Sign in to follow this  
Jag_a

Rozsądek [Oneshot] [TCB] [Sci-fi] [Alternative] [mini Crossover]

Recommended Posts

https://docs.google.com/document/d/1jAOjnr9rY2eWSlBAx4JO7tNpbq8nhBgENUO57eeZRcE/edit

Kolejne moje opowiadanko, jedynie dla tych, którzy grali w Mass Effecta, (zwłaszcza część trzecią), bowiem jest to po prostu zTCBizowanie (wstawienie kuców do naszego świata) przyszłości ludzkości, opisanej w zakończeniu owej gry. Szykujcie się na porcję solidnego bullshitu, bowiem temat ten jest dość kontrowersyjny, Oczywiście nie posiada pełnego zakończenia. (Koniec następuje po prostu w chwili wyboru)
i... Właściwie trudno powiedzieć coś więcej.

Nic nie jest nigdy proste. Ani wybory przed którymi stajemy, ani możliwe konsekwencje.

Ostrzegam ponownie, możecie nabawić się minbucka, bo również starałem się zachować złożoność i jasność wypowiedzi, ale i ich niekompletność (spoiler: stąd np. niepełny opis syntezy)

Tak czy inaczej: Zapraszam i liczę mimo wszystko, że ktoś podziela moje zdanie wobec tego uniwersum ;)

Kolejne moje opowiadanko' date=' jedynie dla tych, którzy grali w Mass Effecta[/quote']

Grałem w Mass Effecta, ale go nie lubię. Czy to jest opowiadanie dla mnie?

Nie bardzo ;)

Chyba, że będziesz czerpał radość z niedomówień ;)

Edit...

No dobra... Nie lubisz ME, nie wiem czemu, ale to opowiadanko ma z nim wspólne jedynie to, że mają podobną treść. Jeśli ją znasz, to dostrzeżesz podobieństwa.