Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

Ale koleś może napisać' date=' że gdzieś tam widział, że Hasbro napisało coś tam o sezonie czwartym i od razu wielki Chaos(Nie wiem, może to sprawa Discorda). Ja, albo sam to sprawdzam albo czekam na potwierdzenie informacji przez wielkich awatarów(lub kogoś podobnego z kolorową rangą), więc siedzę cicho do puki informacja nie zostanie potwierdzona i też tak wam radze robić.[/quote']

Oj nie gadaj, bo w spoilerach z sezonu trzeciego pisałeś o tym że Trixie zastąpi Twilight i też wtedy był wielki chaos :discord2: xd

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.reddit.com/r/mylittlepony/comments/191wgk/highlights_from_the_writers_panel_at_las_pegasus/

Informacje podane na spotkaniu ze scenarzystami MLP FiM na Las Pegasus wrzucone kilka dni temu.

Są nowe informacje jak i takie co były wcześniej m.in.

- IV sezon jest w czasie produkcji (ciekawe na jakim etapie:twilight4:),

- Wprowadzenie Twi-alicorna nie wprowadziło żadnych trudności w pisaniu nowych odcinków,:twilight2:

- Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskamy w 2-częściowym rozpoczęciu sezonu (dla mnie będzie ciekawie :twilight2:),

- Relacje między bohaterkami będą takie same, a nawet mocniejsze, głębsze. Mamy się o to nie martwić. (Podobnie to co mówiła w wywiadzie Tara Strong),:MJTQO:

- Możliwe, że ujrzymy Discorda w IV sezonie. Ale jest napisane (chyba).

- Zadano pytanie czy ujrzymy Trixie w kolejnym sezonie. Padła odpowiedź: może.

Kilka teorii się ponownie potwierdziło, a nie które zostały ponownie obalone.

Na więcej pytań i odpowiedzi zapraszam na wejście na wyżej podaną stronkę. Może coś ciekawego również doczytacie. :twilightrd:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłam, możliwe jest, iż bowiem, albowiem SS ukaże się w serialu. Tylko pytanie czy stanie się postacią epizodyczną czy raczej właśnie pierwszoplanową? No cóż moim zdaniem drugoplanowa powinna jedynie wchodzić w grę (lub epizodyczna) ... Trochę dziwnie by było gdyby ni stąd, ni zowąd nagle pojawiła się bohaterka pierwszoplanowa. Chociaż... to przecież Hasbro ich nie zrozumiesz :bonbon2:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczajcie w tej kolekcji zabawek jest nowy kucyk- Sunset Shimmers, czyżby nowa członkini mane6?? jej grzywa i ogon nie są ściągnięte z creatora...

http://www.fge.com.pl/2013/03/life-in-eq...mmers.html

Postać jest rzeczywiście dobrze wykonana. Możliwe, że pojawi się w nowym sezonie (w końcu zależy co wymyśli Hasbro), ale czy nie przesadzamy, że od razu będzie należała do mane6 ? To jest mało prawdopodobne, że nagle "z kapelusza" biorą nową główną postać. Może być to postać typowo epizodyczna czy coś w tym stylu. Trzeba czekać na kolejne informacje, które może uchylą rąbka tajemnicy...

Ale coś mi się wydaję, że jeśli Sunset Shimmers ukaże się w IV sezonie to będzie ważną postacią w przeciągu dwóch pierwszych odcinków, czyli dalszej części Magical Mystery Cure.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zacząć dyskusje na temat tego spojlera od Elizy Pegazis. Przeczytałem kilka komentarzy pod artykułem i stwierdziłem Twilight Spatkle - Iskra Zmierzchu, a nowy kucyk Sunset Shimmer - Migoczący Zachód Słońca. mój wniosek jest jasny Sunset to kuzynka Twi lub Rarity (bo ma taką samą posturę na opakowaniu(lewy dolny róg))

my-little-pony-blyszczace-kucyki-sunset-schimmer-figurka-b-iext21094807.jpg

@Edit

zdaje mi się że ten post powinien się też znaleźć w Teoriach spiskowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Wygląda na to' date='że nasza oczekiwana Sunset Shimmer jest byłą uczennicą Celesti.[/quote']

Coraz więcej informacji wskazuje na to, że jednak ujrzymy Sunset Shimmer w kolejnym sezonie. Wszystko może się wydarzyć w dwóch pierwszych odcinkach IV sezonu, które mają być kontynuacją ostatniego odcinka III sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to:

- Sunset Shimmer jest dawną uczennicą Celestii;

- Prawdopodobnie usłyszymy o niej w 4 sezonie;

A teraz moje przypuszczenia związane z nią:

- Pewnie przybędzie do Ponyville i zobaczy że Celestia ma nową uczennicę i w tym momencie stanie się złą antagonistką;

- Pewnie jest zaginioną siostrą Twilight(o której twilight nic nie wie);

- W związku z powyższym wnioskuje, że, po pierwsze, Twi się dowie, że ma siostrę, po drugie, Twi będzie musiała rozmówić się z rodzicami o tym(w końcu usłyszymy głosy rodziców Twi),a po trzecie, dołączy do Mane6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czekać do ziiiimyyyyyy?! :lyra3:

Ale jak to :OTE2F:

Ehhh dopiero co śniegi topnieją, a Ci mi tu każą na moich kolorowych przyjaciół pół roku czekać, aż znowu będzie brrr i zimno i na meetach nie będzie się dało pary z ust od dymu z shishy odróżnić?!!?! :(( :fluttershy3:

Cóż, a tak kończąc offtop - to w sumie głupim by było teraz pozbyć się Twilicorna... ona już musi taka zostać... :twilight3: szkoda bo szkoda no ale, cóż tak Hasbro nam zagrało, to i tak niestety być musi - dobrze że chociaż figurki z Burger Kinga zawierają jeszcze normalną Twi :fluttershy4:

Miałem większe nadzieje co do tej Sunset - ładna jest... i mogła stworzyć caaaałkiem fajny storyline w serialu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"'My Little Pony Friendship is Magic' returns this winter -- EXCLUSIVE"

Tej zimy, a zima jeszcze nie minęła :fluttershy5: . Ale nie oszukując się jest to baaardzo mało prawdopodobne.

Kurcze tyle czasu mamy czekać ? Zapodali nam połowę mniejszy sezon III i do tego mamy tak długo czekać na kolejny sezon ? :pinkie4thwall:

Ciekawy jestem czy to na 100% potwierdzona informacja.:twilight3:

Informację na temat, że warto czekać bo będzie epicki itd. już przerabialiśmy z III sezonem. Wszyscy oburzeni, że tylko 13 odcinków, ale pisali że wiele nad nim pracowali i jest dopracowany w szczegółach. Jak dobrze widzieliśmy nie obyło się bez błędów animacyjnych itp. niedociągnięć.

Cóż pozostaje czekać na kolejne informacje i raczej czekać 9 miesięcy ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...