Skocz do zawartości

"Nowe Życie" posealor


Wizio

Recommended Posts

Fluttershy powoli pokiwała głową, a następnie wolnym krokiem wchodziła w głąb pokoju. Po chwili wolnego chodu dotarła do twojego łóżka i usiadła na jego krawędzi.

- Ch-Chyba się n-nie obradzisz j-jeśli t-tutaj usiądę... p-prawda? - dodała po chwili, gdy zorientowała się co właściwie zrobiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 864
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- D-Dobrze - powiedziała cicho, a następnie milczała. Dopiero po jakimś czasie oderwała wzrok od podłogi i ponownie spojrzała na ciebie. - J-Jak się cz-czujesz? M-Może ci coś przynieść? H-Herbatę lub c-coś innego? - zapytała po chwili, lekko jąkającym się głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- T-To nie problem - powiedziała, a następnie się uśmiechnęła. - L-Lubię pomagać przyjaciółką, gdy tego p-potrzebują, a t-ty jesteś jedną z n-nich... oczywiście, jeśli mogę c-cię nią n-n-nazywać - dodała po chwili, lecz już z mniejszą pewnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No bo... w-wiesz... j-ja tak sobie m-myślałam, iż t-ta wyprawa d-do lasu E-E-Eve-Everfree mogła cię z-zniechęcić d-do tego miejsca, a t-t byłaby m-moja wina - powiedziała, jakby lekko się jąkając, lecz widać było, iż ta odpowiedź sprawiła jej ulgę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- T-To chyba d-dobrze, ale... m-mogło ci się c-coś stać, a w-wtedy ja czułabym się w-winna. T-Tak samo jak zaryzykowałaś ż-życie, aby m-mnie ratować. N-Nie wiem, czy kiedykolwiek u-uda mi się spłacić ci d-dług, k-który jestem ci winna, przez t-ten uczynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- T-To ja ci n-nie będę może p-przeszkadzać - powiedziała cicho, a następnie wstała i udała się do najbliższego krzesła, które stało na drugim końcu pokoju. Powoli na nim usiadła, a następnie zaczęła patrzeć na ciebie, lub na to co dzieje się za oknem. - Chyba... n-nie przeszkadza ci t-to, iż t-tu będę? J-Jeśli ch-chcesz to mogę stąd w-wyjść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...