Skocz do zawartości

[Event] Życzenia Walentynkowe! [Zamknięte]


Hoffman

Recommended Posts

Wczesny (a nawet bardzo) ranek, czternastego lutego. Choć praktycznie całe Ponyville wciąż znajdowało się w objęciach Morfeusza w bibliotece paliło się światło co słusznie sugerowało, że ktoś nie śpi... Twilight Sparkle wraz ze Spike'm nerwowo czegoś szukała wśród bogatego księgozbioru, jednak gdy okazało się, że tego czegoś tam nie ma postanowiła przeszukać jeszcze raz swoje notatki i szpargały. Spike chodził tylko w kółko gdyż ze zmęczenia nie mógł już dłużej skupić się na poszukiwaniach a jego marzeniem było miękkie i wygodne posłanie i kilka godzin spokojnego snu.

- Nie mogę uwierzyć, że to zgubiłam! Pamiętałam o tym od początku tygodnia i teraz kiedy jest to potrzebne to oczywiście musiało przepaść!
- A może po prostu... innym razem?
- Innym razem będzie za późno! No dalej, to musi gdzieś tu być!


Twilight nie przestawała szukać. W krótkim czasie w całej bibliotece zrobił się straszny bałagan, ale jak się okazało - warto było. Twilight znalazła wreszcie to, czego szukała. Zadowolona chciała pokazać to swemu asystentowi jednakże ten zdążył już zasnąć na jednej ze stert książek które postały podczas poszukiwań. Twilight pokręciła tylko głową po czym zebrała wszystkie kartki walentynkowe, ułożyła je w stosik po czym położyła na biurku.
 

walentyunka.png


Dokładnie tak. Z okazji czternastego lutego, Święta Zakochanych mamy dla Was specjalną zabawę, której reguły są proste jak budowa śmigłowca RAH-66!

- Hej, hej, nie zapędziłeś się troszkę?

Ano, fakt. Nietrafiony żarcik przepraszam. Dobra, przechodząc do rzeczy, Waszym zadaniem jest napisanie życzeń walentynkowych dla wybranej osoby. To może być ktokolwiek, kuc który ma dla Was szczególne znaczenie, osoba znana Wam z forum bądź też ktoś zupełnie inny, byle by był to ktoś ważny dla Was. Ktoś szczególnie ważny. Ktoś komu dziś chcecie przekazać coś od siebie, z serca. Na razie kartki są puste, ale jeśli napiszecie specjalne życzenia zapełnią się one słowami, płynącymi prosto z głębi Waszej duszy.

- No, no, jaki poeta *ironiczne spojrzenie*

Jak chcę to potrafię. Cóż, drodzy przyjaciele, zastanówcie się dobrze komu chcecie złożyć życzenia, po czym zamknijcie oczy i gdy już poczujecie to natchnienie zabierzcie się do pisania. Wasze życzenia zostaną wpisane na kartkę, a kartki zostaną rozesłane do ich adresatów. Jeśli chcecie aby każdy mógł zobaczyć kto ma dla Was szczególne znaczenie możecie napisać życzenia tutaj, w temacie, a jeśli chcecie zrobić komuś niespodziankę wyślijcie życzenia prywatną wiadomością do mnie, bądź też do Trica, avatara Twilight Sparkle. Już nasza w tym głowa aby Wasze życzenia znalazły się na kartkach!

- A Spike'a w tym aby kartki dotarły do adresatów.

Jasne, wiem o tym. Zatem moi drodzy! Zapraszam do pisania życzeń! To tylko jeden, jedyny taki dzień w roku, więc warto! Powodzenia!

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje życzenia będą wyjątkowe. Kieruję je bowiem nie do kogoś, a do grupy ludzi chorych na epilepsję, szerzej znaną jako padaczkę.

Wszystkim chorym, ich rodzinom, w tym sobie życzę wytrwałości w codziennej walce z chorobą. Bo ta potrafi być trudna. Życzę, aby społeczeństwo przestało traktować nas jak "zainfekowanych", ludzi "gorszej kategorii", ćpunów biorących jakieś leki, kogoś, kogo należy unikać.

Mam nadzieję, że pewnego dnia nauczyciele przestaną bać się swoich uczniów, trzęsące się ręce będące wynikiem ubocznym m.in Depakiny (lek) nie będą odbierane jako - "o, patrz, alkoholik" a pracodawcy nie będą odrzucać CV czy zwalniać po okresie próbnym ludzi ze strachu... nawet z zakładów pracy chronionej ("weźmie taki i upadnie").

Właśnie dlatego dzisiejszego dnia, pełnego tandetnych i kiczowatych serduszek pamiętajcie proszę o nas. Chociażby przez chwilę. Pamiętajcie, że Św Walenty to patron nie tylko zakochanych, ale i osób cierpiących na poważne choroby neurologiczne, które nie bolą fizycznie, ale jednak bolą. Po prostu pamiętajcie.

************

A swoją przyjacielską walentynkę kieruję do

Nightmare. "Droga Nightmare, co prawda nie znam Cię, ale z całą pewnością nie jesteś niczyim koszmarem. Choć kto wie, być może nauczyciele w szkole mają inne zdanie? :qKFPC: Dziękuję za świetny ubaw jaki miałem swatając Shylitude z MoonSun (swoją drogą Shy pozdrawia) i czytając Twoje opowiadanie. Cóż więcej mógłbym napisać (nie potrafiąc pisać takich rzeczy), aby nie zamęczyć Spike'a? Ciesze się, że poznałem na forum kogoś takiego jak Ty" :hug2:

************

Edit klawiatura mi zwariowała :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje życzenia są kierowane do każdego użytkownika forum oraz do każdego kto odnalazł swoją drugą połówkę:forever_alone:

Rzucę standardowy matematyczny wierszyk(lekko zmodyfikowany):

Ile równań niezależnych,

Ile jest szeregów zbieżnych,

Ile całek niewłaściwych,

Ile na płaszczyźnie krzywych,

Ile funkcji kwadratowych,

Co nie mają miejsc zerowych.

Ile krzywe mają siecznych,

Ile jest układów sprzecznych,

Ile różnych jest symetrii,

Ile twierdzeń w geometrii,

Ile przestrzeń ma wektorów,

Co nie tworzą pustych zbiorów,

Tyle szczęścia i miłości

W Twoim domu,

Wraz z "Walentym"

Niech zagości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje życzenia kieruje do mojego kolegi z klasy Reven'a :)

I wierszyk dla ciebie :

A gdy jesteś świat się śmieje

Słońce świeci, wiatr nie wieje

i przy Tobie wciąż jest lato.

Przyjacielu, dzięki za to!

A tu masz coś co ci już długo obiecywałam :D :

9hp0t2.png

Wesołych Walentynek!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę dla mojej Estherenn.

Jesteś dla mnie w dni pochmurne słońcem na niebie

I księżycem, rozjaśniasz czarne drogi życia.

Jesteś dla mnie pociechą w potrzebie

Już nie potrzebuję ukrycia.

Czy widzisz jak nasze szczęście rozkwita?

Z Tobą przejdę ścieżki nie do przebycia.

Jesteś dla mnie uśmiechem na twarzy

I człowiekiem najlepszym bez szramy czy skazy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Jestem programistą, a nie poetą (:ming:), ale postaram się coś tam napisać dla kogoś kto zasługuje na podziękowanie.

Tric, chciałbym Ci podziękować za to, że opiekujesz się działem. Cieszę się, że razem z Hoofmanem "marnujecie" swój czas, żeby nie stał pusty i choć wiem, że czasem nie widać tego, naprawdę jestem wdzięczny za to co robicie. Dlatego proszę, nie przejmuj się tym, że czasem to wygląda jakbyś był niedoceniany. Odwalacie razem kawał dobrej roboty i mam nadzieję, że Wasz zapał będzie rósł coraz bardziej, po to żeby dział był coraz bardziej żywy :twihug:!

No i... ._. Chciałbym złożyć życzenia Twilie, najsłodszemu, najpiękniejszemu, najmilszemu, najinteligentniejszemu kucykowi w Equestrii.. *ukrywa się*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.... nie jestem specjalnie poetą, bardziej jestem pisarzem (postów).

każdego dnia jest to samo

każdego dnia myślisz o sobie

więc ten dzień ma ci przypominać

by pamiętać o innych

Więc życzę ci wszystkiego najlepszego

i szczęśliwego

pamiętaj myśleć o mnie

w trudnych sprawach ci pomogę

i wszystkie żale przepędzę.

Jesteś moim przyjacielem

i zawsze pamiętam o tobie.

( E tam nie rymuje się, ale to życzenia więc co tam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś ode mnie.

Dzisiaj Święty Walenty nad nami czuwa,

Wprost pod nos miłość nam podsuwa,

I czeka tylko na chwilę gdy się zakochamy,

Bo dopiero wtedy co to szczęście poznamy.

Więc na co jeszcze czekasz, pędź do swej miłości,

Za nic miej krytykę innych, przeciwności,

Słuchaj swego serca, bowiem jedno mamy,

Złe się rzeczy dzieją gdy go nie słuchamy,

A prawdziwą miłość jeszcze się spotyka,

Nie pozostała tylko opowieść ołowianego żołnierzyka,

Miłość dopadnie każdego, a skąd? Nie wiadomo.

Nad tym problemem już niejedno czoło marszczono.

A dało to jedynie zmarszczki na twarzy.

Tylko ten to zrozumie, kto miłością darzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieruję moją jedną wspólną walentynkę do Karwelasa, Estherenn, Bećkii, Imkii, Torrronto, Matjasa, Psotkii, Nogalika, Apple, BiPa, Malinkii, Tekilii, Green, Nightmare, Fionkii, Gucii, Posealora, Mrs.Octavii, Sabiny, Losse i wszystkim innym ważnym mi osobom (Takich jest okropnie wiele...Więc spodziewajcie się że wy też możecie nimi być. Zaliczają się też wszystkie osoby, z którymi choć raz pisałam. Tak pamiętam o was wszystkich :3 )

Ahem.

^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^

Życzę wam abyście zawsze byli weseli, mieli wyłącznie dobre dni, z każdym dniem zwiększali grono (prawdziwych) przyjaciół, aby wasze marzenia się spełniły...a szczególnie...aby przyjaźń na forum była wieczna :twilight5:

^*^*^*^*^Wesołych Walentynek! Święta nie tylko dla zakochanych :3^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*

A na końcówkę...

Spełnijcie swoje marzenia i sięgnijcie gwiazd! :enjoy:

Niech na waszych twarzach zawsze widnieje uśmiech!

Niech wasza przyjaźń z ważnymi dla was osobami będzie wieczna!

Nieskończone możliwości...Wierzcie w to że możecie zrobić wszystko! ("Na koniec świata i jeszcze dalej" :rainderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że węnę mam to napiszę wiersz na Walentego dla 3 uroczych dam

żeby to zaskoczeniem nie było Będzie to 3 moich ulubionych klaczy dotyczyło

Pierwsza to kuc na pierwsze oko mroczny lecz przy głębszym poznaniu jest uroczy.

Gwiazdy w jej grzywie lśnią srebrzyście, a wyraża się bardzo uroczyście.

Isil dano ci we władanie, więc w ten dzień życzę ci byś poczuła jego romantyczne przyciąganie

Druga klaczka to panna z książkami za pan brat l potrafi swoją magią zaszokować świat

I choć niektórzy mówią że jest dziwna i kujonowata, to jej fani wiedzą, że wrażliwa i spontaniczna

życzę więc by w ten szczególny dzień spotkała kogoś kto podbije serce jej

Ostatnia klacz to cicha, skromna i dobrotliwa dusza czym od razu serca podbija.

Gdy jakieś zwierzątko kuc problem ma ona pierwsza chce mu pomóc ile się da

Więc ze względu na jej wielkie miłosierdzie chcę by poznała to uczucie największe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tric, mówiłeś, że nie organizujesz u Twi żadnych wydarzeń na walentynki, oj czyżbyś miał jednak coś z trolla? Jestem z Ciebie dumny! ^^

Wszyscy się tak ładnie rozpisali, życzenia i serdeczność promieniuje z każdego posta, zupełnie jak na wigilii xD to i ja dorzucę swoje trzy grosze (pięć, bo inflacja) ;]

Na górze róże

na dole jeż...

Coś pomyliłem? o_0

Chyba już wiesz... -__-

...bo kto normalny wtrąca do romantycznego wierszyka jeża? Miał być "bez", ale już trudno, stało się, kontynuujmy... więc przechodząc do sedna sprawy, mając już dość tej zabawy...

Ktoś wyjątkowy? Hm...

Ja kucy wymienię klika

chodź już jest późna godzinka

Nie wyśpię się dzisiaj, o nie ma szans .__.

Najsampierw moje oczko w głowie, yyy... to jest w dziale, oczko w dziele - Samotnia! ^^

W to święto zakochania i pasji

(i w sumie niestety też komercji)

Życzenia szczere chciałbym złożyć

I odrobiny chwały przysporzyć

Naszej drogiej Bellaminie,

co pomaga Pinkamenie,

a także jej pomagierom dwóm!

Czyli są to: Redsky i Lemuur!

Ten pierwszy jest jakby to rymowania skory, czyżby jak Ihnes uczeń Zecory?

A ten drugi jest... cytuję: "Cholernie bucowatym samarytaninem dobrej Pinkameny" :P

....czy coś w ten deseń, jeśli coś pomieszałem to przepraszam...

było to specjalnie ;]

Także z tej okazji serdecznie dziękuję

komuś, kto oprócz mnie Pinkie się zajmuje

Tak, chodzi o Sproma, na pierwszy rzut oka wydaje się leniwy, ale w gruncie rzeczy jest nie mniej sumienny ode mnie! ^^ Słodka Celestio, że ten dział jeszcze funkcjonuje .__.

Skoro tak płynnie przeszliśmy do działu Pinkie to wypada też napomnieć o tej, dzięki której się tu znajduję, o tej dzięki której jestem awatarem, o tej... hmm... mniejsza o to, chodzi o Pinkie Pie, zdradzę Wam wszystkim pewną tajemnicę, otóż gdyby nie ona, nie zostałbym nigdy jej awatarem D:

Hah, ale mój ulubiony różowy dział nie wisi w powietrzu, znajduje się na pewnym magicznym portalu stworzonym przez równie magiczną społeczność, dlatego chciałbym podziękować... Ekipie za powołanie tego miejsca i podtrzymywanie go!

[align=center]Dawno, dawno temu istniało forum, pojawiali się tam bardzo fajni ludzi, ale nagle, pewnego dnia... forum po prostu przestało istnieć! To było smutne...

:octcry:

Mam nadzieję, że to tak nie skończy ^^

[/align]

Aroganckiemu Imperatorowi

:hug2:

Leniwej Administracji :discohug:

Nadgorliwej Inkwizycji :hug3:

Niewydarzonym awatarom :hug4:

mniejszym i większym :shrug:

I rudym regentom :hug:

(w sensie kolor nicku) :P

I graficy, im też się należy! :hug4:

chociaż mało o nich słychu i widu... :derp2:

Ludzie, kuce, syrenki, smoki, cholera-wie-co-jeszcze jesteście wspaniali! ^^

Btw. ostatnio się dowiedziałem, że discors to kaczka i moje życie straciło sens ;_;

Właściwie to samo mogę powiedzieć o użytkownikach i NIE, nawet o tym NIE myślcie, NIE wymienię wszystkich użytkowników, którzy zasługują na wspomnienie, NIE. Dlaczego? Albowiem jestem pewny, że NIE wymienię wszystkich, któryś z nich mi umknie i co wtedy? O NIE. Powiem tyle, miałem do czynienia z wieloma i potwierdzam, ludzie i inne dziwy stąd, jesteście super! ^^

Na górze róże

na dole bez

...

...

Wiecie, że do bzu nie ma rymu? FAIL Dx

A chrzanić to!

Kochane Pegasis, wszystkiego najlepszego! Miłości, zdrowia i spełnienia marzeń!

Zapamiętajcie te życzenia, bo pewnie powtórzę je ósmego marca xd

A Wam, drodzy Bronies, życzę powodzenia, a kieruję te słowa do tych,

którzy są samotni, a już dłużej być tacy nie chcą,

powodzenie się Wam przyda, weźcie je jak dają .__.

PS. Ktoś, kto spyta dlaczego składam życzenia jakieś 3h po święcie, niech zapamięta:

Jestem Discorsę, jeśli gdzieś jestem na czas to tylko dlatego, że pomyliłem godziny ^^

PS2: Post może nieco chaotyczny, ale nie przejmujcie się tym, z założenia taki miał być ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielny wieczór, trzeci dzień po czternastym lutego, święcie zakochanych. Hoffman wciąż przeglądał pozostałe kartki z życzeniami i raz po raz mamrotał coś pod nosem. Twilight Sparkle obserwowała go z nieukrywaną nutką irytacji w swoim spojrzeniu.

- Naprawdę, później się nie dało?
- No dobra, zaspałem z tym trochę, ale to dopiero trzeci dzień... uznaj, że... ujmijmy to tak: wyobraź sobie, że te dni po Walentynkach to były szanse, dobra?
- Szanse na co?
- Nieważne. To jest dopiero trzeci dzień, a więc to tak jakby trzecia szansa, a zawsze się daje trzy szanse, łapiesz?
- Chyba nie. Ta "symbolika" jest albo za płytka albo za głęboka dla mnie.

Wypowiadając ostatnie zdanie Twilight przewróciła oczami i zaczęła przechadzać się po bibliotece. Hoffman złożył pozostałe kartki w stosik i zaczął głośno myśleć.

- W sumie, te kartki których adresaci i adresatki były jasno określone zostały wysłane, a te mogłyby być w zasadzie dla każdego, więc może po prostu pokażemy je wszystkim?
- Jeszcze czego! Nie dość, że wszystko odbyło się z trzydniowym opóźnieniem, to jeszcze teraz nawet nie próbujesz wydedukować kto mógłby być adresatem pozostałych kartek! Wszystko miało być dopięte na ostatni guzik, zapomniałeś?
- No tak, ale skoro to może być dla każdego... to chyba będzie to dobre rozwiązanie, co nie?
- Nie wiem, zobaczymy co Spike na to powie.

Młody smok wszedł właśnie do pomieszczenia i widząc stosik kartek z życzeniami przygotował się na kolejną serię magicznych wyziewów dzięki którym kartki trafiłyby do adresatów. Twilight jednak powstrzymała go a Hoffman zaczął mu pokazywać pozostałe kartki.

- Powiedz sam, co sądzisz o tej? Albo o tej? Każdy mógłby być adresatem tych życzeń co nie? Niektórzy wręcz wspominali o tym, że chcieli by złożyć życzenia wszystkim! Co z nimi robimy?
- Może... po prostu pokazać je wszystkim? Tak, niech wszyscy cieszą się tymi życzeniami, a jeśli ktoś miałby być "ukrytym adresatem" to z pewnością połapie się co i jak!
- Poddaję się. Wasze na wierzchu, ale nie mówcie potem, że nie ostrzegałam.

 

A zatem! Walentynki dobiegły końca, aczkolwiek widać było, że wyjątkowa atmosfera nie uleciała wraz z tym szczególnym dniem i trzymała się Was jeszcze przez jakiś czas. Bardzo mnie to cieszy. Te kartki, które miały trafić do określonych adresatów z pewnością dotarły już tam gdzie powinny, wciąż jednak trochę ich zostało. Są to kartki o adresatach bliżej nieokreślonych, bądź też zaadresowane do wszystkich, a zatem zdecydowałem, że zostaną one umieszczone tutaj, aby każdy miał szansę je obejrzeć. No to lecimy!

Tu mam długi list z życzeniami od KochamChemie, jego matematyczny wierszyk jest adresowany do do "każdego użytkownika forum oraz do każdego kto odnalazł swoją drugą połówkę". Oto on:

everyone.png




Tu z kolei nietypowa kartka od Divine'a. Dlaczego nietypowa? Cóż, swoich życzeń nie wyraził on w słowach, lecz w obrazku:

unknowncy.png




A tu mamy długi i bardzo ładny utwór od Myhella. Każdy powinien go przeczytać, gdyż doskonale pasuje do atmosfery dnia zakochanych!

- Dzień zakochanych był trzy dni temu...

frommyhell.png




A tu coś dla wszystkich samotnych, od Fionki2010 :

fromfionka2010.png




Jedziemy dalej. Co my tu mamy? Życzenia od Pisklaka, który napisał za pośrednictwem PISKLAKOZAURA:

frompisklak.png




jacob.zvierz choć jest pisarzem postów zdołał stworzyć dla nas coś wyjątkowego. To nie był zwykły post!

fromjacobzvierz.png




RedSky także nie próżnował i wymyślił dla Was wiersz:

fromredsky.png




Te życzenia są od RainbowDash123456789. Adresowane są one do wszystkich ważnych jej osób, których zapewne jest całkiem sporo. Jednocześnie zapewnia, że pamięta o wszystkich nawet jeśli kogoś nie wymieniła

fromrainbowdash12345678.png




Avatar Babs Seed, Zandi także ma coś specjalnego. Adresatkami są "trzy urocze damy". Któż to może być?

fromzandi.png




Hoffman rozprostował kości, po czym odchrząknął.

- W porządku, zostało jeszcze trochę, ale to już zostawię Tricowi.
- A no właśnie. Niech się tylko Tric dowie jakie miałeś spóźnienie!
- Nie denerwuj się. Zobacz co dla Ciebie Siper napisał!

twilightte.png




Zatem co teraz? Każdy kto chce niech podziękuje za życzenia! A może też przy okazji dopisać własne! Zabawa jeszcze trochę potrwa, zatem... szczęśliwych Walentynek!

- Spóźnialski...

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie chcielibyśmy podziękować: Siperowi, który jest wdzięczny za całą naszą pracę, Arjenowi, za życzenia i komiks, oraz DiscorsBassowi za obszerne i kreatywne życzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...