Skocz do zawartości

Seria Winningverse [PL][NZ][Romans][Komedia][Slice of Life][Shipping][Violence]


Recommended Posts

  • 2 months later...

Tylko jeden cytat:

 

"Co, do siana, przytrafiło się mojej pruderyjnej i wstydliwej przyjaciółce?

A, tak. Ja."

 

:lol:

 

Część z Fluttershy co prawda byla utrzymana w poważniejszym tonie, ale ogólnie się znou solidnie uśmiałem przy lekturze. Dobrze widzieć, że Winningverse powrócił :D

 

PS. "zmłotoszyło" - skąd wytrzasnąłeś to słowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. "zmłotoszyło" - skąd wytrzasnąłeś to słowo?

 

A wiesz że nie pamiętam... albo gdzieś je wyczytałam kiedyś albo to pozostałość z moich dyskusji z paczką znajomych jeszcze w LO. Jest genialne :crazytwi:

 

Edit: Ale widzę że się glebnąłem - powinno być "zmotłoszyło".

Edit2: A jednak nie, to tutaj jest źle zapisane :D W tekście było poprawnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Szkoda, że od dłuższego czasu nie pojawiają się tłumaczenia, ale jest w tym jakiś plus.. Człowiek w akcie desperacji, zaczyna czytać po angielsku, co za tym idzie, nie dość, że się dobrze bawi przy takim ff, to jeszcze się czegoś może nauczyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu QeRICKpl napisał:

Szkoda, że od dłuższego czasu nie pojawiają się tłumaczenia, ale jest w tym jakiś plus.. Człowiek w akcie desperacji, zaczyna czytać po angielsku, co za tym idzie, nie dość, że się dobrze bawi przy takim ff, to jeszcze się czegoś może nauczyć...

 

Nie "czegoś" - bardzo wiele. Wiem po sobie. Jednak, jako że skończyłem czytać oskary, to już podjąłem pracę nad kolejnym tekstem. Nie wiem jak szybko mi pójdzie, ale mam głód tłumaczenie, więc umiarkowany optymizm jest zalecany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się niezmiernie i mam nadzieję, że uda ci się przetłumaczyć cały ff, gdyż z chęcią przygarnąłbym go w formie książkowej. A nie oszukujmy się, jeśli będzie przetłumaczony, to nie wierzę, że nie znajdą się chętni na egzemplarz tej opowieści, jest zbyt dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Cóż mogę powiedzieć... fanfik jest po prostu genialny, człowiek czyta i czyta, a tu nagle koniec tłumaczenia :derp: oczywiście były podejmowane desperackie próby czytania dalej po angielsku, ale zawsze lepiej to wygląda w języku ojczystym. :)

Bardzo miło czyta się o dylematach emocjonalnych Cloud Kicker o tym jak musi wybierać pomiędzy swoją dziewczyną,a przyjaciółką, która skrycie darzyła ją czymś więcej niż przyjaźń. A żeby było ciekawiej to jeszcze powraca dawno zapomniane uczucie do Fluttershy. :fluttershy5: Mimo że cała seria opiera się na tym co dzieje się u Cloud Kicker to chętnie zobaczyłbym rozdział jak powodzi się w związku Pinkie z Rainbow Dash :D . Osobiście najbardziej kibicuję Blossomforth, nie po to dziewczyna (albo klacz, jak kto woli) otworzyła się ze swoimi uczuciami, by teraz zostać odrzucona. Z niecierpliwością czekam na dalsze tłumaczenia. Dolar, trzymam kciuki. ;) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy można spodziewać sie kolejnych rozdziałów ?

Ps: Nie wiem dlaczego ale cały czas myślałem że Cloud ma brązową sierść:shrug:, dopiero wujek google wyprowadził mnie z błędu.

 

Edytowano przez Manfo12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Manfo12 napisał:

Kiedy można spodziewać sie kolejnych rozdziałów ?

Ps: Nie wiem dlaczego ale cały czas myślałem że Cloud ma brązową sierść:shrug:, dopiero wujek google wyprowadził mnie z błędu.

 

 

Sam chciałbym to wiedzieć.

 

A tak na poważnie to w tej chwili tłumaczę fanfik "Good Girl - chcę go skończyć i mieć spokój. Po nim będzie "The Incredibly Troubled Mind of Rainbow Dash" (mam już nieco przełożone) z WInningverse (tak wypada z chronologii)  a później kolejny rozdział Life and Times of WInning Pony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...