Skocz do zawartości

Seria Winningverse [PL][NZ][Romans][Komedia][Slice of Life][Shipping][Violence]


Recommended Posts

Tak jak większość moich projektów jest w stanie bliskim zgonu, ale żyje. Zważywszy na fakt, że teraz chronologicznie jest "The Incredibly Troubled Mind of Rainbow Dash" to właśnie to tłumaczę, i jestem mniej więcej w połowie - a wlecze się to bo zwyczajnie nie wyrabiam z czasem. Staram się po trochu dodawać przełożoną treść, ale daleko mi do dawnej szybkości - niestety, życie tak działa że zżera czas. Mimo to prace trwają.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jestem w połowie kolejnej dawki Winningverse. Może ciut więcej nawet. I tak, pojawi się, chociaż nie wiem czy jako pierwsze z tego co chcę wrzucić na forum (bo już nie pamiętam kiedy cokolwiek opublikowałem....) Raczej jednak tak, bo jak widzę tu najwięcej osób czeka na kolejną część.

  • +1 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Wiem, że większość z Was straciła już nadzieję, że coś tu się pojawi, więc dla podtrzymania zainteresowania wrzucę... mały spoiler z tłumaczonego w tej chwili rozdziału. Tak - prace ruszyły, Miejmy tylko nadzieję, że wystarczy mi samozaparcia i czasu by to skończyć. Tak więc... trzymajcie kciuki. Czy kopyta. Czy macki. Czy co tam jeszcze macie.


A tu zapowiadana próbka

Spoiler

 

Fragment 12 rozdziału.png

 

 

PS: To tekst przed korektą, więc są w nim jeszcze możliwe, a nawet prawdopodobne pewne zmiany.

  • +1 5
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

The Life and Times of a Winning Pony przeczytałem po angielsku już jakiś czas temu (dokładniej w styczniu)



cp.JPG.257d8ea7794b058901c45347ea53afc6.JPG


i choć nie jestem prawdę mówiąc fanem tego fanfika, jak również całego uniwersum (Dlaczego? To temat na zupełnie inną historię...), to pragnę poinformować, że choć znam już całą historię, również czekam na tłumaczenia następnych rozdziałów. Fajnie wiedzieć, że coś się stale w tym temacie kręci. Życzę sił, chęci oraz czasu przy tłumaczeniu. A teraz, skoro serię Winningverse mam z głowy...
 
Spoiler

Mogę wrócić i wreszcie przeczytać Background Pony. :)

Pozdrawiam!

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...