Skocz do zawartości

Brohoof nr 9 (styczeń)


Recommended Posts

Jako że ani nasz drogi naczelny, ani nasz (mniej) drogi bobule nie mogą zrobić tego osobiście, poczuwam się do obowiązku zaprezentowania najświeższego, styczniowego numeru Waszej ukochanej gazety Brohoof.

http://brohoof.pl/2013/02/09/brohoof-192013/

Jak zawsze prosimy uprzejmie o komentowanie, karcenie (redaktorów, nie korektorów, bo przecież wszyscy są fabulous :rwink:) i chwalenie (korektorów, nie redaktorów :raritylaugh:)*. Wszystkie rady z pewnością zostaną wzięte pod uwagę i pozwolą naszemu magazynowi na rozwinięcie skrzydeł pod czujnym okiem Sówa, bobula i mojego.

*Moi kochani redaktorzy zapewne nie obrażą się na te drobne przejawy próżności, oui?

Tres bien! Pozdrawiam serdecznie w imieniu całej naszej nietuzinkowej ekipy.

Magenta

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki' date=' dzięki, dzięki! :hug3: Mam pretekst, by się oderwać od nauki. (przynajmniej na moment)[/quote']

mam tylko nadzieję, że to nie było w myśl zasady, że każdy powód jest dobry, żeby oderwać się od nauki ;)

miłego czytania! miłej nauki również (ale to później ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrobina prywaty:

Jeszcze raz dziękuję wszyztkim tym, którzy pomogli przy pisaniu artykułu o powodach oglądania MLP.

Każdy brony ma u mnie :cydr: a pegasis :hug: No chyba, że chcecie odwrotnie, to w drodze wyjątku da się zrobić :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madżi ma plusa za gifa w ogłoszeniu do tego Brohoofa.

Fajnie czytadło - przyjemnie się je przeglądało. No i też dość zaskakująco znalazłem swoją wypowiedź dla bobula. Ale mogłeś mi grzybie powiedzieć, że chcecie użyć obrazka z moją ponysoną - dałbym wam lepszą :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...