Skocz do zawartości

Cotygodniowe Minimeety Poznańskie


Lemur

Recommended Posts

Witajcie serdecznie!

7 grudnia (Sobota) o godzinie 16:00 (O 16:30 na miejscu) odbędzie się meet.
Odbędzie się w pubie Long Play Pub, który mieści się na ul. Mikołaja Kopernika 10A (Czyli wchodzimy w ulice, widzimy szyld i schodzimy schodkami w dół).
W Pubie tym, jest wiele atrakcji takich jak Kinect, wiele stanowisk konsol na którym są bijatyki, sportowe i ścigałki (Jeśli chodzi o różnorodność gier, można chyba dobierać ale co jakiś czas są różne konkursy, więc nie wiem jak będzie), poza tym są jeszcze stanowiska NESa i pegasusa!

https://www.facebook.com/longplaypoznan

Ja mogę wymieniać zalety ale tym razem każdy musi kupić sobie coś w tym pubie, a osoby niepełnoletnie niech chociaż sobie cole kupią albo coś.

Jeśli ktoś nie chce bawić się w szukanie tego miejsca, możecie sie ze mną spotkać przed wejściem do starego browaru od strony ul.Półwiejskiej. Stamtąd jest prosta droga do tegoż miejsca.

Przy okazji porozmawiamy na temat meeta z okazji sylwestra, gdzie mogę wam doradzić, gdzie możecie go zrobić (A znam pare miejsc) i ewentualne rady lub pomysły.

Więc mam nadzieje, że was zachęciłem i zapraszam was licznie!

Proszę, macie info :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam w tym noworocznym tygodniu!

Chciałbym was zaprosić na minimeeta dnia 4.01.2014 o godzinie 16:00 który najpierw odbędzie się w Starym Browarze (gdzie będizemy się zbierać), a potem przejdziemy się do Long Play pubu (Gdzie będzie w zasadzie właściwa część meeta)
Mam nadzieje, że mimo kaca przyjdzie was wielu i będziemy dobrze się bawić.

Edytowano przez Lemur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie moje kochane kuce i klacze!
Chciałbym was zaprosić wreszcie na wyjście na łyżwy!
Tak, więc 18 stycznia zapraszam was na wypad na łyżwy! Zapraszam was na lodowisko Bogdanka, która się mieści za wzgórzem św.Wojciecha.

Będziemy zbierali się pod pręgierzem Poznańskim o godzinie 15:00 i będziemy szli na lodowisko. Proszę zabrać około 30 zł(Można mniej, osobiście) żeby pojeździć na więcej niż 2 godziny, chyba, że ktoś ma własne łyżwy, wtedy wychodzi taniej.

Tak więc zapraszam wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Meet 11 kwietnia o godzinie 14:00 w Starym Browarze przy KFC, jakby coś, szukajcie Lemura, będę miał skórzaną torbe z przypinkami jakby coś.
Nie ja organizuje meeta, więc tym razem zajmuje się tym jakiś plebs

Proszę spojrzeć w spoiler

pierdole to, jest i 11 kwietnia i 12 kwietnia, jak ktoś przyjdzie na oba terminy, to będzie zabawnie


 

Edytowano przez Lemur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się ucieszyłem że w piątek, bardziej by mi pasowało  :) No ale trudno, może w sobotę dam radę wpaść.

>>>

jest i 11 kwietnia i 12 kwietnia, jak ktoś przyjdzie na oba terminy, to będzie zabawnie

Edytowano przez Lorayan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...