Skocz do zawartości

Mistrz Zabawek [NZ][Crossover][Dark][Violence]


Gość

Recommended Posts

O ile dobrze przestudiowałam wszystkie poruszone tematy to chyba nie znalazłam wzmianki o fanficu "Mistrz Zabawek" A więc zachęcam do lekturki :) Choć na starcie uprzedzam ze ten fanfic nie jest jeszcze skończony. Nie patrzyłam dokładnie na zegarek gdy zaczynałam czytać ale chyba mi to zajęło gdzieś 1,5 godziny. Pod spodem jeszcze pare informacji o fanficu:

Autor: Frey

Człowiek, bez którego by to leżało, kisło, któremu mógłbym spokojnie nadać miano współautora: Flutterguy (tak, wielbię Cię za to co z tym opowiadaniem wyczyniłeś, miszczu!)


Od autora: Przede wszystkim - od razu zaznaczę, jest to crossover kucyków z pomysłem Kinga, ze "Sklepiku z marzeniami". Jest i nie jest, gdyż kontynuacja będzie próbą zmierzenia się z całkowicie innym pomysłem, moim autorskim, a także z samą interpretacją marzeń w wydaniu Kinga. Co zabawne, sam pomysł powstał w mojej głowie, nim przeczytałem "Sklepik", mianowicie zainspirowała mnie piosenka "The Toy Master" Avantasii. Mam nadzieję, że tekst się spodoba :)


Opis: Gdyby ktoś zaoferował by Ci marzenie za niewielką cenę, odmówiłbyś? Twilight Sparkle będzie musiała zmierzyć się z tym pytaniem.

Link: https://docs.google.com/document/d/1s0DRDP9aPAEV0jQrz-KPitQJyu3gNeWvLuB_5ERPCsM/edit?pli=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na górze piszę prolog, ale też są 2 rozdziały ;) Sprawdź raz jeszcze jak chcesz. A co do reszty to jest niestety dopiero w budowie. Pisałam o tym na początku wątku. Niestety nie wiem dokładnie kiedy dojdzie reszta. Sama dzisiaj dopiero natrafiłam na ten fanfic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...