Skocz do zawartości

Czego wam brakuje w tym dziale?


Neiter

Recommended Posts

Piszę ten temat, ponieważ dział o Rarity jest najmniej licznym pod względem postów ze wszystkich Mane6 & Royal Sisters. : Rarcia jest smutna, a ja odczuwam to jako porażkę, mam takie odczucie, że mało się zajmuje tym działem. Wysuwam więc pytanie do was, co chcielibyście zmienić w tym dziale tak, aby znowu tętnił życiem jak było to kiedyś.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quiz nie jest zbyt często aktualizowany, a to fajny temat. No i jakaś gierka by się mogła przydać, w stylu Rarci ofc. Może coś w stylu wcielania się w Rarity i oceniania czyjegoś ubioru? Albo co w tym ubiorze zmienić? Można wklejać zdjęcia sławnych osób, komentarze byłyby ciekawe ;p Osoba, która oceni najciekawiej, wrzuca następne zdjęcie. Ewentualnie mógłbyś założyć coś w stylu "Poradnika Rarity". Ale nie mam za bardzo pomysłu, co w nim dać :P Jakieś pytania o modzie czy coś. :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "uszyj suknie". Takie coś nie do końca ma sens, bo jak sam napisałeś, mało kto będzie brał udział. Ja myślę nad czymś w stylu "Jaką suknie Rarity uszyłaby...". Po prostu, zarzucasz imieniem/obrazkiem kuca i użytkownicy mają za zadanie wybrać według nich pasującą dlań suknie. Peace of Cake IMO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tutaj brakuje życia jak na saharze ludzi tutaj przyciągnij

Dołączona grafika

A wracając do tematu... Uszyj suknię się znudziło, bo jednak chyba za dużo roboty w tym paincie... :P A może by tak zabawa na wzór tych z działów Shy i RD (dopasowywanie userów do zwierząt/sportów)? Tylko w tym przypadku wrzucałbyś zdjęcie jakiegoś ubrania (niekoniecznie sukni) i byśmy się pobawili, komu taki ciuch wcisnąć ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie może być klona :D Prawie każdy dział ma. Myślałem już nad podobną zabawą, ale nie miałem jakiegoś dobrego. Co do "Uszyj suknie", zbyt leniwi jesteście U_U, dobra, poczekam, aż system podeśle pomysły i zobaczymy :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przede wszystkim, moim zdaniem, brakuje w tym dziale aktywności avatara i regenta. "Need more style?" i "Rarity Quiz" już dawno nie były odświeżane. W Quizie do tej pory nikt nie zadał pytania - trzeba wysłać do nich wszystkich wiadomość i napisać, żeby je zadali. Może akurat tego nie widzieli? Wystarczy nawet dodać parę memów i już coś się będzie działo. Niech regent zada pytanie Rarity, żeby było wiadomo, że "Zapytaj..." nie umarł. Napiszcie na SB, że prosicie, żeby ktoś coś napisał, bo jest lekki zastój... Można by też kontynuować pamiętnik - w moim dziale, kiedy zaczęłam event, parę osób się wypowiedziało. Zadajcie jakieś pytanie w dyskusji (choć zauważyłam, że ostatnio coś się tam działo). Pomyślcie trochę nad nowymi zabawami... I git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Osobiście bym co nieco zescrapował i zostawił 5-6 takich ciekawszych tematów. Quiz, Arty+Filmy, Trybunał ujdzie moim zdaniem (chociaż jest raczej baaardzo luźno związany z tematem), Ogólna dyskusja o postaci (można by zintegrować z "co lubicie w Rarity) Oraz w "Ask Rarity" Narzucić bardziej może roleplayową atmosferę, jak nie wiem... takie małe spotkania w jej warsztaciku, czy też gdzieś 'na mieście' że tak powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie brakuje mi odpowiedzi na event :( i można by ewentualnie odświeżyć choć jedną grę. Poza tym chyba nie mam zastrzeżeń, bo Quiz jest w miarę często aktualizowany. @Down Fajnie też zobaczyć odpowiedź na zadane przez siebie pytanie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość KeyPony

Mam całkiem ciekawy pomysł. Jako że rysowanie ubrań jest dość czasochłonne i trzeba do tego ręki można by wprowadzić rysowanie dodatków do strojów (kwiatki, koronki itp.). Sam nawet bym coś narysował. Albo coś podobnego w stylu narysowania najlepszego powitania Celestii-Luny, bo chyba Rarity też się zajmowała takim czymś (a jak nie to pasuje i tak :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KeyPony

Rany, Panowie ruszmy działa Rarity bo nie ma tu nic w czym mógłbym brać udział a chętnie bym coś porobił :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pomysł Martineza, znaczy El Martineza . Proszę nie zabijaj mnie ..

eemm. Jest bardzo dobry jednak ja powiem tak . Oczywiście znacie Pony Generator od Generalzoi ?

tutaj jest link -- > http://generalzoi.deviantart.com/art/Pony-Creator-Full-Version-254295904

Mógłby być konkurs na zrobienie najładniejszego i najlepiej ubranego kucyka ,każdy by wystawiał swoje prace i lud by głosował . jeżeli ktoś wpadł na ten pomysł wcześniej to przepraszam serdecznie :D

Jeżeli nie to pomyślcie nad tym . ^^

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cóż teraz pytasz, Arjenie? Co do tego generatora - nie. On jest po prostu biedny, stworzenie z niego ładnego kuca samo w sobie jest trudne, a części garderoby są wręcz żałosne, używając ich można stworzyć najwyżej skucyfikowaną Lady Gagę. Od ubierania kuców jest "Zaprojektuj Suknię", a do tej pory tylko jedna osoba dała swój własny pomysł na kreację. Zresztą, jest już na forum podobna zabawa - http://mlppolska.pl/Watek-Jakbys-wyglada%C5%82-jako-kucyk-%E2%80%93-ZABAWA--1313

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Cały dzień! Cały dzień, oczywiście na tyle, na ile znalazłem czas, a jednak w poniedziałek wielkanocny zawsze znajdzie się coś do zrobienia, próbowałem oswoić się z tym działem i... chyba się mi to udało wreszcie! Ale nie mogę oprzeć się wrażeniu, że za mało w tym dziale chaosu x] Tak, chaosu, nie wiem, kto do tej pory był odpowiedzialny za jego prowadzenie (tzn. ogólnie, chodzi też o poprzedników), ale aż nadto przywiązywał wagę do ładu chyba, czas na drobną odmianę! :D

To chyba tyle ode mnie... na początek, no, a skoro już tu jestem, to się przywitam! ^^ Cześć i czołem, to ja Wasz nowy awatar! ^^ Mam nadzieję trochę tu pobyć, ale jak będzie zobaczymy, nikt nie powinien narzekać przez czas mojego urzędowania na brak zabawy! Yyy... znaczy się stylu, tak stylu! ^^

A co do zapytajki Toma, żeby było na temat, też się odniosę! Dlaczego jeszcze jej nie było? Przecież to taka fajna idea! Która tu kisi się od... wakacji? D: Może aż sam się za to wezmę xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...