Skocz do zawartości

Cotygodniowe Minimeety Poznańskie


Lemur

Recommended Posts

Ja w piątek mogę przyjść, nie widzę żadnego problemu.

Więc... why the fuck no?

Obiecuje, że następnego meeta zrobię ja i będzie on dobrze zorganizowany. No i będą konkursy. Przy okazji jak dam radę pieniężnie, to będą nagrody.

 

ktoś tu miał zniknąć z internetów na 2 tygodnie :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak z tym meetem? Bo strasznie chaotyczny się ten temat zrobił :) Jakieś info od organizatora? W piątek w końcu też cos jest? Jeśli tak, to jakaś konkretna godzina by się przydała :P A jeśli nie, to rozumiem, że sobota nadal aktualna?

Edytowano przez Raddeo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:
Kto ma rower i nie ma nic przeciwko małej wycieczce rowerowej?
Ewentualnie możemy pójść gdzieś indziej i porobić coś ciekawszego niż derpienie w parku. Poróbmy coś kreatywnego! Podajcie sugestie.
Pytanie pozostawiam do poniedziałku, potem zdecyduje jakiego meeta zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na informacje które miały być wczoraj.

Wersja dla rowerzystów:
O godzinie 13:00, w sobotę 26.04.2014 spotykamy się na Placu Wolności przy schodkach do Teatru Ósmego Dnia (To ten duży biały budek jakby ktoś nie wiedział) i stamtąd będę was prowadził do Parku Sołackiego, a stamtąd nad Rusałke. Tempo będzie wycieczki rowerowej i nie będzie żadnych wyścigów. :)

 

Wersja dla piechociarzy:
O godzinie około 14:00 spotykamy się przy wejściu na Rusałke. Można tam łatwo podjechać tramwajem linii 9.

 

Ja osobiście zabiorę tylko koc i może termos z kawą lub herbatą. Jeśli ktoś może niech zabierze wszelkie rzeczy, które umilą nam pobyt tam, czyli frizbie, ringo, gry planszowe, piłke do nogi, piłke do siatki i takie tam. Liczę na waszą kreatywność. Jeśli ktoś ma jakieś pytania do mnie, niech pisze na PW, a jakby ktoś miał problem z dojściem na miejsce niech dzwoni na 699 650 526. Przewiduje wstępne zapisy na konkurs sprawnościowy. Ale to pomyślę. ;)
 

Więc do zobaczenia w sobote! :D

Edytowano przez Lemur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tym razem na pewno będę :) Mogę przynieść jakiś koc i frisbee. Z tym że dotrę dopiero na Rusałkę, nie mam roweru w Poznaniu. W związku z tym takie pytanie - jak was poznać :D Będziecie mieli jakieś kucykowe gadżety?

Grupa raczej się wyróżnia, więc bez problemu znajdziesz :P

Też wpadnę dopiero na Rusałkę. Pewnie skończy się na telefonowaniu o pomoc w znalezieniu miejsca spotkania. 4 lata w Poznaniu, a jeszcze ani razu tam nie byłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś idzie pieszo, prosto nad rusałkę, to może iść na ogrody koło 13:45 i szukać typa w bluzce z 'keep calm and love tentacles' (to ja :v)

 

jak nie to dzwonić: <tu był numer, ale ni ma ehuehueehu>

Edytowano przez Dragyen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jestem do dyspozycji, cieszę się, żę podobał wam się meet. Po meecie odnalazłem obtarcia od jakiegoś podejrzanego kija w okolicach pleców/tyłko, więc domyślam się, że był to Pert, więc nie jestem zły. Postaram się więcej meetów na świeżym powietrzu organizować i jak możecie zachęcajcie innych do przyjścia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...