Skocz do zawartości

Odcinek 8: Nie chrap, dopóki się nie położysz


Tarreth

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Ciekawy, pochmurna noc. Plusy: -Zachowanie Twilight (właśnie taką ją lubię najbardziej, gdy zachowuje się inaczej niż zwykle, w tym przypadku jak 4-letnie dziecko, któremu kupiono lizaka. -walka na poduchy! -opowieść o duchach Twilight -walka o kołdrę (odwieczny spór na całym świecie) -AJ: "I to, moje przyjaciółki, nazywam załatwieniem roboty", i SRU, drzewo w mieszkaniu. -książka Twilight: "Wszystko, co chciałaś wiedzieć o imprezach piżamowych, ale bałaś się zapytać" jest nawiązaniem do książki ""Wszystko, co chciałaś wiedzieć o seksie, ale bałaś się zapytać" :D -nawet sporo nawet fajnych momentów: *Applejack z wężem *AJ: "Jestem strasznie spóźniona na...coś. Dobranoc". Wybiega za ekran, słychać i widać grzmot i AJ pojawia się ze świetną miną. *Rarity zrobiła ciastko (czy co to tam jest) a Twilight: " Ooo!" *AJ je ciastko, mlaszcze, okruszki wylatują jej z pyska (koń ma pysk) i na koniec idealnie chamskie beknięcie :) *Aj w tej plisowanym, błyszczącym stroju z koronkami (śmiesznie w nim wyglądała) *Rarity dostaje z poduszki w twarz i engry face :) *Twilight dostaje z poduch i mówi takim głosem jakby z karuzeli zsiadła: "Dziewczyny, może powinnyśmy trochę wyluzować? *Rarity: "Musze znowu pościelić łóżko, by odpowiednio ułożyć koc. Wstawaj." i wyrzuca AJ z łóżka (fajnie to wyglądało). *AJ wisząca na linie. *Applejack: "Bardzo przepraszam, Twilight". Twilight: "Jest. Cóż, nie jest w porządku. Pośrodku mojej sypialni leży ogromne drzewo. Książka nic nie mówi o ogromnej gałęzi na piżamówce. Przynajmniej jeszcze niczego nie znalazłam." *Rarity: "Ale zacznę się lepić" Applejack: "Do diaska! [natychmiastowa zmiana wizerunku twarzy, wraz której towarzyszy zaje....isty dźwięk] Co do... (chyba najśmieszniejszy moment w tym odcinku) *Twilight: "Cóż, jest sekcja o imprezach piżamowych na podwórku. Czy to właśnie robimy? Czy to zalicza się do kempingu." i ta happy face *Twilight patrzy na figurki które zrobiła Rarity i mówi: "O, śliczne! Skąd tu się wzięły? O nich tez nic nie ma w książce. Minusy: -tylko wymienione wyżej momenty są fajne i śmieszne. Reszta jest troche nudna. -odcinek ma dużo plusów, ale te plusy nie są takie wielkie Ocena:8/10 Zabawny, miły odcinek pełen fajnych, lecz nie najlepszych momentów. Twilight jest najlepsza, a moment z AJ (3 gwiazdka od dołu) jest zdecydowanie najlepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z fajniejszych odcinków.

Głównie dzięki kłótni Applejack i Rarity.

Twilight z swoją nerdowatością też plusuje.

Minusy:

-dość nudny, tylko niektóre momenty się wywyższają

Tych momentów jest dużo, a co chwila pojawiają się "momenciki".
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 5 years later...

Mi się podoba skupienie na konkretnych kucykach, dzięki czemu można lepiej pokazać ich charakter. Ja jestem kimś pomiędzy AJ i Rarity. Lubię utrzymywać porządek i czystość w mieszkaniu, ale nie boję się ubrudzić i zmęczyć na jakiejś wyprawie czy treningu. Myślę, że najlepiej zachować balans w tej kwestii. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...