Skocz do zawartości

Ile śpicie? - Przeniósł Domine


Bezik

Ile śpisz w dni robocze?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile śpisz w dni robocze?

    • <6h
      24
    • 6-8h
      46
    • 9-10h
      10
    • >10h
      5


Recommended Posts

Siemka, ciekawy jestem ile średnio czasu dziennie przeznaczacie na sen w dni pracujące. Dobry człowiek wypełni ankietę, ale bardzo dobry człowiek poza tym napiszę posta podobnego temu akapitowi poniżej :D

19 lat, uczeń, w tygodniu sypiam średnio po 6h (zazwyczaj w godzinach 1-6, w czwartki więcej, bo mam na 12). Czasem czuję się trochę zmęczony, przykładowo oczy mnie lekko pobolewają, ale to zależy głównie od humoru (może po prostu nie zwracam na to uwagi jak mam dobry humor? ;) ).

Chodzę spać raczej późno, bo szkoda mi czasu na spanie skoro mogę czytać / oglądać / grać. A wstaję o 6, bo inaczej nie zdążył bym rano wziąć prysznica, zrobić sobie żarcie, spakować się i na autobus o 7 do szkoły ;f

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmm... Mam 17 lat. Na ogół też śpię ok. 6 godzin. Czasem trochę dłużej/krócej. Różnie bywa. Z oczami problemów nie mam, albo bardzo rzadko. Najczęściej to chyba boli mnie głowa. Spać również chodzę późno. Wstaję ok. 6.30. A przez dzień czasami fajne się zamula. xD Teoretycznie nie jest to fajne, ale śmiesznie przy tym jest. xD

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Dobry temat, też się przyłączę do Was. Więc tak.. Pierwsza klasa zawodowa, 16 lat. A z tym spaniem jest różnie, czasami naprawdę mam problemy w nocy z zasypianiem i potem muszę chodzić po domu, słuchać muzyki i takie tam. Ale nie o tym mowa. Wracając do tematu, śpię tak z 7-8 godzin jakoś.

Ale inna sprawa jest jak mam wolne, wtedy śpię o wiele dłużej ^^.

Link do komentarza

heh, wiecie, ja nie brałem pod uwagi w sumie tego ile śpię, czas "snu" liczę od momentu w którym zaczynam próbować zasnąć, bo z tym to bywa różnie. A założyłem temat w sumie z ciekawości, mam znajomego (w moim wieku) który nie potrafi funkcjonować jak nie będzie sobie spał tak z 9h >.> Ale widzę że większość ma podobnie jak ja :D

Link do komentarza

Ja pracuję, ale poza tym mam problemy ze snem. Gdy mam na siódmą godzinę do pracy, to budzę się godzinę ponad godzinę przed budzikiem. Pomimo że do godziny pierwszej byłem na pełnych obrotach. Dziennie wypijam dwie kawy. Nigdy nie sypiam w dzień, nawet dzisiaj po 24 (jak na 20 latka o masie worka kartofli powinienem być chyba martwy) godzinnym spotkaniu z kumplami. To wszystko przez to że jestem nerwowy człowiek. Zwykle staram się sypiać 5-6 godzin, gdy mam wolne to udaje mi się pospać do ósmej.

Sen jest darem. Ten kto może spokojnie spać, jest cholernym szczęściarzem.

Link do komentarza

Zaznaczyłem <6... Ale dochodzi do 7 godzin. Przeważnie w godzinach północ-6/6:30

Ale bywa różnie. Mnie wystarcza, bo choć jestem niewyspany, to dosypia się wracając ze szkoły autobusem. Zawsze to pół godzinki

Link do komentarza

Ja zazwyczaj kładę się około pierwszej w nocy (chyba ze ktoś potrzebuje pomocy, wtedy to co innego)

Budzik mam nastawiony na około szóstą rano, z czego jestem w stanie się wywlec dopiero po trzydziestu minutach jego wycia.

W łikendy też nie śpię za długo bo kładę się w zależności czy jadę na meet (o pierwszej), czy łikend mam wolny (o drugiej, czy trzeciej) a proces wybudzania zaczynam jak w przypadku tygodnia od szóstej rano. (nie licząc ferii i wakacji)

Zazwyczaj jestem wypoczęty.

Mam przynajmniej to szczęście że potrafię zasnąć w niemal każdych warunkach :)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...