Skocz do zawartości

Prace Magpie'a


Recommended Posts

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze : )

No i w sumie mogę coś wrzucić

 

kolejny szkic pod wektor dla MacTavisha

IMG_20130920_125147.jpg

 

 

 

 

 

Prezent urodzinowy dla Moonlight ^ ^

 

prezent.jpg

 

 

 

 

I jeszcze trochę rysunków, także dla Moon  ^ ^

 

specialsomepony.jpg
 

 

 

hihihi.jpg

 

 

IMG_20130909_215725.jpg

IMG_20130917_161729.jpg

IMG_20130918_180522.jpg

 

Kiciopudel ^ ^

kiciopudel.jpg

IMG_20130914_132420.jpg

tenczofarusza.jpg

 

 

 

 

Twi dla Czarnego
tt.jpg

 

 

i jeszcze jakieś takie coś

blablalbalb.jpg

 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę Ci, bo nie widziałem wcześniej tych prac.

 

Prezent urodzinowy dla Kini wyszedł prześliczny (dla mnie też taki narysuj na urodziny :lol: )

 

Twilight dla mnie widziałem, ale bodajże tylko szkic wtedy. Teraz jest jeszcze lepsza, niż wcześniej :v Dziękuję przyjacielu :discohug:

 

Reszta rysunków niesamowita, widać tutaj dokładność, spowodowaną najprawdopodobniej nudą podczas Twojego pobytu za miastem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czuję się rozpieszczona, tyle niesamowitych rysunków dla mnie ^ ^
Kicia w skarpetkach ma piękny zaciesz na pyszczku. Zwariowała w tęczowych skarpetkach.
Slocka wyszła uroczo i zabawnie, od razu wywołuje uśmiech. Poza tym kolorki na ogonie są świetnie dobrane.
Kocurek z karteczką jest moim ulubionym rysunkiem. Wyszedł dokładnie tak, jak go sobie wyobrażałam, nawet tloseckę lepiej.
Kocurek z Kicią wyszli dość zabawnie. Dwa puchate kotki... jak Ty robisz, tak ładną puchatą sierść, jest swietna.
To samo tyczy się Fides'a, doskonale odwzorowałeś jego puchatość. Wygląda dokładnie jak uroczy, gupsi psiun :D
 

Jak zwykle wykonanie na wysokim poziomie, dziękuję Ci bardzo :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, i kolejny raz podziwiam Twoją kreskę, która z każdym rysunkiem robi się coraz lepsza, i bardziej profesjonalna. *u*

 

Dziękuję bardzo : 3

 

 

 

Czuję się rozpieszczona, tyle niesamowitych rysunków dla mnie ^ ^

 

Przyzwyczaj się xD

 

 

 

 

 

Kilka nowości ^ ^

 

jakaś taka moja wersja Luny

DSC_0988.jpg

 

 

Kicie dla Moon ^ ^

kycuki.jpg

 

kitkiiiiiiiiiii.jpg

 

kfiatuskiii.jpg

 

Ta jest namalowana akwarelami

Kiciajakmalowana.jpg

 

 

 

 

 

No i na koniec jeszcze taki obrazek. Jest to moja pierwsza poważna próba malowania akwarelą. Dopiero zaczynam przygodę z farbami. Nigdy nie mogłem się do nich przekonać, ale teraz będę musiał używać ich na studiach. I chyba je nawet polubiłem : 3

 

falbkiiii.jpg

Edytowano przez Magpie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Odświeżam

 

 

Mój głupi kot rysowany na szybko dla 8 letniej kuzynki xd

 

gupek.jpg

 

 

 

Praca na konkurs w dziale AJ

 

japkofiedzmocos.jpg

 

 

 

Szajka dla Chemika

 

flaterszaj.jpg

 

 

 

 

I kilka rysunków dla Moon ^ ^

 

001.jpg

 

 

ziakochanekuciki.jpg

 

 

 

DSC_1075%20kopia.jpg

 

 

 

omnomnomnom.jpg

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O ja, mnie też dawno tutaj nie było : o .

 

No powiem szczerze, że arty wspaniałe :twilight2: no, ale wiesz dobrze, że zawsze bym Ci tak mówił, bo taka jest prawda ^_^ 

 

Jak to Golden słodko określiła "Miszczu", pewnie wyjątkowo zapracowany jesteś, żeby gdzieś wyskoczyć? Dawnośmy się nie widzieli, a fajnie byłoby się zobaczyć jakoś : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stlasna... nie napisałam przy poprzedniej paczce i zapomniałam napisać przy tej, przepraszam Cię bardzo...

A więc po kolei:

► Luna wyszła naprawdę zjawiskowo, to uczesanie jej stroi. Dodatkowo kokardka potęguje efekt słodkości księżniczki nocy.
Bardzo ładna kreska.

► Kicia w dwóch kitkach wygląda przeuroczo. Dzięki Tobie coraz częściej właśnie tak się czeszę ;3

► Taniec z kwiatami we włosach... Na żywo chyba nie wygląda tak uroczo. Bardzo lubię Twój styl rysowania kwiatów, zawsze przykuwają moją uwagę. Rozwiana grzywa... cudo!

► Kicia akwarelami za pierwszym razem zrzuciła mnie z fotela. Bardzo bardzo bardzo bardzo mi się podoba. Efekt dodatkowo potęguje to, że to Twoje początki przygody z akwarelami. Te cienie są bardzo ciekawie zrobione. Gdy tłumaczyłeś mi jak tio tworzyłeś krok po kroku nie mogłam wyjść z podziwu. Nadal nie mogę.

► Kwiatki... są naprawdę dobrze namalowane. Jest zabawa kolorem, gra światła, roślinki wyglądają delikatnie i ładnie. Śliczny obrazek i świetny początek przejścia na tamtą stronę mocy : p

► Wzrok Twojej kotki mówi mi, że mną gardzi. Koty wychodzą Ci świetnie, robisz naprawdę realistyczne futerka. Są takie puchate i lśniące, nic innego tylko głaskać. 

► Komentowałam już ten rysunek w temacie konkursowym u AJ, ale mogę zrobić to jeszcze raz. W końcu został uznany za najlepszy.
Połączenie metody tradycyjnej i digitalowej dało ciekawy efekt. Grzywa jest fenomenalna, a zwłaszcza odbijające się w niej światło. Strój wiedźmy w tym wypadku to strzał w dziesiątkę, AJ bardzo dobrze w nim wygląda. Poświata, która pada od księżyca i dyń nadaje rysunkowi tajemniczy klimat idealnie pasujący do tematu Nightmare Night.  I na sam koniec oczy. Zawsze wychodzą Ci świetnie potrafisz w nich pokazać wiele emocji. A w tym wypadku dają lekki efekt grozy, dzięki krwawym żyłkom.

►Fluttershy jest tu pełna wdzięku. Narysowałeś ją tak, że widać w niej delikatność. Te skrzydła są bardzo interesujące.

► Tulenie... jak ja nie mogę się go doczekać... Przez chwilę poczuć się bezpiecznie. Kicia i Slocka wyglądają tu na bardzo szczęśliwych. Poza tym naprawdę ładnie wykonane tło i kłosik na pierwszym planie.

► Urocza scenka i biedny kręgosłup Slocki ^ ^   Tsia Kicia ma kompleksy, ale wbrew pozorom ten pomysł bardzo mi się podoba. Ta radość Slocki jest bezcenna.

►Ten rysunek jest szczególny, bardzo lubię na niego patrzeć. Skłania mnie do przemyśleń... podobają mi się moje przemyślenia. Kicia wygląda tu tak delikatnie i ślicznie. Widać, że jest szczęśliwa i patrzy tym szczególnym wzrokiem na Swoją drugą połówkę. Uwielbiam ten rysunek.

►I na koniec Omnomnomnom. Zabawa grzywą ^ ^
Przedstawiłeś tą scenę w bardzo zabawny i przesłodki sposób.


Dziękuję Ci za wszystkie rysunki dla mnie, mój drogi. Jesteś naprawdę wspaniały. Mam ogromne szczęście

300px-Mlpshyandpiehug.png

Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuję za komentarze ^ ^

 

zwłaszcza Tobie Moonciu za tego długasa  ; *

 

XD

 

 

 

nowości ^ ^

 

szkic pod wektor dla MacTavisha

 

DSC_1164%20kopia.jpg

 

 

no i teraz stały punkt programu ^ ^

 

DSC_1154%20kopia.jpg

 

 

i wygrzebałem takie dość stare bazgrołki :3

 

DSC_1161.jpg

 

DSC_1157%20kopia.jpg

 

dla Moon oczywiście ^ ^

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83453_2f7cprqjnxgk0mwh483oztud1v65y9lbei

Więcej nie powiem, bo po prostu to jest za piękne, żeby opisywać.

  Mam nadzieję, iż nadal przyjmujesz requesty. Jeśli tak, to czy mółbym poprosić o jeden obrazek? Jeśli tak, to zajrzyj w spoiler.

Wiem ,ze nie przepadasz za Anime, jednak rosiłbym o mieszanie Kucyk-Anime. Oczywiście, to ty tutaj jesteś artystą, więc jeśli nie chcesz, to prosiłbym o obrazek z samymi kucykami. W każdym razie, Prosiłbymo Fujisaki Chiriro(

http://nyanyan.it/upload/2012/09/83453_2f7cprqjnxgk0mwh483oztud1v65y9lbeisa.gif)+ Gingers nap, bawiące sie razem. Snipsa+ Genosider(http://static1.wikia.nocookie.net/__cb20130422202751/danganronpa/images/d/df/RVjp7.png) bawiących się nożyczkami oraz Pinkie Pie+Czekoladkę (http://i2.wp.com/angryanimebitches.com/wp-content/uploads/2013/10/Ore-no-Nounai-Sentakushi-ga-Gakuen-Love-Comedy-wo-Zenryoku-de-Jama-Shiteiru-Episode-1-Image-0025.png?fit=800%2C9999) robiące to co lubią najbardziej, czyli bawiące się. Wszystko na jednym obrazku, Wiem, iż będzie to trudne, ale jeśli miałbyś trochę wolnego czasu, to może...
Z góry dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ; )

 

 


Mam nadzieję, iż nadal przyjmujesz requesty. Jeśli tak, to czy mółbym poprosić o jeden obrazek?

Przykro mi, ale już jakiś czas temu zrezygnowałem z przyjmowania requestów i póki co nie mam w planach tego zmienić ; p

 

 

Przy okazji nowy rysunek : 3

 

002kopia.jpg

 

 

Dla Moonlight  ; *

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuję się, zaglądam tu często.... tylko czasem nie wiem cio napisać, przepraszam...

Szkic po vector wyszedł Ci świetnie, jeszcze raz dziękuję za pomoc kochany.
Twi i Peter wyszli przeuroczo... tyle szczegółów - cudo!

Rysunek z tuleniem na ławce jest śliczny. Taki... ciepły i ... ojeju...
Widać, że są szczęśliwi i nie ma tam żadnego skrępowania ani spłoszenia. Jest coś innego... coś pięknego

Stare gryzmołki Kici są urocze ;3
Ta rozczochrana grzywa i wypieki na polikach ^ ^

Najładniejszy rysunek na końcu... Jeju jak ja się nie mogę doczekać sylwestra!
Kicia jest taka szczęśliwa tańcząc ze Slocką, jej grzywa i ogon pięknie falują w tańcu, tak jak sukienka.
Slocka świetnie wygląda w tym garniturze.
Na samą myśl szeroko się uśmiecham.

17,5 dni mój drogi...

Dziękuje za wszystkie rysunki i nie tylko ; *

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Twoje prace są genialne! Nie zezłościsz się, jeżeli zadam. Ci kilka pytań na temat twoich dzieł? Przepraszam jeżeli pytanie się powtórzyło.

1. Jakich kredek używasz? Chciałabym się jeszcze dowiedzieć ile mniej więcej kosztują i gdzie je można dostać.:)

2. Skąd bierzesz te inspiracje?W końcu nie na codzień widzi się rysunki z latającym kotem.

3. Byłeś na jakimś kursie artystycznym, czy coś w tym stylu? A może sam się nauczyłeś tak rysać?

4. W jakim programie rysujesz i czy jest on dostępny na iPada?

5. Ile czasu poświęcasz na jeden rysunek?

6. Może zrobiłbyś nagranie jak coś tworzysz?( takie moje zachcianki, nie musisz ich spełniać )

Oczywiście nie musisz odpowiać na moje pytania, lecz byłabym wdzięczna. Bardzo podziwiam twoje dzieła, to dlatego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są równie cudne! *.* Nawet nie umiem wybrać ulubionej pracki.

 

Dziękuję ^ ^

 

 

 

Niesamowite prace! Mi się szczególnie podoba praca z Nufcią w szaliku. Świetnie rysujesz grzywy!

 

Dzięki ^ ^

 

 

 

woje prace są genialne! Nie zezłościsz się, jeżeli zadam. Ci kilka pytań na temat twoich dzieł? Przepraszam jeżeli pytanie się powtórzyło.

1. Jakich kredek używasz? Chciałabym się jeszcze dowiedzieć ile mniej więcej kosztują i gdzie je można dostać. :)

2. Skąd bierzesz te inspiracje?W końcu nie na codzień widzi się rysunki z latającym kotem.

3. Byłeś na jakimś kursie artystycznym, czy coś w tym stylu? A może sam się nauczyłeś tak rysać?

4. W jakim programie rysujesz i czy jest on dostępny na iPada?

5. Ile czasu poświęcasz na jeden rysunek?

6. Może zrobiłbyś nagranie jak coś tworzysz?( takie moje zachcianki, nie musisz ich spełniać )

Oczywiście nie musisz odpowiać na moje pytania, lecz byłabym wdzięczna. Bardzo podziwiam twoje dzieła, to dlatego.

 

 

Dziękuję ^ ^

 

Co do pytań:

 

1. Używam przeróżnych, starych kredek, które nazbierały mi się na przestrzeni lat. Mam je wszystkie wymieszane w jednym pudełku, więc trochę ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. Jeśli miałbym jednak polecić jakieś kredki, to byłyby one marki Koh I Noor. Miałem z nimi styczność i uważam, że są naprawdę świetne.

 

2. Mówiąc ogólnie, w większości moich rysunków inspirację daje mi ukochana osoba i uczucie jakim ją darzę.

 

3. Nie byłem. Odziedziczyłem trochę zdolności po mamie, i rozwijałem je, bardzo dużo rysując. Innego sposobu nie ma, trzeba dużo ćwiczyć i eksperymentować.

 

4. Kiedy robię coś w digitalu używam Photoshopa CS 3. To już dosyć stara wersja. Nie orientuję się jakie są aplikacje od PS'a na iPady, ale myślę, że coś powinno być.

 

5. To oczywiście zależy od tego jak bardzo jest skomplikowany, na jakim formacie i jaką techniką. Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Od kilku minut do kilkudziesięciu. Przy najbardziej zaawansowanych, dokładnych rysunkach może to być kilka godzin(ale rzadko takie robię)

 

6. Nie sądzę abym to zrobił. Szczerze przyznam, że nie chciałoby mi się bawić w coś takiego ; P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga, Kicia zawitała do tematu ^ ^

Rysunki jak zwykle przepiękne Panie Profesorze.

Kuń mnie trochę rozśmieszył, może przez tą Twoją historię. Gdy na niego patrzę słyszę "Narysuj, narysuj mi źrebaczka. Narysujesz?" xD
Wyszedł Ci bardzo ciekawie. Świetne użycie kredek i ten światłocień..Mmmm 

Jak ja lubię Nufcię, jest taką wesołą kucynką. Widać, że cieszy się z szalika w końcu to kuc kibic. Uroczy zaciesz wykonany kreską mistrza. Grzywa cudo.

No i ryski dla mnie, moja ulubiona część programu.

Wspólna gra na gitarach, jejuuś jak ja o tym marzę. To nic, że nie potrafię grać. Niby to taka zwyczajna sytuacja, a kryje w sobie tyle emocji. Sposób w jaki Kicia patrzy na Slockę chwyta za serce, zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach...mój drogi.

Kicia w barwach Newcastle niszczy system xD
Zabawnie wygląda... Ale ma coś w sobie... Nutkę kokieteryjności..A może zjadłam za dużo czekolady i mam zwidy...

Kicka! Taka urocza ;3
Czytasz mi w myślach, dokładnie tak ją sobie wyobrażałam. No bo jakby inaczej przedstawić połączenie Kici i Slocki ?

Wszystko jest wspaniałe, dziękuję kochany ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...