Skocz do zawartości

Prace Magpie'a


Recommended Posts

 

Pięknie, śliczny Turoń w ogóle wszystkie twoje prace są super.

Dziękuję :)

 

 Widać jesteś wrażliwa. :D

emm...  jeśli już to wrażliwy : /

Nie wiem jak doszłaś do takiego wniosku po rysunkach : P

Ale w sumie to chyba masz rację xD

 

 

Oż Jakież to cudowwnee :D Jakiż uroczy Turoniek wyszedł!!  AAwwwwawwwwww^^ Aż nie wiem jak się wyrazić z radości :D Jak się mogę odwdzięczyć?! :D

Dzięki :D

Możesz mi narysować Applejack. Tylko musi być słodka i mieć takie pofalowane włoski, i może jakieś kokardki w nich <3  hah, mam wymagania xD

 

 

kolejne rysunki :)

 

Hungary, wyszły mi trochę inne kolory : /

Hungary.jpg

 

 

Tamara

WildTamara.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo przepraszam Pana 

Pana? Aż taki stary to chyba nie jestem xD

 

 

 

Dzięki za wszystkie komentarze ^^

 

Teraz rysunek nad którym spędziłem trochę więcej czasu, ale warto było :D  Jestem strasznie zadowolony z niego : ) 

 

marcepanka.jpg

 

 

tylko dalej nie ogarniam, że przekonałem się do kredek xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeżu z Boru! Ta ostatnia kucynka jest niesamowita! Wpędzisz mnie w kompleksy i skończę w rynsztoku jak tak dalej pójdzie. I ma kokardki! I kolorowa jest! I w ogóle!

W tym miejscu Goldzia się totalnie rozpłakała i zwiała, tyle ją widzieli. Została po niej tylko karteczka z rikłestem. Jakby się Magicznemu Plackowi nudziło, to chętnie złoży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, cieszę się, że wam się podoba ^^

 

 

I jeszcze jedno... czy mógłbyś narysować mi Twilight?  :lunaderp:

Mógłbym i zrobię to ^^

 

 

 

Została po niej tylko karteczka z rikłestem. Jakby się Magicznemu Plackowi nudziło, to chętnie złoży.

Magiczny Placek?! hahaha, nigdy bym na to nie wpadł xD

 

Możesz złożyć, jak znajdę chwilę to się tym zajmę : )

 

 

tymczasem, kolejny request - Lilium Heart

LiliumHeart.jpg

 

 

i jeszcze wygrzebałem jakiś taki szkic AJ ^^

japkowkapeluszu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Towarzyszu Magpie :salut:

 

Po Primo: Gratuluję talentu plastycznego, który wyniosłeś wysoko ponad poziom zwykłych zjadaczy chleba. Bravo  :pinkie2:

Po Secundo: Gratuluję oryginalnej kreski, która jest jak dla mnie odpowiednio stonowana, jednocześnie podobna jak i odmienna od Serialowej.

Po Tertio: Gratuluję mistrzowskiego opanowania światłocienia. Nic dodać nic ująć (jak na me gusta)

Po Quarto: Gratuluję genialnej perspektywy i proporcji ciał, pyszczków, wszystkiego!

Po Quinto: Chciałbym cię poprosić o Requesta, oczywiście jeśli znalazł byś czas i chęci. Mianowicie: Czy mógłbyś narysować, namalować, stworzyć, jakkolwiek tego by nie nazwać, mojego OC? Dodatkowo czy mógłby stać na tylnych kopytkach i grać na...miedzianym puzonie? Byłbym iście zachwycony, oczywiście jeśli podąłbyś się tego zadania.

Tu wektor mojego autorstwa (szkicu wykonania mojej znajomej)

 

minorsaxfront.png

 

 

 Naszym polskim fandomem zachwycony alias Minor Sax

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...