Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]W_objęciach_Chrysalis: Pomoc nadchodzi! (by inka2001)


Nightmare

Recommended Posts

Świat: W objęciach Chrysalis

Imię: Galaktiana pink

Płeć: klacz

Pseudonim: Galaktyka

Wiek: 15 lat

Rodzina: ojciec Gold life, matka silver life

Cutie Mark: Różowe zarośla

Wygląd:Różowy kolor sierści, Błękitne oczy,fioletowo-różowa grzywa

praca : Nauka w szkole księżniczki Celestii

Charakter: Szczera, miła, wierna, uczciwa, odważna, silna i nie opuści nikogo w potrzebie.

Rasa: jednorożec

Historia postaci: Galaktyka urodziła się w ponywille. Jej rodzice byli mili lecz wkrótce wyjechali w podróż i nigdy ich więcej nie zobaczyła więc żyła w samotności. Często ich wspominała i tęskniła za nimi. Dorastała pod opieką zwierząt i natury. Lubiła ścigać się z wiatrem. Biegała tak szybko że wydawało jej się że lata choć nie ma skrzydeł.Potrafiła wyczarować ciepło miłości choć sama go nie miała. Miała też piękny głos więc szybko zyskała koleżanki i kolegów a nawet przyjaciółkę lecz ta wkrótce wyjechała z kraju z powodu przeprowadzki i więcej się nie widziały. Gdy dorosła wróciła do ponywille i to właśnie w tym dniu w którym księżniczka szukała kogoś nowego do swojej klasy. Zaimponowała swoją magią ciepła i została przyjęta do szkoły magii.Po kilku miesiącach pobytu w ponywille wyjechała do Crystal Empire i zamieszkałą tam wraz z księżniczką Cadance.

Specjalna umiejętność: wyczarowanie Ciepła miłości

Tagi:Adventure

Najlepszy przyjaciel: Long love - jest to kucyk pochodzący z ponywille. Była przyjaciółką Galaktyki (i o dużo lepszą od niej w magii). Ma te same cechy co Galaktyka choć ma kilka wad, takich jak: lenistwo, szybko się zniechęca, nie cierpi kucyków lepszych od niej a także nie panuje nad gniewem>

Zwierzak: Mały wilczek Kira

Galaktyka zerwała się z łóżka. W pokoju obok usłyszała krzyk. Kiedy dotarła do pomieszczenia należącego do jej NPNZ, zobaczyła jedynie cień ulatujący w noc. Trzymał w kopytach Long Love.

***~~~***

Galaktyka gwałtownie odrzuciła kołdrę. Koszmar, który się zdarzył ostatniej nocy nie dawał jej spać. Za oknem niebo powoli jaśniało.

(pierwszą czy trzecią osobą?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 424
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(Trzecią)

Wzięła mały plecak i zaczęła się pakować. Nagle usłyszała skowyt swojego zwierzaka - małego wilka o imieniu kira.

- Nie mogę zostać muszę uratować moja przyjaciółkę.

Nagle po chwili namysłu doszła do wniosku, że nawet nie wie kto ja porwał. Przerwała pakowanie się i wzięła lupę, a następnie wybiegła z domu w poszukiwaniu śladów.

- Przepraszam, czy widziała lub słyszała pani coś? - Spytała jakiejś klaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(MG decyduję, czy ktoś skomle, czy ktoś tam jest, itp...)

Klacz spojrzała na ciebie.

- Wczoraj słyszałam jakieś krzyki i widziałam dwa dziwne kucyki. Kiedy sprawdziłam w książce, okazało się, że tp Podmieńce. Coś trzymały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...