraz jak ich przekonywać do kucyków. Dubbingu na minimini im przecież nie polecę, to by było niehumanitarne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziomisz12

Powiem tak. Trochę mi was żal i w ogóle, ale ja nie mam problemu z oglądaniem nowych odcinków mlp z pl napisami i wiem, że nowi bronies też nie mają. (Oglądałem Hypera i podobno) Hasbro Polska nie może zdjąć 2 sezonu, ponieważ jeżeli film jest zagraniczny i nie jest jeszcze oficjalnie wprowadzony w Polsce to nikt (oprócz Firmy która robi ten film) nie ma prawa kazać nam go ściągnąć z kanał yt itp. Pierwszy sezon owszem, ale drugi nie. (Podobno jest takie prawo)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

To trochę wskrzesimy. Jeżeli szukacie sposobów na umieszczanie odcinków, to można zrobić linki niepubliczne. Ogólnie idea jest taka, że na YT nie możesz wyszukać odcinków i tylko z zewnątrz możesz wejść i je wyszukasz. Jest to o tyle utrudnienie dla zdejmujących, ponieważ muszą wyjść poza proste ramy wyszukaj na Youtube -> muszą się bardziej wysilić, a wiadomo, że człowiek jest istotą leniwą. Jeżeli takie linki dacie np. na zamkniętym forum to właściwie będzie bardzo mało prawdopodobne, że ktoś to znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam, czy ktokolwiek ma same napisy? I sezonu nie ma w 1080p a nawet ta wersja 720p jest mocno naciągana.

"Nie musicie dziękować, wystarczy, że będziecie mnie czcić na kolanach." - ktoś ;[

Nie ktoś, a Król Julian. Przynajmniej w oryginale.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

A to Faust ma coś do gadania? Ja myślę że musiała byś pisać do Hasbro, co i tak niczego nie zmieni ;p

Wiedz, że Faust ma pełnowrawnictwo do MLP:FiM, o to Faust zawdzięczamy ten pomysł na powstacie i animację. A Hasro? Tylko pożera kasę za to i tym się żywi. I tak jak ona wyrazizgodę my wygramy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak na ogół działa rynek, że apetyt rośnie w miarę jedzenia... Zapewne nie spodziewali się takiego sukcesu MLP więc z chęcią uwzględniali pewne sugestie fanów... Teraz skoro mają ich multum, mogą nabijać hajs hurtowo... Oczywiścię nie zabraniam im tego, to ich prawo ale... To tak jak rozkochać kogoś w sobie a potem to wykorzystawać aż do przegiecia. Sam wierzę, że jest sposób na kompromis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rewsztą Faust jest w jednej-czwartej Polką. Więc...

...możemy ją mieć w reprezentacji narodowej!

A tak na poważnie Lauren Faust np nie pracuje przy powstawaniu 3 sezonu. Za nim w ogóle zaczęłabym jej zawracać tym głowę (równie dobrze można napisać na dA) zorientowałabym się do kogo należą takie prawa i dopiero wtedy jak już działała (bo normalnie należą do poducenta z tego co się orientuje ale najwyraźniej Hasbro też ma coś do gadania). Chociaż w sumie dla mnie to bez sensu bo odcinki z napisami i tak krążą po necie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...