Skocz do zawartości

Odcinek 7: Smoklękliwa


Tarreth

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Na wstępie zmiażdżył mnie "kaszelek" króliczka :D Fluttershy dała czadu. Gdy została na placu boju, jako jedyny kucyk zdolny do działania - znalazła w sobie wystarczającą siłę, by sprawnie i umiejętnie przekonać smoka, ażeby kampił z dala od Ponyville. Pokonała swój strach, bo widziała, że w niej spoczywa jedyna nadzieja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

MaxyBlack, dokładnie. Po tym odcinku zacząłem ją baaaardzo lubić. Pokazała pazur, skrywaną w sercu odwagę no i przecież to jest słodka Fluttershy :P Jest to też jedyny odcinek (z Angelem) po którym nie miałem ochoty czegoś mu "wyperswadować" za jego zachowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Odcinek był świetny, mieliśmy już w nim próbkę "odważnej" Fluttershy. Angel na wstępie- epic :). No i moja ulubiona bohaterka uratowała całe pnyville! Yay!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Pierwszy triumf 1 sezonu.

Plusy:

-Fluttershy (jej pierwszy odcinek i jest w nim świetna. Te jej miny, piski i teksty są rewelacyjne).

-ENGRY FLUTTER RAGE (świetnie to zrobili, zwłaszcza ten tekst "Ale nie będziesz! POWTARZAM! NIE BĘDZIESZ! KRZYWDZIĆ! MOICH! PRZYJACIÓŁ!)

-Dużo Angela (bardzo śmieszna postać ze względy na swoją mimikę twarzy i zachowanie, wiecie o co chodzi) np. 8f5e0f8b28d88025dda4aeffb29fbf26.jpeg&w=894&h=894&ei=M6VTUOHYNKeB4AT52IDQAg&zoom=1&iact=hc&vpx=188&vpy=136&dur=1427&hovh=224&hovw=224&tx=132&ty=115&sig=100284960716750244904&page=1&tbnh=137&tbnw=137&start=0&ndsp=41&ved=1t:429,r:0,s:0,i:72

-Smok (bardzo fajny głos)

-bardzo dużo, bardzo fajnych momentów:

*Applejack: Let's go! Fluttershy: Um, let's... not?

*Pinkie dmucha balona. Twilight "W porządku dziewczyny". Pinkie wylatuje balon, wypuszcza powietrze z charakterystycznym dźwiękiem i spada na głowie Pinki :)

*Fluttershy bojąca się własnego cienia (to dobija XD)

*Flutter i RD (na końcy) jak się wystraszą to sztywnieją jak koza :-D

*RD: "Hej! Na co ty czekasz? Na zaproszenie?" Pinkie: "Ooo, chyba mam jedno w torbie!" i baloniki i confetti.

*FS "zdaje się, że zapomniałam skoczyć"

*Twilight: "Rarity i Pinkie, wy stworzycie dywersję, gdyby coś poszło nie tak ze smokiem" Pinkie berze jakiegoś plastikowego kurczaka (chyba to jest zabawka dla psa). Rarity i Twilight z tą miną, bezcenne

*FS z głową w ziemi jak struś :)

*Fluttershy: "Ponieważ to nie wielki, gigantyczny, przerażający, ogromny, zębami-zgrzytający, ostro-łusko mający, róg-noszący, dymem-chrapiący, zjadłby-kucyka-jednym-gryzem, całkowicie w pełni dorosły smok!

*AJ: "Wszystkie się boimy tego smoka. RD: "Ja nie!" i mina AJ :D

*Pinkie wchodzi do jaskini: "Hi" XD

*RD: "Próbowałyśmy perswazji, wdzięku, cokolwiek Pinkie Pie próbowała." i Pinkie z tym.... z tym.... urodzinową dmuchajką.

*Pony Bowling!

*Smok: "Ale ten tęczowy mnie kopnął" :-D

Minusy;

-Smok płacze (mogli zrobić że, nie wiem, np: że jest mu smutno, przykro czy co (chociaż trochę im to wybaczam bo wtedy to było skierowane jeszcze dla dzieci)

Ocena:9/10

Jedne z najlepszych odcinków w sezonie 1. Fluttershy niszczy system, a wszystkie fajne momenty i teksty jeszcze to ulepszają. Piosenka jest średnia, gdyby była lepsza to by to chyba był nr. 1 w tym sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

no ta fluttreshy , znowu rządzi i w tym odcinku , jak ucieka jak tylko może , żeby nie iść na tę górę heheh ona wymiata w tym odcinku , a na końcu ja to mówi jaka była odważna i po chwili upada na ziemię wystraszona przez liść !!!! super :molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 5 years later...

Fajny odcinek, pokazujący pozytywne efekty pracy zespołowej. Fluttershy bez przyjaciółek nigdy nie dostała by się na górę i nie zdobyła na odwagę, żeby wygarnąć smokowi jego niewłaściwe zachowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...