Skocz do zawartości

Cotygodniowe Minimeety Poznańskie


Lemur

Recommended Posts

  • 2 months later...

Mam pytanko - z racji tego, że tak cicho w tym temacie - jak tam się mają meety poznańskie?

 

Tak się akurat składa, że jutro muszę odwiedzić Poznań. Chętnie spędziłbym godzinek parę w towarzystwie lokalnego fandomu...

 

... ktoś deklaruje wolną chwilę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ok, czas odźwierzyć ten wątek. W sumie teraz jak zostałem administratorem grupy Bronies Poznań, to muszę dbać o ten temat... derp.
Tak więc, teraz będę sprawdzał ten temat co jakiś czas (Na pewno).
Zapraszam na nasze meety, mamy nadzieje, że osoby które nie udzielają się/nie mają facebooka, przybędą na nasze meety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując dzisiejsze spotkanie, muszę przyznać, że było super, no może po za tym jednym małym incydentem... Ale i tak spoko było i już czekam na następne spotkanie!!!

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy!
Większość z was pewnie będzie na zajęciach albo w pracy ale zostawię info tutaj
Meet tym razem w piątek z goścmi z Leszna. Spotykamy się o 14:00 w KFC, w starym browarze. Tym razem niestety nie będziemy mogli opuścić starego browaru ale co tam. Damy radę.
Więc zapraszam was serdecznie <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looool Lemur, ja mam AKURAT WOLNY piątek :enjoy: !!!

Tylko, że KFC w Browarze... :derp4: Tam nie będzie tak miło i przytulnie jak w tym barze, co byliśmy ostatnio...

I jakie "atrakcje" masz zaplanowane, bo chyba siedzieć non stop tam nie będziemy?

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, powiem tak. Nie możemy się ruszyć do tego pubu, jedynie po 20:00 choć postaram się wcześniej. Ale atrakcje są, będziemy mieli albo frizbi albo ringo i jako, że jutro będzie ciepło, bierzemy koce na trawe i idziemy do tego parku obok browaru. Będą jeszcze planszówki hmmm...Jeśli macie jakieś pomysły, możemy je śmiało wdrożyć, będziemy mieli naładowanego laptopa, więc jakby coś, to też możecie do tego coś dorzucić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewniam, że przyjdę... Na Śląski nie pojadę, bo brak wolnego na tyle dni, ale jutro mam wolne :enjoy: Skoro będą"gościnnie" ludzie z poza Poznania, to pewnie będzie nas ciut więcej niż poprzednio? 

 


będziemy mieli naładowanego laptopa,

Powchodzimy na swoje konta i potrolujemy :megusta:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala 2 Niedziela

13:30 Konkursu Kucykowej Znaczkowej Ligi, Katarzyna „KoLin” Mączyńska [sekcja Gwiezdna 2E]

Jeśli chcesz zdobyć zaproszenie na Wielką Galę GrandGalopu, to przyjdź i wykaż się znajomością kucykowych zwyczajów! Konkurs wiedzy o My Little Pony Przyjaźń to Magia.

 

Impreza ogólnie odbywa się na Zamku jak ktoś chce zobaczyć jakie jeszcze są atrakcje to śmiało można zobaczyć na ich stronie http://pdf2013.drugaera.org/

 

Ogólnie impreza jest darmowa i warto przyjść chociażby po to by później gdzieś ekipą się przejść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zapraszam na ponymeet który odbędzie się w 9.11.2013 sobote o godzinie 16:00 na ponymeet. Otóż spotykamy się PRZED wejściem do Starego Browaru od ul.Ratajczaka i idziemy o 16:30 na miejsce. Poprawiłem i dodałem na nowo post, żeby nie było zamieszania, więc przepraszam za problemy. Meet o 16:00 bo niestety, ale chodzę do szkoł zaocznej, i mam zajęcia do 15:50,a także uwzględniłem święto zmarłych.

Proponuje żębyśmy poszli do Poznań City Center i pozwiedzali sobie wspólnie tą galerie i zdecydowali się na przejście w tamto miejsce. Wyjście będzie integracyjne i mam nadzieje, że wspólnie będziemy się dogadywać

Zakaz przynoszenia kasztanów.

Jeśli każdy zabierze odrobinę kasy (nie tylko na żarcie, ewentualnie komuś będę mógł postawić te 5zł albo 10zł), to proponuje, żebyśmy się zabawili chwile w jakimś miejscu. Możecie zabrać jakieś tam rzeczy czy coś, niewymagającą gre towarzyską i nie zajmującej dużo miejsca. 

Na meetie zostaną podane nowe propozycje odnośnie meetów, więc chciałbym, żeby przyszło jak najwięcej z was.

Jeśli nie pasuje wam ta opcja, zostajemy w starym browarze ale w tym momencie nie liczcie na moje towarzystwo 

Więc jako, że uważam to wydarzenie za jakieś przełomowe, to zapraszam użytkowników młodych, starszych, tych uczęszczających częściej lub rzadziej, a także tych, którzy chcieliby poznać nowe osoby albo się jakoś zabawić.

Lemur.

Edytowano przez Lemur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam was serdecznie zapraszam was na Poznański Ponymeet z okazji premiery 4 sezonu! Organizatorem tym razem nie jestem ja ale mój dobry przyjaciel i znajomy, któremu mogę najbardziej zaufać pod tym względem, czyli Toczas. Niżej są informacje dotyczące meeta:

Parametry meeta:

Kiedy: 23.11.2013, od 14.00 chyba że ktoś będzie chciał wpaść wcześniej.
Gdzie: B4Club na rondzie rataje (
http://derpy.me/c8qzu)
Co oferuje: Premiera na rzutniku (chyba że internet nie przypasi, wtedy poczekamy na YT), darmowy billard, piłkarzyki, planowane My Little Karaoke.
Jak mi do jutra nie napiszecie lepszej propozycji to nie będzie odwołania, bo wkładam w to 100zł >:I
Kontak do mnie: 531-989-885

 

Wszelkie skargi proszę zgłaszać do mnie. (Patryk Lemur Lemański)

p.s Niestety nie będzie mnie na tym meetie, ponieważ wyjeżdzam w celach prywatnych, więc mam szczerą nadzieje, że będziecie się bawić jak najlepiej <3

Edytowano przez Lemur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...