Skocz do zawartości

Spoilery sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Mam nadzieję, że nie zostanę zaszlachtowany, ale wydaję mi się, że to jest spoiler. :twilight3:

Dzień przed premierą 13 odcinka 3 sezonu został wrzucony wywiad z Tarą Strong (jak większość wie podkłada głos Twilight) http://www.themarysue.com/tara-strong-interview/.

Z niego można wyczytać, że Twilight mimo przemiany pozostanie sobą. Dzięki zamianie w Alicorna będzie mogła robić więcej rzeczy, będzie przytłoczona i zaszokowana, ale wdzięczna za nowy etap w jej życiu.

Co ważne i unieważni teorie o opuszczenie przyjaciółek przez Twilight i dodaniu kogoś do mane6 zamiast Twi.

Twilight zostanie w Ponyville i będzie nadal z mane6.

Zapewnia, że to będzie ta sama TS i nie zmienia nic w swoim wykonaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy księżniczki Twi będę na pewno w tych 2 pierwszych odcinkach.

Tzn. czy na pewno to nie do końca wiadomo. W tym temacie wiemy, że Meghan McCarthy (scenarzystka odcinków) na swoim Tweeterze wstawiła posta, w którym pisze, że fabuła zawarta w 13 odcinku 3 sezonu jest jedynie 1/3 całej tej historii i na dalszą musimy chwile poczekać.

http://1.bp.blogspot.com/-ekYq4fSvX4s/USAtfuauz7I/AAAAAAAAKVY/LguyoHqSIRM/s1600/Capture.PNG - link to posta :)

Czy to jest prawda ? Miejmy nadzieję, że tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trailer dokumentu o bronych. Warto zwrócić uwagę na to mówi Lauren - ona pisała całą historie świata przed produkcją pierwszego sezonu, więc te rzeczy których wspomina się wydarzą prędzej czy później - część w 4 sezonie.

Oczywiście sa w większości oczywiste, ale jest potwierdzenie, że nie zostaniemy w pętli nieskończoności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Pixelis
Popaczajcie w tej kolekcji zabawek jest nowy kucyk Sunset Shimmers' date=' czyżby nowa członkini mane 6 ?? jej włosy i ogon nie są wyjęte z Creatora więc.....:aj: [url']http://www.fge.com.pl/2013/03/life-in-equestria-shimmers.html

Focia

Spisek? :Dhttp://25.media.tumblr.com/dab061d566ddc3e27b0787c84a850cd7/tumblr_mj024wXDl81rz9gauo1_r1_1280.jpg Ma oczy jak Cadance, tylko inny kolor x.x

Możliwe, że Twilight zostanie wymieniona nową tajemniczą klaczą..

Co do serialu: Te figurki które pokazała Eliza Pegazis mają na sobie "maski karnawałowe" może będzie jakiś epizod , że takowy bal jest w Canterlocie i właśnie tam dziewczyny poznają Sunset Shimmer?

Ale ona jest śliczna >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam' date=' że Twilight będzie miała za dużo obowiązków, przestanie się kontaktować z przyjaciółkami i przez to osłabnie magia przyjaźni i Twilight będzie z powrotem jednorogiem.[/quote']

Nie chcę się czepiać Nightmare, ale "słyszałam" to brzmi jak typowa teoria spiskowa albo plotka. Już gdzieś na jakimś forum podobną teorię czytałem. W tym temacie wstawiamy SPOILERY, czyli tak jakby można rzecz "pewne" informacje. Ale jeśli znalazłaś tą informację na jakiejś stronie, posiadasz jakieś wiarygodne źródło (wywiad itp.) to przepraszam.

Btw. fajnie by było gdyby to była prawda i powróciła stara Twi. Niestety na pewne info trzeba "troszkę" poczekać.:twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy czekać aż 10 miesięcy? :cadance4:

Ale to niedorzeczne, większość fanów odeszło z powodu księżniczki Twi, a oliwę do ognia dolalewa jeszcze fakt, że nie prędko ujrzymy s4. Może to trolling? Nie wiem czy wytrwam do końca.

Prawdziwy Fan MLP FiM jeśli będzie taka potrzeba będzie czekał a odchodzą Ci fani którzy byli fanami Twi jednorożca a nie całego serialu.

Ja osobiście jeśli będzie trzeba czekać do zimy na czwarty sezon to będę czekał.

Cierpliwość to cnota.

Ja to rozumiem, ale wciąż nie akceptuje Twi jako pegazo-rożca. Nie akceptuję. Dla mnie to wciąż jednorożec, a skrzydła tłumaczę sobie jak ''stały błąd animatorów''. Te 2 fakty mnie zniechęcają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Niby nie wiem, czy to dobry dział, ale kto wie?

Są kuce od Hasbro, oficjalny nowy materiał, co prawda nie ma nic wspólnego z 4 sezonem, ale wypadało by się ludzie z tym zapoznali. Tak czy siak, oto materiał, a nóż, może jest jakiś krypto spoiler. :pinkiehappy:

Oto video:

Nie do żeby coś, ale zdajecie sobie sprawę, że Sunset Shimmer nie będzie w 4 sezonie, prawda? :wut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...