Skocz do zawartości

Ile śpicie? - Przeniósł Domine


Bezik

Ile śpisz w dni robocze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile śpisz w dni robocze?

    • <6h
      24
    • 6-8h
      46
    • 9-10h
      10
    • >10h
      5


Recommended Posts

chodze do trzeciej gimnazjum i jest różnie. kiedy jestem zmęczony (tak co trzeci dzień) to zasypiam około o 22:30 a wstaję o 6:30 i jestem w miarę wyspany. kiedy nie jestem zmęczony to idę koło północy. a kiedy się bezsensownie upieram i siedzę w internecie to idę spać między 2 a 4. a wtedy jestem zmęczony... w weekendy i wolne to jest inaczej. rzadko idę spać przed drugą (tak między drógą a... siódmą) a wstaję o dwuanstej. aż jakiegoś dnia padam i zasypiam o dziewiątej. i tak w kółko.

no i jeszcze się zdarza że moi rodzice nie są na noc w domu. wtedy... idę wtedy spać o trzeciej w nocy drugiego dnia a budzę się o dziewiątej rano i kontynuuję masakrę na serwerach medal of honor.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No ja mam 24 lata i pracuję obecnie w nocy, więc śpię tak od ok 4 do 6 godzin dziennie, ale bywa też, że nawet godzina mi starczy, a czasami 2, lub 3, nie ma reguły, zależy ile dni z rzędu pracuję. Im większy maraton (a teraz mam 14 dni pracy na 1 dzień wolnego), to czas snu się nieco wydłuża....ale to i tak nie znacznie, bo forum mnie potrafi wyciągnąć z wyra xD

Link do komentarza

(zieeeeew) Dzisiaj spałem wyjątkowo krótko, bo poszedłem spać po drugiej w nocy, a obudziłem się przed ósmą rano. Ale dla A State of Trance 600 warto. No dobra. Trochę mnie uszy bolały od nadmiaru muzyki, ale ten klimat... :vinylspin:

Dla zarywających nocki przed komputerem - sobota, 2 w nocy. Kolejny stream z ASOT600. Ja tam muszę odespać swoje...

Link do komentarza

Agent Kotekipiesek melduje się. :salut:

lolololololol

do rzeczy

lat 13 kończę podstawkę i potem gimbazjon :( (nie jestem typowym gimbusem i nie wiem jak tam wytrzymam obok klasycznych gimbuzuw [czytaj: zdrowo kopniętych krejzoli:drurrp::lunaderp::lolface::djTyy::spin::derpwalk::derpfly::derp::derptongue:])

śpię około 8-10 godzin :lyra3: (hurra dla nauki w domu [do szkoły tylko na egzaminy ale gimbazjon chyba normalnie])

ostatnio siedzę do późna bo Antropologię :lyra2: czytam (jestem w 2/5) [Poprawka: już skończyłem i twierdzę że super :wrWgR:]

:portalface::twiflank::twiface::portalflank:

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Kiedyś swojego czasu(półtora roku temu?) nie spało się miesiąc ,czasem tylko przysypiało się na kilka minut, tak podejrzewam bo to ponoć nie możliwe..w każdym razie skończyło się w szpitalu, ale tam tez mi zbytnio nie pomogli. Ale teraz jest już normalnie.

Link do komentarza

Chodzę do gimnazjum (3 klasa). Mam lekcje zawsze na rano - 7:30 raz 8:20 - wogóle się nie wysypiam a kładę się przeważnie miedzy 21 - 22. To nie jest wina snów bo to o czym śnię wkracza poza świat (jestem człowiekiem o wielkiej fantazji dlatego też piszę książkę w której głownymi bohaterkami jest szóstka znanych nam kucyków i ja). Jaki jest w tym sens? :rd5:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...