Skocz do zawartości

Kolejny cios w bronies i pegasis!


Tarreth

Recommended Posts

Ja wiem że Lauren Faust stworzyła te kucyki, ale nie należą do niej, nie może decydować o takich rzeczach.. Przecież to spod znaku Hasbro wyszły kucyki, nieważne kto je wymyslił.

Wiem. dobra taki plan:

1.zdobyć e-mail do Faust

2.spytać o to czy napisze do Hasbro o zgodę tłumaczenia na poslski.

3.Daje samo się złoży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To producent jest osobą, która odpowiada za serial/film/grę itd, producent jest czymś na kształt "właściciela". Twórca serialu czy reżyser są tylko u producenta zatrudnieni i w teorii nie mają nic do gadania, póki im na to producent nie pozwoli. Proponuję pisać jeszcze do Tary Strong o zgodę na tłumaczenie.

Naprawdę nie wiecie jak działa przemysł filmowy? :P

możli że też do niej też napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoo twoja logika jest pokręcona. Przemyśl jeszcze raz co napisałeś i zastanów się jak by to miało znaczenie w rzeczywistości. Czyli co? Lauren Faust bierze kucyki? I teraz co może z nimi zrobić... Nic, bo to wszystko jest marka udostępniona jej przez Hasbro. Hasbro powie, że nie może rozprzestrzeniać rzeczy które są chronione przez prawa autorskie Hasbro. Według twojego rozumowania Hasbro nic nie może zrobić i Lauren nic nie może zrobić. Taka próżnia mogła, by być na rękę osobom "obchodzącym" prawa autorskie, ale jaki był by skutek takiego działania. Nigdy nie powstałyby już nowe odcinki mlp, bo według twojego rozumowania Hasbro i Faust dzielą między siebie prawa i co więcej są w wrogich stosunkach. Na szczęście/nieszczeście tak nie jest, bo wszelkie prawa pozostały przy Hasbro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Niech wreszcie przetłumaczą :rapidash: mam dość zabawy w lektora dla mojej siostry Co do bomby... kuszące, ale to tym bardziej spowolni... Oooooch!!! dla dubbingu gotowa jestem poświęcić nawet super pomysł na serial!!! (tak jest mam taki i jest :pinkie2:) Jak bum cyk cyk trala la Niech mi w oko wleci ćma! :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

@Up Jednak patrz na to,że Hasbro przynajmniej nie usuwa piosenek,PMV,fanowskich animacji i innych rzeczy związanych z serią.Przecież do tego też mają pełne prawo.A co do odcinków to nie są znowu tacy surowi.W końcu po tygodniu każdy może to ściągnąć z youtuba i wtedy może bezpiecznie zniknąć.Dajmy na to Disney jest o o wiele surowszy w tych kwestiach.Tam fani nie mają nic do gadania.A Hasbro naprawdę jest elastyczne dla fanów.Więc jak dla mnie nie jest źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Z My Little Pony się robi pies na kasę Hasbro ma już nas gdzieś oni chyba na kasę ino liczą. Za niedługo zablokują wszystkim odcinki z MLP i co wtedy będzie pomyśleliście to tym.NIc za niedługo nie będzie  :pinkrage: to jest klapa i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Z My Little Pony się robi pies na kasę Hasbro ma już nas gdzieś oni chyba na kasę ino liczą. Za niedługo zablokują wszystkim odcinki z MLP i co wtedy będzie pomyśleliście to tym.NIc za niedługo nie będzie  :pinkrage: to jest klapa i tyle.

Nie oszukujmy się, Hasbro to nie organizacja charytatywna. Kapitalizm czy jakoś tak to się nazywa...

Co do odcinków mlp, ja sobie ściągnąłem wszystkie sezony po angielsku ( uwielbiam aktorów z angielskiej wersjii ) i po problemie.

 

Pozdraiwam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, Hasbro to nie organizacja charytatywna. Kapitalizm czy jakoś tak to się nazywa...

Co do odcinków mlp, ja sobie ściągnąłem wszystkie sezony po angielsku ( uwielbiam aktorów z angielskiej wersjii ) i po problemie.

 

Pozdraiwam.

Dodatkowo angielski w MLP nie jest skomplikowany. Łatwo ogarnie go nawet osoba, która zna język na podstawowym poziomie, więc stanowi to chyba dobrą alternatywę dla tych, którzy tęsknią za odcinkami z napisami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno pisałem, że Hasbro stoi w rozkroku pomiędzy fanami a prawami autorskimi. Widać idą w tą drugą stronę. Na początku znikało coraz więcej kucykowych filmików na mojej playliście YT. Ostatnio oflagowali jeden z moich PMV. Nie to nie - wywaliłem wszystkie.

OK, naruszam prawa, ale jak dalej pójdzie to przyczepią się do DA bo kucyki są ich. Rysujcie kwadraty, koła, trójkąty... co chcecie. Byle nie kucyki. A i nazwa gatunku będzie musiała ulec zmianie. W końcu mają wykupioną nazwę "Pony".

To nie droga do walki z piractwem. Comedy Central stworzyło oficjalną stronę South Park z darmowymi odcinkami i po problemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo angielski w MLP nie jest skomplikowany. Łatwo ogarnie go nawet osoba, która zna język na podstawowym poziomie, więc stanowi to chyba dobrą alternatywę dla tych, którzy tęsknią za odcinkami z napisami.

Nie tylko jest prosty ale zarazem jest to najlepszy sposób na szybką i przyjemną naukę angielskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...