Skocz do zawartości

Przemiana [NZ][Shipping][Crossover][Slice of Life]


Recommended Posts

Jest to mój pierwszy fanfik więc proszę o krytykę

Jest to opowieść o szarym dwunastoletnim chłopaku, który kocha serial My Little Pony: Friendship Is Magic pewnego dnia pojawia się w Equestrii i... dalej musicie czytać wszystkie rozdziały.


Rozdział 1: https://docs.google.com/document/d/1zDtBkJN8Do1W_QW9LqbEwAsu4W7OmgQypTIe-UhWaeA/edit
Rozdział 2: https://docs.google.com/document/d/1JPHk6LTEJgwhIfZ1gIHfP9poS6lI-pkqrXJXwQbaawM/edit?usp=sharing

Zapraszam do czytania! :twilight2:

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zajrzałem tu niejako z ciekawości, jako że nowe opowiadanie i do tego w jednym z mych ulubionych gatunków, tak więc choćby spróbować warto. Niestety zostałem dość niemile zaskoczony. Zacznijmy od tego co najważniejsze, czyli samej treści. Fabuła poprowadzona jest zdecydowanie zbyt szybko, brak tu logicznego wyjaśnienia następujących po sobie zdarzeń, zaś praktycznie brak tu ubarwienia tekstu, w postaci chociażby bardziej rozbudowanych opisów. Także od strony technicznej nie jest lepiej, masa tu błędów, tekst nie jest wyśrodkowany, dialogi są kiepsko skonstruowane. Niestety całość nie prezentuje się dobrze, wypadałoby przeprowadzić tu gruntowną korektę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Skoro Dolar mowi ze to byc ciekawe ja to przeczytac.

Wiec tag... Chaotycznie napisane (jakbys pisal na czas) czyli szybkie.

Za malo opisow miejsc/pory dnia, czas w jakim sie dzieje dana akcja dosc krótkie. Ok przeniósł sie tam... Ale ja nie wiem czy jest nic czy dzien. Pomysl niezly ale niestety

Chyba nie wiesz jak sie dobrze do tego zabrac. Musisz czyms spowolnic ta akcje, opisami miejsc ktore zainteresuja nas i dojdziesz do konca ff przed 5 rozdzialem (nawet jesli beda tak krotkie). Co do bledow... To nie ja od tego jestem

Jesli bedziesz potrzebowac pomocy napisz z checia pomoge

Przepraszam ze bez polskich znakow na kom. Siedze i nie chce mi sie pisac tego postu cale noc

Pozdrawiam. Lisu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

-Z Manchatanu i moi rodzice…nie żyją-zaczął kłamać.

-Przykro mi, zabiorę cię do biblioteki a jak wyzdrowiejesz zapiszę cię do szkoły-powiedziała opiekuńczym tonem.

-Dziękuje-powiedział wchodząc na grzbiet Twillight.

Takie troche z dupy.... Ale zamysł ciekawy ^^.

Pisz wiecej.

.

Edytowano przez RedziQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...