Skocz do zawartości

[Zabawa] Podaruj komuś kwiat.


Aaaa

Recommended Posts

-Witajcie! Wraz z Fluttershy chcielibyśmy prosić Was o pomoc!
-Och... znaczy... jeżeli chcecie pomóc... bo... um... my nie nalegamy...
-Ależ chcą! Jestem pewny, że chcą! To może wyjaśnię o co chodzi. Jak zapewne wiecie, Fluttershy ma pokaźną kolekcje kwiatów.
-Mam bardzo dużo rodzajów... ale um...
-Spokojnie, ja im wytłumaczę. Dziś są Walentynki i tak oto nasza kochana klacz, postanowiła rozdać kilka swoich kwiatów dla tych, którzy mogą czuć się samotnie...
-Om... czy ja jestem kochana... um... no nie wiem... ja tylko... chciałam się podzielić... um... jeśli to nie problem...
-Ależ to jest właśnie piękne! Ze świecą takich szukać w dzisiejszych czasach!
-Tylko tak mówisz... naprawdę to jest takie miłe?
-No jasne! Mało kto postanawia dać coś swojego zupełnie obcej osobie! To jest piękne!
-Och.... dziękuję...


adorable_fluttershy_by_mrfoxington-d5b1x

-To co... może pora wybrać jakiś kwiatek?
-To dobry pomysł... ale jest ich tak wiele... od którego zacząć?
-Zacznijmy od tych najbardziej znanych. Może coś zabójczego...
-Nie chcesz chyba nikogo zabijać?!
-Nie nie nie... nie dałaś mi dokończyć...
-Och... przepraszam...
-Nic nie szkodzi... chciałem rzec: coś zabójczo czerwonego! Namiętnego i idealnego dla każdego i na każdą okazję! Oto... RÓŻA!


Red_Rose_2012.png

-Czyż to nie piękny kwiat?
-Jest bardzo piękny! Ale kto go dostanie? Jak sądzicie...?

Edytowano przez Telewizor Zangetsu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja Siper.

Moderator czy jak w tym wypadku Administrator jest jak róża. Może być piękny (w sensie, "piękny umysł": pomocny, kreatywny, twórczy etc) ale trzeba uważać bo ma też kolce i może wyrządzić krzywdę (ban). Poza tym Siper to pierwszy "czerwony", który przyszedł mi na myśl. Zależności koloru nicku i kwiatu nie muszę chyba tłumaczyć? :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast moja to... każdy użytkownik MLPP~ Czemu?

Tak jak każdy kwiat, tak każdy user forum jest inny i wyjątkowy, ale także piękny. :3 O piękno zewnętrzne można by się kłócić, lecz w środku wszyscy mamy zarówno piękno jak i... kolce.

Lecz jeżeli umiejętnie podejdziemy do róży to uda nam się ominąć kolce (a nawet je ściąć) i dotrzeć do prawdziwego uroku kwiatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge oddac swoj kwiat, ktorego i tak nie dostane. Bo ja zawsze jestem ignorowany... przez wszystkich :sab:

Czy moge zaproponowac nastepny kwiat? To "zwierciadla niebios", (heavens mirror) ktore pojawily sie w grze Eternal Sonata.

Te fioletowe kwiaty kwitna tylko w nocy, wrecz lsnia niczym gwiazdy - stad ich nazwa. "Sa lustrzanym odbiciem gwiezdzistego nieba". Z tego samego powodu czesc osob nazywa je "zwiastunami smierci" (sadzi sie je na grobach... poza tym to jedyny kwiat ktory kwitnienoca)

Obrazek/filmik wrzuce ok 19/20 gdy wroce do komputera bo poki co pisze z tableta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo wybrać na posiadacza tejże róży. Hmm może tak dajcie tą róże temu który oddaje całe swoje serce temu forum i wyciska ostatnie poty żeby forum funkcjonowało. Dajcie ją Tarr'owi, jak dla mnie on zasłużył na różę.

Ja bym natomiast chciał Anemony, te kwiaty są dla mnie najładniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Oj, trudno kogoś wybrać. Dlatego niech dostanie różę każda osoba z tego forum, aby nikomu nie było smutno. A zresztą, jest to piękny kwiat, tak jak i każdy z nas na swój sposób. Wiadomo ludzie są różni, ale z każdym da się porozmawiać jeśli znajdzie się dobre cechy. Tak.. Myślę że to będzie najlepsze rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Och! Jakie to piękne! Czyli po róży dla każdego?

-No wiesz... Twój ogród, więc jeżeli masz tyle kwiatów...

-Um... nie pomyślałam o tym... ale ile może ich być potrzebnych? 100?

-Daj mi zobaczyć... ,,Mamy 2 574 zarejestrowanych użytkowników." Jakieś 2,5 tysiąca...

1345467070128.jpg

-Ym... nie wiem, czy mam tyle kwiatów do rozdania... ja... um...

-Ej no. Jak nie chcesz lub nie masz, to nie musisz. Nikt nie każe Ci tego robić...

-Znaczy um... no dobrze. Każdy więc dostanie Różę... Tak będzie sprawiedliwie...

-Jestem z Ciebie taki dumny... aż łezka się kręci... ;_;

-Och... bo się zarumienię... :flutterblush:

-Ok, ok... Dobra. To było bardzo miłe i wspaniałomyślne, ale Fluttersy nie ma nieskończonej ilości kwiatków... więc następny proszę do konkretnej osoby... A teraz, co to za kwiat?

-Um to będzie Irys. Bardzo piękny kwiat, który pasuje do niebieskiego...

-Pewnie dlatego, że sam jest niebieski :rainderp:

Irys+z+ros%C4%85.jpeg

-To co... komu damy ten kwiat?

-Um... wybierajcie... proszę? :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie to bym go dał tobie Fluttershy za to że jesteś tak miła i uprzejma :3

A jeżeli mam wybrać użytkownika to wybieram Stachula , ten niebieski kwiat będzie się idealnie kompomował z jego niebieskim podpisem :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...