Skocz do zawartości

Odcinek 12: Games Ponies Play


Aretra

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

O ile dobrze zauważyłam, miał inny(trochę inny?) znaczek. A gdyby nie miał tęczowej grzywy, to RD zapewne też by takiej nie miała. Po kimś z rodziców musiała ją odziedziczyć.

1.On z tym dziwnie wygląda

2.Lepiej by było gdyby Dash była oryginalna

3.Jeśli już musi mieć kolorową grzywę to niech ma Kilka kolorów tęczy a nie całą

4.Chyba że to brat,jeśli tak to mi pasi :fluttershy5:

5.A co do znaczka... specjalnie zerkałam na jego bok...

kolorowy piorun....Serio?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z napisami bedzie jak zawsze kolo 22:00. A na YT po angielsku juz pewnie gdzies jest.

Odcinek nawet dobry. Strasznie mi sie podobalo "przeplecenie" (new word? :D) tych dwoch odcinkow, to ze byly tak bardzo zwiazane ze soba, pomimo ukazania dwoch zupelnie roznych historii.

Cadance z "niezbyt udana" grzywa - bezcenne :D

Do plusow idzie tez oczywiscie Shining Armor trenujacy kucyki na stadionie i podnoszacy glos stojac obok Twi ;P Ale z drugiej strony czy to odpowiednie zajecie dla ksiecia? :D wiem, czepiam sie ;P

Tak samo, typowy "urzednik" po takim powitaniu nawet nie wszedlby do imperium taszczac swoja walizke - po prostu odwrocilby sie na piecie i pojechal z powrotem ;)

Ale to w koncu Equestria i za to kocham ta kraine ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=uavvaRgSF1o



No, ale jakość taka sobie .-. Ja sama jeszcze nie obejrzałam xd

Edit: Okej, obejrzałam :D

SPOILERZ!
Podobał mi się odcinek xd Przewidywalny, ale trochę się uśmiałam. Zwłaszcza na scenie gdy Rainbow zsuwała się z dachu x3 No i fajnie że były nawiązania do poprzedniego odcinka :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy odcinek, drugi jaki dziś sobie obejrzałem i szczerze mówiąc... szału nie ma. Odcinek nie był zły sam w sobie, ale był przewidywalny i pozostawił wielki niedosyt. Wręcz nie mogłem uwierzyć, że to już koniec a i akcja z niewłaściwym kucem nieszczególnie mi się nie spodobała. No i Shining Armor, nie wiem czemu ale wydał mnie się jakoś na siłę wrzucony. Chyba nie mam za grosz gustu bo obie fryzury Cadance mi się nie podobały i moim zdaniem lepiej by było gdyby Rarity zostawiła w spokoju jej grzywę, no ale zwyczaj to zwyczaj, tak wypadało i tak trzeba było postąpić.

Ale plusy też były. Wszystkie akcje Pinkie Pie, Rainbow Dash (plus jej wspomnienie w którym najprawdopodobniej zobaczyliśmy jej ojca) no i zakończenie. Ale to jednak za mało i ostatecznie odcinek oceniam dość średnio. Największy feler - za mało gier i igrzysk w grach i igrzyskach. Mogło być lepiej.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek z napisami (niestety przez moje zatargi z producentami dokumentu o Bronies i ich roszczeniach względem mojego konta straciłam możliwość wysyłania filmików dłuższych niż 15 min. a więc jest podzielony na części):

Część 1

http://www.youtube.com/watch?v=v8MlSvGal70

Część 2

http://www.youtube.com/watch?v=Xp-ytJVKgpY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek zapowiadał się ciekawie. Niestety dla mnie był raczej średni. Musze przyznać, że nawet trochę mnie rozczarował.

Ale to jednak za mało i ostatecznie odcinek oceniam dość średnio. Największy feler - za mało gier i igrzysk w grach i igrzyskach. Mogło być lepiej.

Zgadzam się całkowicie:twilight5:. Kilku zawodników/czek biegających przez przeszkody - to jedyne nawiązanie do sportu. Żałosne i tyle.

Jeszce raz podziękowanie dla Mystheria za napisy na YouTube.:pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja się kilka razy pośmiałem i oglądałem z zainteresowaniem. Spodziewałem się więcej tytułowych gier, ale mimo to podobało mi się. Fajnie było połączone z poprzednim odcinkiem, ale przez to niektóre momenty oglądało się niestety dwa razy.

Mystherii też dziękuję, bo właśnie skończyłem oglądać na jej kanale :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek na porządnym poziomie.Po pierwsze naprawdę fajne połączenie z poprzednim odcinkiem,był to dobry pomysł i warto za niego chwalić twórców.Retrospekcja pozwoliła nam ujrzeć ojca Rainbow Dash,kolejny plus.Teraz tylko czekamy na rodziców Fluttershy.Było też dużo śmiechu,Pinkie Pie randomowa jak zawsze,zaangażowanie RD było bardzo miłe,zwłaszcza jak zaczepiała te dzieci,nie wiedzące o co chodzi:twilight4:Rarity miała czas do popisu z tą fryzurą a sama fabuła na odcinek mimo,iż trochę przewidywalna to naprawdę cieszyła dobrym jej wykorzystaniem.O walnięciu RD w szybę,już nie wspomnę:pinkie3:

Co zawiodło?

Końcówka,ale powiedzmy sobie szczerze,każdy zna zakończenie tej przygody?

Zarys fabularny mógł być lepszy,ale znowu w kreskówce zawsze fabuła nie była na największym poziomie,więc trochę nie rozumiem narzekania innych na nią,gdyż animacja nigdy na nią nie stawiała.Stawiała na humor.I tego było pod dostatkiem.

Odcinek solidne 7,5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdziwiony, że praktycznie nikt nie wspomina, że połączyli historię z dwóch odcinków ^^ Miło było zobaczyć opowieść o tej wyprawie, widząc w tle wydarzenia z poprzedniego odcinka. Tego... chyba jeszcze nie było! I mam nadzieję, że taki motyw powtórzy się wkrótce.

Odcinek jednakże był już nieco rozczarowujący. Spodziewałem się zobaczyć te igrzyska, a nie jedynie przygotowania do nich. No cóż, może S4?

Gdy usłyszałem, że pani inspektor ma przybyć następnym pociągiem i że ma walizkę w kwiatki, już WIEDZIAŁEM, co będzie podstawą odcinka - pomyłka. Cóż, ale wciąż musimy pamiętać, że to serial dla dzieci, więc takie rzeczy to w sumie norma... Chociaż... dzieciaki by ogarnęły spokojnie bardziej zawiłą fabułę odcinka.

Na plus mamy wspomnienia Dashie i kogoś z jej rodziny (prawdopodobnie ojca). To było całkiem ciekawe, bo praktycznie nie wiemy nic o rodzinie naszych pegazów z mane6. Oby w przyszłości podano nam więcej takich faktów.

A wracając do odcinka... Gdy przerywam oglądanie w połowie, to wiedz, że coś jest nie tak. IMO najlepsze momenty to panika Pinkie, pokazanie, że jeśli ktoś pochodzi ze wsi, nie znaczy to, że jest zacofany w wiedzy, jak można myśleć stereotypowo (jak ta klacz z kurą jako CM zaczęła mówić o neogotyckim stylu zamku chociażby). To w sumie ważna lekcja. Co jeszcze... porcoupine Twilight, nooooooooooooo, I mean... yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees Pinkie.

Podsumowując plusy i dodając do tego przewidywalny rozwój wydarzeń, wystawiam temu odcinkowi ocenę 5/10. Nie było bardzo źle, jednakże miałem moment znużenia w połowie epizodu. Nie zapominając również o przewidywalności. To mu zjechało ocenę do 4, ale Games Ponies Play dostaje +1 za nawiązania do poprzedniego Just For Sidekicks. I bardzo dobrze, że zmienili kolejność odcinków, dzięki temu wyszło to świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek nawet spoko, tylko zawiodło mnie, że aż tak przewidywalny. Najbardziej w tym odcinku mi się podobały RD, Pinkie i pierwsza wersja fryzury dla Cadence XD No i oczywiście fakt, że pokazany był ktoś z rodziny RD :rd6:

W skrócie gdyby ktoś spytał, czy odcinek mi się podobał odpowiedziałabym:

Nooooooooo!

I mean, yeeeeeeeeeeeees!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...