Skocz do zawartości

[Zabawa] Lekcje Magii Przyjaźni [REAKTYWACJA]


Emronn Marvelous

Recommended Posts

Zabawa została reaktywowana! Zapraszamy do zapisów!

Na początek chciałbym wszystkich przywitać wraz z Księżniczką Celestią. Usiądźcie spokojnie, wspólnie wymyśliliśmy coś ciekawego. Zresztą, najlepiej będzie, gdy pomysł przedstawi sama Księżniczka...




Witajcie moi drodzy! Chętnie przyjmę kolejnych studentów Magii Przyjaźni pod swe skrzydło, jednak pierw chcę, byście czegoś się o niej dowiedzieli - dlatego poprosiłam mojego pomocnika, by was tu zwołał. Potraktujcie to jako zabawę, gdyż przy tej wiedzę nabywamy najszybciej. Mam nadzieję, że wyciągniecie szereg wspaniałych doświadczeń z lekcji. Emronn, możesz już mówić.

 

Jak widać, Księżniczka Celestia świetnie potrafi wszystko tłumaczyć. Na czym polega zabawa? Nic trudnego! Przygotowałem listę, na której zmieszczę wiele nicków. Chętni zapisują się w tym temacie, zaś gdy Celestia uzna, iż jest was wystarczająco wielu - dobieramy uczniów w pary dając czas na zawarcie znajomości. Każda powinna przynieść owoce w postaci różnych, nawet jeśli małych wniosków, które są znaczącym elementem naszej Magii. Gdy czas dobiegnie końca - para wysyła do mnie list na PW informujący o tym, czego się nauczyła na temat Magii Przyjaźni. Księżniczka z pewnością odda swój komentarz na ten temat. W razie jakichkolwiek trudności - również. Tak więc zapraszam do zapisów w zabawie!


Przyjmuję pierwsze zapisy do 16.06.2013, po dziewięć dni na zapis/wnioski.
Zapisujemy swoje nicki w tym temacie, a gdy zabawa się rozpocznie,również dostaniecie stosowną wiadomość.

 

Emronn, chyba nie obrazisz się za małą edycję posta, hm? :D ~Myhell

Edytowano przez Myhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jam jest Fisk Adored, herbu czarny kocur. Przybyłem szerzyć przyjaźń, czynić dobro, oraz inspirować innych dobrym przykładem. Tak mi dopomóżcie Elementy. Każdy kto uzna tą inicjatywę za głupotę będzie mieć po królewsku przegalopowane u wyżej wymienionego. Oto wpisowe sto złotych monet, oraz adres do korespondencji. Jeśli nie było wymagane proszę przekazać na szczytny cel. Teraz proszę mi wybaczyć, jednak muszę się oddalić gdyż idę czynić dobro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę z wielką chęcią, tylko mam pytanie. Czyżby Uniwersytet Canterlotu upadł?

- Nie offtopujmy... ale tak szepnę: został zamknięty na czas nieokreślony i istnieje możliwość, iż ten wróci. ~Emronn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...