Skocz do zawartości

Cotygodniowe Minimeety Poznańskie


Lemur

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pewna brzydka dziewczynka się obija, więc

 

"Witam wszystkich
Proponuje zrobić Meeta bo dawno nie było 
Data : 14.06.2014 
Godzina : od 12-13 do xx:xx
Miejsce : Ogród Browar... (jeśli masz inny pomysł lub problem napisz w poście)
Atrakcje : Ja wezmę piłkę i karty (zwykle) i pewnie ktoś freezbe 
Pozdrowienia Rafał Lemur v2 Klimczak
Zostalem szczesliwym posiadaczem telefonu wiec moj numer to 668223642"

Edytowano przez Dragyen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie!
Chciałbym ogłosić, że dnia 12 sierpnia (Wtorek) od godziny 13:00 odbędzie się meet. Zbieramy się w KFC w starym browarze, a około godziny 16:00, idziemy do mnie do mieszkania.

Prosiłbym o przyniesienie jakichś planszówek i takie tam. W okół mnie jest Lewiatan, Żabka, Biedronka, Małpka, McDonald's, Lidl, Telepizza (Ale nie zamawiajcie stamtąd pizzy ;_;)

Przede wszystkim, prosiłbym o jakieś ludzkie zachowywanie się u mnie, Somersby można wypić czy coś tego pokroju, brak darcia mordy (Oprócz mnie. To mój dom w końcu).
Nie wiem co się robi podczas meetów w mieszkaniach ale możemy jakiegoś RPGa przeprowadzić czy coś.
W kuchni jest strefa palenia papierosów, więc to też jest brane pod uwage.
Jest możliwość noclegu również ale zabierzcie śpiwory. Zaskarbuje sobie również prawo do wypierdalania ludzi z mojego mieszkania :v

Mam nadzieje, że przyjdziecie licznie lub nielicznie, zapraszam osoby, które nigdy nie były na meecie, a także stałych uczestników!

Więc do zobaczenia, a ja idę chować pewien zeszyt i sprzątać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes swiadomy,ze ludzie (aka ja) beda i tak glosni szczegolnie jak dajesz przyzwolenie na picie.

Badzmy ogarnieci i zacznijmy od wodki i absyntu picie :)

Ale tak bardziej serio jak sie nic ciekawego nie znajdzie to moge ogarnac horrory klasy d lub inne mozgotrzepy typu jak dziala jamniczek

Edytowano przez Perteks
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich jestem dopiero co " upieczony" i mam takie pytanie. Widzę że dawno nie było tu postu więc moje pytanie brzmi czy nadal organizujecie minimeet w Poznaniu? Chcialbym się poprostu zapoznać z innymi bronnies. Jeśli tak czy mogę sie s wami spotkać? Z góry dzięki i sorry za niewkladnosc (pisałem z telefonu)

Edytowano przez McKajn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Cześć wszystkim.

Na ostatnim meecie na jakim byłem (2 tygodnie temu), ktoś rzucił propozycją, że moglibyśmy iść do kina, ponieważ mam z 25 biletów do Cinema City, na dowolny film. Voucher ode mnie na dowolny film w 2D kosztuje od 10-15zł zależy kto ile będzie miał. Więc proponujemy razem z Dawidem:

Sobota, godzina 12:00 spotykamy się w Poznań City Center, przy KFC, jemy coś itp, potem zbieramy się do Cinema City w Plazie na 15:00.
Ja proponuje Pingwiny z Madagaskaru. Będzie z City Center bezpośredni dojazd do Plazy, więc problemu nie ma.

Tak więcej zapraszam was wszystkich. Lepiej, żebyśmy sobie poszli wspólnie do kina, pośmiali się. Potem możemy iść do pubu lub w inne miejsce jeśli macie ochotę, zapraszam do dyskusji.
(50 Twarzy Greya odpada)

Więc do zobaczenia w sobotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Kopu-kop.

Czy społeczność broniaczy w Poznaniu żyje? Bo właśnie wprowadziłam się na stancję (Piątkowo) i usiłuję nie ześwirować w mieście cztery razy większym od rodzimego (w pewnym sensie) Grudziądza. Spotykanie się z innymi ludźmi zdaje się być w takich warunkach dobrym pomysłem...

Edytowano przez Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...