Skocz do zawartości

Seria Winningverse [PL][NZ][Romans][Komedia][Slice of Life][Shipping][Violence]


Recommended Posts

Moją opinię już znasz, mości Dolarze - genialny rozdział.

No i CK zaliczyła Lunę! Kto będzie następną ofiarą pierwszej nimfomanki Equestrii? Czy Blossom wreszcie znajdzie swojego ogiera/klacz? O tym (chyba) w przyszłych rozdziałach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za link w poście aktualizacyjnym - oszczędziłeś mi tyle cennych sekund :P

 

Nieprzetłumaczalna gra słowna, gdyż „Blossom” w oryginale znaczy tyle, co kwiat/kwiatuszek, a przecież nie przetłumaczę imienia bohaterki na coś w stylu Hiacynta Bukiet… niezależnie od tego jak lubię „Co ludzie powiedzą?”…

 

TAK, to było piękne xD

 

 

I tak, nadal twierdzę, że CK jest przerażająca :P Ale cóż... zalicza naprawdę nieźle. Aż dziw, że mając takiego fica, nie ma wiele clopów z nią :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zatem kolejny wypiek dołącza do wesołego grona dwuznaczności, jakże uroczo.

 

Aż trudno napisać cokolwiek, by nie spoilować. Hmm, ogólem Cloud Kicker zawaliła (chciałem napisać dosadniej, ale warn incomming) sprawę na całej linii. Może być wybitna i Winning Pony, ale teraz musi zadać sobie pytanie czy jej wyczyn był tego naprawdę warty. 

 

Big Mac i jego "Najwyższy czas" wygrywa w cuglach konkurs na tekst odcinka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę jedynie pogratulować, będąc jeszcze uradowany, że mimo braku pełnej korekty(Bleh, co to za problem!) Uraczyłeś nas, Dolarze kolejnym rozdziałem. Zaiste, świetne tłumaczenie i sam Big Mac... heh... i kto by się spodziewał, że raz zacznę się z niego śmiać... 

 

Świetnie, bueno, me gusta i czekam na więcej. 

 

Powodzenia w dalszych tłumaczeniach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kamil - no cóż, tak to juz bywa. Tym razem dlatego, że musiałem zrobić sobie przerwę i przełożyć kilka one-shotów tak dal relaksu. No i bije się z własnym opowiadaniem, ale spokojnie. Do przyszłego tygodnia rozdział powinien się pojawić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie... na każdym rozdziale będziesz miał kilka(naście) komentaży że się żółwisz

a czy ja mówię że zrobił bym to szybciej? nie chciał byś zobaczyć mojej cierpliwości 5 lat temu, wtedy by musiał rozdziały wrzucać codziennie

Edytowano przez Kamil118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam, kończę spamić i czekam

PS

 

 


Kamil118, dnia 27 Cze 2013 - 07:58 AM, napisał:

komentaży
temu panu podziękujemy
 

 

zemszczę się... masz 1600 postów, jest w czym szukać :D

________________________________________________-

 

i jak uda ci się?

Edytowano przez Kamil118
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAARGGHHH

GDZIE MOJA KONTYNUACJAAAA

Damned, to uzależnia, a jak przez tak długi czas nic nie ma, to głowa boli ze smutku (choć może ma to związek z tulpą...)

Miało być do niedzieliiii ;( a teraz będzie epicka rozmowa ze Sparkler o ile dobrze pamiętam, ale takie słowa były niektóre, że nie doczytałem.

Brawa za tłumaczenia tego wszystkiego, mogłem to już wcześniej w sumie napisać. Język jest dość trudny (tak mi się wydaje O.o), a i tak dobrze oddajesz klimat i humor

Jeszcze raz brawa, lecz...

GDZIE MOJA KONTYNUACJAAAA ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tłumaczę, ale jednocześnie realizuję kilka innych projektów (na przykład DeadDerpyverse, czyli alternatywną linię czasową WInning). 7 rozdział jest ukończony w jakichś 30%. Przez kolejnej 8-10 godzin mam zamiar przetłumaczyć kolejne 3000-5000 słów, więc osiągnie jakieś 80-90%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez offtopu proszę.

 

Kamil ma sporo racji, miało być to wcześniej, jednak musiałem sobie po prostu zrobić przerwę od Winning - takie życie. Teraz jednak uzyskałem podwójną motywację i zajmuję się wyłączenie tym a inne projekty odłożyłem na bok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...