Skocz do zawartości

Zew [Oneshot] [Violence] [Crossover] [Light Dark]


Recommended Posts

A więc oto ukazał się! choć o ponad połowę krótszy Fanfik, nad którym pracowałem od dłuższego czasu.

Ziemia, nasz dom. Żyje tutaj około siedmiu miliardów istot rozumnych, ludzi. Królowa Chrysalis dobrze o tym wie, tak jak wie, że nie ma istot bardziej destrukcyjnych od ludzi. Postanowiła aby lekko nas "poprawić", a następnie... najpewniej podbić Equestrię, choć to ostatnie, to zupełnie inna historia.

FF umieszczam za pozwoleniem Dolara, jeśli ktoś ma inne poglądy nt. fica, proszę rozmawiać z nim.

zapraszam do lektury!

Zew

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo akcji, szczegółowe opisy uzbrojenia, ciekawy pomysł na fabułę. Podoba mi się. Planujesz napisać kontynuację?

@PumpkinWave

Co do twojego pytania o opisy sprzętu - nie przeszkadzają, ba, pozytywnie wpływają na odbiór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kontynuacji...się zobaczy, mam też inne projekty, w tym przynajmniej jeden opublikuję tu po zakończeniu (drugi niewiele ma wspólnego z kucami). Ale z kilku scen (nie powiem które :P) da się wysupłać początek na całkiem zgrabną kontynuację... a nawet dwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 years later...

Witam.

 

Nudny to fanfik i nie porwał mnie szczególnie, na szczęście nie był długi.

 

Technicznie było dużo poprawek, ale znów głownie brak myślników. Poza tym jest do przeżycia. Styl jest trochę nijak, nie kreuje klimatu.

 

Fabularnie jest trochę lepiej, choć tylko pozornie. Opowieść jest o panie Zbyszku (jakkolwiek niepoważnie to nie brzmi), który, wraz w grupą ludzi, próbuje przeżyć w nowym obliczu Ziemi, całkowicie zmienionej przez plagę… no właśnie, nie zombie, ale ludzkich podmieńców. I z pozoru jest to nawet ciekawe, ale w sumie sprowadza się tylko do jednego, ciekawszego wątku. Najgorsze jest to, że fanfik jakby się urywa. Choć był to oneshot, mógłby trwać dalej, bo w momencie, gdy zaczęło się dziać coś ciekawszego, to fanfik się skończył.

 

Klimat jest żaden, jak już mówiłem. W ogóle nie czuć tej atmosfery, jaka powinna towarzyszyć.

 

Postaci jest mało, ale nie są jakoś dobrze zbudowane. To nie jest tak, że są nie do uwierzenia w nie, ale po prostu mają za mało czasu na siebie.

 

Streszczę to krótko, bo nawet nie mam notatek do tego fanfika, nie polecam.

 

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...