Skocz do zawartości

O co chodzi z Pinkameną ?


Akemo

Recommended Posts

Zainteresował mnie temat Pinkie Pie .Grałem sobie w fight is magic ,z czasem dobrze grałem Pinkie Pie zaciekawiły mnie jej combosy sprawdziłem je znalazłem dziwne combo wymagało 3 poziom magi było bardzo łatwe więc od razu je przetestowałem.Ten Combo miał nazwę Pinkaneria czy jakoś tak zdziwiło mnie to Pinkie Pie smutna i miała opadłe włosy . Zaciekawił mnie temat ale nie dowiedziałem się dokładnie o co chodzi z tym i czy takie coś się pojawiło w My Little Pony .Widziałem na tym forum jakiś pamiętnik związany z tym ale nie zrozumiałem specjalnie dużo. Liczę że ktoś wytłumaczy mi o co w tym chodzi i czy pojawił się taki moment w My Little Pony.:fluttershy5:

Link do komentarza

Pinkmena to emo wersja Pinkie, jest wiecznie smutna. Nie lubi nikogo, lubi żyć w samotności i jest tylko podróbą. Do tego jest ponura i rozmawia z wiadrem i rzepą. A tak w ogóle to wolał bym o niej nigdy nie usłyszeć

Link do komentarza

Pinkamena pojawiła się w jakimś tam odcinku (Nie pamiętam jakim). Włosy jej oklapły i ogólnie była smutna i gadała do przedmiotów (psychol). Stało się tak ponieważ przyjaciółki unikały jej przyjęcia bo same chciały tak owe dla niej zrobić. I teraz ludzie biorą ją za jakąś psychopatkę i tworzą różne rzeczy na jej temat. ( Przykładem jest ,,Cupcakes", jak nie wiesz co to jest to lepiej nie oglądaj O_o) Ode mnie to na tyle :)

Link do komentarza

No nie do końca, bo to nadal była Pinkie tyle, że smutna. Pinkmene wymyślili fani MLP. Którzy uważają, że Piknmena jest drugą osobowością Pinkie, jednocześnie wmawiając jej chorobę psychiczną. Ogólnie poroniony z niej pomysł

Link do komentarza

Pinkamena stała się Pinkameną gdy uznała że przyjaciółki ją olały więc znalazła nowych (m.in. pana kamień, panią mąkę i kogoś tam jeszcze). Włosy się wyprostowały, w oczy zawitał smutny derp,uśmiech znikł z twarzy i ogólnie świat się skończył.

Pinkie i Pinkamena są jak Dwie Twarze z Batmana albo Jekyll i Hyde (nie wiem jak to się pisze).

To nie dwie różne osoby, a raczej dwie osobowości jednej, lecz nikt nie wie kto jest tą "główną".

Równie dobrze Pinkie może być alter ego Pinkameny, jak i na odwrót.

Link do komentarza

Generalnie fani po prostu okrzyknęli pinkie z oklapniętymi włosami pinkieminą (tak jak właśnie zwracali się do niej rodzice w retrospekcji w jednym z odcinków (o tym jak kucyki zdobyły znaczki). Natomiast to czy jest to jej alter ego, czy też osobna postać nie należy rozważać, gdyż rozwinięcie koncepcji pinkieminy bierze sie z różniastych fanficków gdzie właśnie stanowiła rozdwojenie jaźni pinkie, pinkie z alternatywnej rzeczywistości, pinkie z koszmarów, pinkie zaginioną sistrę itp.

Generalnie w internecie już tak zostało, ze pinkie z oklapłymi włosami została ochrzczona pinkaminą (lub sadiepie) podobnie jak wredną fluttershy ochrzczono flutterbitch.

Link do komentarza

Obejrz odcinki: Cutie Mark Chronicles i Party of One. To chyba wszystkie odcinki tłumaczące coś na temat Pinkameny. Później pojawia się czasem, ale to nieistotne. Na podstawie tych odcinków internet stworzył Pinkamenę, która często jest utożsamiana jako sadystyczna, psychopatyczna Pinkie która nigdy się nie uśmiecha. Dla pełnego obrazu radzę przeczytać np. Cupcakes. Ale jednocześnie odradzam ze względu na psychopatyczność utworu.

Link do komentarza

Pinkamena...mówi się że to fani ją stworzyli, w pewnym sensie jest to prawda ale po części rozwiązanie zostało nam podsunięte w serialu ale mniejsza. Pinkamena jest odzwierciedleniem ciemnej strony, jest tym czego się boimy i odrzucamy...jednocześnie stanowi integralną część pinkie, jedna bez drugiej nie jest w stanie egzystować(to tak najprościej) poza tym pinkamena robi całkiem niezłe ciastka i trza wziąć to pod uwagę:D

Link do komentarza

Hmm... całkiem sporo odpowiedzi, ale wiesz... sądzę, że najwięcej się dowiesz, oglądając odcinek "Party of One", tak swoją drogą mój ulubiony pierwszego sezonu. "Samotna imprezka" - to z kolei tytuł polski, obydwie wersje winny być na YT i z niego można się wszystkiego dowiedzieć o genezie tego combosa :P

A jeśli chcesz się więcej dowiedzieć na temat samej Pinkameny, to zapraszam do jej działu ;] W skrócie jest to właśnie Pinkie z tego odcinka, czyli będąca w nieco innej kondycji psychicznej niż zazwyczaj. To też ma bezpośredni wpływ na jej wygląd, przede wszystkim oklapłe włosy. Warto też wspomnieć, iż fandom, jak to ma w zwyczaju, dorobił wiele (nad)interpretacji odnośnie tej postaci, stąd też wiele artów z Pinkameną podchodzi pod konkretne gore :P

Link do komentarza
  • 1 year later...

Pinkamena to smutna wersja Pinks, z wyglądu nie różni się ona niczym od swojego normalnego "ja" poza tym, że ma prostą grzywę i jej sierść jest różowawoszara... :pinka:  Ale też jest extra, chodź jej wersja z fanficków jest szalona, ale w innym sensie niż nasza kochana Pinkie  :pinkie: Poza tym Pinkamena Diane Pie to pełne imię Pinks!

Edytowano przez Shyness
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...