Skocz do zawartości

Cotygodniowe Minimeety Poznańskie


Lemur

Recommended Posts

MszhjAT.jpg

Witam serdecznie wszystkich, na forum!
Chciałem zaprosić wszystkich Poznaniaków i Wielkopolan, którzy są na tym forum do uczestnictwa w tych meetach.
Im więcej będzie osób na danym meetie, tym więcej może być prawdopodobnych atrakcji, bo dzięki temu, widzę zainteresowanie i udział jakikolwiek w Poznańskim fandomie.
Minimeety odbywają się w każdą sobotę o godzinie najczęściej 16:00 ale zdarzają się również o 14:00. Siedzimy najczęściej do godziny 20:00 ale to zależy też gdzie jesteśmy więc nawet dłużej możemy.
Spotykamy się zawsze w KFC w Starym Browarze (2 Piętro)
Jeśli chodzi o atrakcje, jesteśmy bardzo elastyczni i mamy atrakcje dla osób młodszych jak i starszych.
Jeśli ktoś ma pytania, piszcie na PW
Wielkopolanie, tak więc mam nadzieje, na wasze liczne przybycie! Pozdrawiam was :hug:<3
Lemur

Edytowano przez Lemur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Lemur w tym tygodniu nie organizuje, bo w tym tygodniu wpada on do Otwocka!

A ja kiedyś się chętnie zjawię na minimeecie w Poznaniu. To może być ciekawe doświadczenie i miła odmiana od warszawskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Polski Bus to już nieco za drogi, poza tym na Dworzec Centralny mam bliżej i pociągi bezpośrednie do Poznania o dobrej porze. Nie to, co Polski Bus, że przez Łódź się musi tłuc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to informacja (Pierwsza na tym forum) na temat cotygodniowych meetów

Ok, tak więc w sobote meet o 16:00. Plan jest taki.

Spotykamy się pod McDonald's na 27 grudnia (Centrum, koło okrąglaka) i czekam tam na was 15 minut.

Potem wszyscy obecni wybieramy się do Kanara (Dom jednego z bronych, duży, w miare sporo atrakcji), ja was zaprowadzę, więc dacie radę ogarnąć.

Proszę zabrać dwa bilety MPK na 30minut

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się koncept.

Niestety dzisiaj nie mogłem wpaść, ale kiedy już mnie wywalą ze studiów to mogę w następny weekend wpaść. ^^. Dajcie jakąś relację może z tego spotkania, o ile jest co relacjonować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to zależy, jesteśmy dosyć dynamiczni pod względem, przenoszenia się z miejsce na miejsce.

Czasem w KFC w Starym Browarze, czasem w Macu przy okrąglaku, a czasem w domu u kilku bronies zależy jaka okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... echem. Jestem z Poznania... może kiedyś, jeśli praca mi pozwoli, spotkałabym się z Wami.

Dobrze by było, gdybyście się jasno określili przed każdym przewidzianym mini meetem, o której godzinie i w którym miejscu zamierzacie się spotkać - a przy tym dać znać ewentualnym zainteresowanym na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...