Skocz do zawartości

Sleeper pony


Recommended Posts

Imię: Sleeper pony

Wiek: Od istnienia Wymiaru Beliara

Typ: Pan demonów

Punkty Doświadczenia: 20000

Siła/Zręczność: 500/500

Punkty Życia: 1000

Pancerz: 500/1000/1000/500

Specjalne: Aura snu wokół demona

Wygląd: http://i.imgur.com/Wny475r.jpg

Głos : http://f.cl.ly/items/0l3E0R2i1b2c2h380R0U/SLEEPERDIE.WAV

Historia : Ponad tysiąc lat temu orkowie byli atakowani przez wrogi klan. Wojownicy nieprzyjaciela byli dużo silniejsi. Wobec tego pięciu szamanów orków postanowiło przyzwać demona, który pokona wrogi klan. Beliar nakazał swemu najwyższemu słudze udać się do Górniczej Doliny, gdyż wiedział, że znajdują się tam wielkie złoża magicznej rudy. Aby mieć kontrolę nad rudą pan chaosu musiał wysłać tam swojego sługę. Bestia przybyła na ziemię. Została nazwana przez orków Krushak. Po tym jak demon rozbił wrogie klany orkowie oraz ich niewolnicy wznieśli mu pełną pułapek świątynię. Wtedy kapłani, którzy go przyzwali oddali mu swe serca. Krushak zamiast ich nagrodzić obłożył ich klątwą, przez co szamani stali się ożywieńcami. Następnie klątwa spadła na budowniczych świątyni, którzy również stali się ożywieńcami. Pozostali szamani podczas wielkiego rytuału uśpili demona, a orkowie zapieczętowali świątynię. Krushak na wieki spoczął w swej podziemnej świątyni. Choć ciało było uśpione, umysł pozostał przytomny.

Link do komentarza
  • 5 months later...

To jest Kucyk czy postać z gry RPG?

Same umiejętności mnie zniechęcają. Pan demonów? Aura snów wokół demona? Serio?

Wygląd... Serio wygląda jak demon, ale nie kucyk.

A historii mi się już nawet nie chce czytać do końca.

 

Zmień to OC bo jest do kitu. Tak trudno wymyślić normalne OC bez żadnych specjalnych zdolności i z normalnym wyglądem?

Link do komentarza

Walnij logo Gothica na portret jakiegoś kuca, popieprz zupełnie lore gry, nazwij to własnym OCkiem = profit. Nie, chwila, nie profit, ale mówiąc krótko - bieda z nędzą i "coś" (bo ani OCkiem, ani twórczością własną "tego" nie można nazwać) powodującego zgrzytanie zębów.

Palnij się w głowę, "autorze".

What has been seen, cannot be unseen... :despair:

A właściwie to powiedzcie mi, dlaczego wskrzeszacie porzucone tematy sprzed 4 miesięcy? :ming:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...