Skocz do zawartości

Spoilery sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Nie rozumiem o co ci chodzi. To jest oficjalne, a nie żadna plotka.

To będzie tak zwany spin-off. Niby będzie częścią MLP, ale nie będzie uwzględniane w poprawnej fabule. Taki dodatek do serialu. Z którego będzie wiele nowych zabawek, czyli więcej hajsu dla Hasbro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Iluzja Pie

to był satrkazm ._.

 

PS: a wtedy jeszcze nic nie było wiadomo o EqG (były dopiero plotki)

GOD DAMMIT, co jest trudnego w nierobieniu off topu, to nie jest miejsce do dyskusji, do tego służy GG albo tamten temat do dyskutowania o 4 sezonie, ile razy można upominać, niektórzy przyszli tu po spojlery a nie po dyskusje o przeczuciach użytkowników.

A żeby i samemu nie robić off topu dodaję ten link, nie wiem czy go nie było, ale proszę : http://mlpforums.com/topic/49809-season-4-preview-info-spoilers/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Mega spoiler na temat premiery 4 sezonu "My Little Pony: Friendship is Magic". Podobno nowy sezon ba zostać wyemitowany na TheHub na początku roku 2014!!! Smutna informacja dla tych Bronies zwłaszcza że i tak tzreba będzie długo czekać.

http://press.discovery.com/us/hub/press-releases/2013/hub-network-unveils-2013-14-program-slate-238-2382/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wieści z SDCC 2013:

  • Sezon 4 będzie zawierał około 15-20 piosenek
  • Wraca rodzinka Pinkie Pie - jej siostry przybywają z wizytą 
  • Powrót Nightmare Moon
  • Epizod/parodia o superbohaterze z Manehattan'u
  • Kolejny odcinek w stylu musicalu, tym razem będzie dotyczył głównie Pinkie Pie
  • Luna/Vinyl Scratch/Sapphire Shores - będą miały okazję zaśpiewać (niepotwierdzone)
  • Spike będzie miał dużo frajdy w tym sezonie, jednak stanie również naprzeciw paru niekomfortowych sytuacji
  • Wiele dziwnych/szalonych rzeczy przytrafi się Fluttershy
  • Zobaczymy odcinek oparty głównie na Rarity, czego zabrakło w 3 sezonie
  • Nowe postacie zaśpiewają
  • Poboczne/drugoplanowe/epizodyczne postacie będą miały okazję zabłysnąć
  • Naprawdę dobra piosenka Applejack
  • Scootaloo spróbuje swoich sił na Equestriańskich Igrzyskach

 

Film z SDCC 2013:

(zawiera animatics'y z 4 sezonu)

(wielki spoiler!)

http://www.youtube.com/watch?v=HTgIRjEix64

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wstrzymać się od dyskusji na temat tego, co ma być w serialu. Wątek służy tylko do umieszczania spoilerów z możliwym krótkim komentarzem. Zbędne posty usunąłem, następne będą karane brakiem reakcji na upomnienia moderatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie wiem czy to zbyt ważna informacja, ale wyczytałam numery odcinków, których fragmenty widzieliśmy w filmiku.

"Nightmare Moon"*- 1

"Scootachicken"-5

"Powerponies"-6

"Apples to the Core"-9

 

 

 

*To nie są tytuły odcinków, tylko wymyślone przeze mnie.

Tak, wiemy. 401(s04e01) itd. Dobrze, że odcinek z NMM będzie pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pierwszy docinek 4 sezonu ma być kontynuacją ostatniego odcinka 3, to znaczyć to może tyle, że jak już wcześniej wspominaliśmy Lunie odbije palma i zrobi kaboom, albo Celestia wtajemniczy Twilight w to, jak to się wszystko stało na początku. 

Edytowano przez Zbysio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pierwszy docinek 4 sezonu ma być kontynuacją ostatniego odcinka 3, to znaczyć to może tyle, że jak już wcześniej wspominaliśmy Lunie odbije palma i zrobi kaboom, albo Celestia wtajemniczy Twilight w to, jak to się wszystko stało na początku. 

Coś jest na rzeczy. Jeżeli Lunie znowu odbije, to mnie ciekawi powód. No chyba, że siły(jakiś tam rodzaj magii czy coś), które przemieniły Lunę w NMM znowu dadzą o sobie znać i TS musiała będzie rozwiązać zagwozdkę :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...